... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 28
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Pondelok, 6. Decembra 2010, 14:39

nic v zlom, ale ten prispevok mi pripada ako OT reklama na Zeder ;)

Ak niekto kupuje novy baworak a chce kludne spavat, asi jedine riesenie je ten spominany doberman v aute (no pre pachovo citlive povahy nedoporucujem), alebo hodit k tomu autu popri standardnom zabezpoeceni (asi zbytocny imobilizer + nonBMW alarm) aj GAP poistenie. A budem kludne spat... ked zmizne, hej, nasere ma to, no do par mesiacov beham na novom.

K tomu zederu len tolko, ak budu zlodejske party zohrane ako odtahovaci v BA, zeder nezeder, do 5 min mate auto z ulice nalozene a odvezene prec a este aj okoloiduci budu tleiskat, ze odtahuju baworaka. Potom tam niekde v podzemnej garazi bude dost casu vybrat cele riadenie aj so zederom.
Mimo toho, ako som pisal v inom vlakne, rozmyslal som na Zederom, no ked som videl skicu/vykres ako sa to instaluje a kam, zamietol som to. Stlpik riadenia je komplexny kinematicky system, ktory sa ma v pripade narazu stiahnut do priestoru motora/pod palubovku. Nadrbte na neho 10cm nerezovy valec s dalsimi upevnovacimi objimkami a vyckajte na celny naraz. To bude masaker ako americke crashtesty z 1960teho. Valec Zederu je ulozeny presne proti Vasmu kolenu a pripadne az panvy. Stlpik sa nestiahne, lebo sa nezalomil a neohol tam kde mal (drzi na nom Zeder). Rozdrti to kolena jedna radost... a toto ja riskovat nebudem. Radsej nech mi to auto slohnu, to su len peniaze v inej forme. Zdravie a kolena mam len jedny a tie si nekupim ani za styri M3ky.
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Užívateľov profilový obrázok
mr.Jonex
Príspevky: 2
Registrovaný: 26.11.2010
Auto: BMW 320D 110kW
Kraj: Nitriansky

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Pondelok, 6. Decembra 2010, 23:15

mys_iak napísal:
jasne je to tak neviem aky chudak by kradol e36tku alebo E46tku na kseft... ked na nej ma max. 1000e zarobok... a v base by sedel rovnako dlho ako ked ukradne 60000e auto... a zarobok ma omnoho vyssi ci uz na predaj abo na nahradne diely...

Nemas pravdu taka E46 dobre nalozena s dobrym motorom a malo km ma pomaly vacsiu cenu ako hocaka X5 s ktorej nepredas ani srob lebo je to nove auto lahko sa bere takze ich je vela a malo je zodrate takze neni dopyt po dieloch. ale taka E 46 s tej predas vsetko od zad napravy cez motor interier kolesa jednoducho vsetko! nezabudni ze ukradnuta x5 nema az taku cenu ako si myslis ibaze sa lahko beru stary bawor sa berie niekolkokrat horsie!
 
Užívateľov profilový obrázok
Vladdo01
Príspevky: 738
Registrovaný: 7.11.2010
Auto: VW TOUAREGII 3,0 TDI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Viničné

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 7. Decembra 2010, 22:20

bpc11 napísal:
no neviem ci to tu bolo spomenute ale uvedomujete si jednu vec?

TOTO mozu citat aj samotni zlodeji :-k ....ved zaregistrovat sa tu moze hocikto....


na internete najdes aj to ako sa otvara tvoj trezor, ale zlodej nema tusenia ake mas zabezpecenia konkretne ty, ci jedno alebo pet... a len somar napise konkretne kde ma nieco tajne. takze bud v klude :lol:
VW TOUAREG II 3,0TDI
EX A6 2,8FSI quattro C7
EX BMW 320D F31
EX BMW 530D E61
 
7er
Príspevky: 45
Registrovaný: 2.7.2010
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Streda, 8. Decembra 2010, 00:57

iba na tajne vypinace by somsa moc nespoliehal...zlodej pozna skryse v aute ovela lepsie ako majitel :twisted:

ked chcete pokojne spavat tak vzdy po zaparkovani vozidla si dajte na koleso papucu :mrgreen:

snad to nebude v noci pilit :lol:

no ale podla ten kto nema peniaze na drahe alarmy a chce pokojne spavat tak odporucam investovat do prevencie ako potom do nasledkov cize moja rada:

dajte si aspon nalepky alarmu zeder lock na okno vodicove a aj ked ho tam nemate tak to zlodeja odradi alebo aspon ho to zamysli...
alebo si toto namontujte na branu domu :

http://www.grif.sk/Atrapa-kamery,imitac ... 07,58.html
celkom ucinne je aj vlozenie magnetickeho pliesku do zamku alebo spinacky zlodej pri sebe snad nenosi magnety

vzdy platilo prislovie : vo vsetkom je jednoduchost :D
 
neologic
Príspevky: 12
Registrovaný: 10.5.2009
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Piatok, 10. Decembra 2010, 12:47

 
gumeee
Príspevky: 2
Registrovaný: 17.4.2009
Auto: 318 is coupe
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Nedeľa, 12. Decembra 2010, 22:42

,,,pozabíj... tú háveď vjeb.. ! ! !,,,
 
Užívateľov profilový obrázok
Peter540
Príspevky: 399
Registrovaný: 2.8.2008
Auto: E34 540i
Kraj: Trnavský
Bydlisko: trnava

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 18. Decembra 2010, 00:22

mne ukradli 8 januara tohto roku E34 520i ,zistil som že šli po 17" kolesach rondell 0058 ,lebo som našiel vylámanu plechovu zaslepku na poistnu skrutku ,tak mi vylamali celu klučku na spolujazdcovej strane a ked to neišlo tak rozbili trojuholnik na zadnych dverach čiže sa rozhodli že zoberu rovno cele auto a kradli ho presne 55 minut čiže to boli riadny ko**ti. treba si dava t pozor na auto aj napriek tomu že je to stary model o ktory zlodeji už ani nezakopnu ,vždy sa najde neaky neprajnik ,alebo drobny zlodejičkovia ktory to urobia pre slaby ale pre nich asi postačujuci zisk ,v každom prípade by som neveril ani policajtom .
Naposledy upravil/-a Peter540 v Streda, 9. Novembra 2011, 01:15, upravené celkom 1 krát.
BMW 540iA E34
BMW 525tds E34 ex
mazda 323 BG 1.7D ex
audi 80 1.8 ex
BMW 520i E34 ex
škoda forman ex
 
Užívateľov profilový obrázok
bohus
Príspevky: 117
Registrovaný: 12.6.2007
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 4. Januára 2011, 15:32

7er napísal:
iba na tajne vypinace by somsa moc nespoliehal...zlodej pozna skryse v aute ovela lepsie ako majitel :twisted:

ked chcete pokojne spavat tak vzdy po zaparkovani vozidla si dajte na koleso papucu :mrgreen:

snad to nebude v noci pilit :lol:

no ale podla ten kto nema peniaze na drahe alarmy a chce pokojne spavat tak odporucam investovat do prevencie ako potom do nasledkov cize moja rada:

dajte si aspon nalepky alarmu zeder lock na okno vodicove a aj ked ho tam nemate tak to zlodeja odradi alebo aspon ho to zamysli...
alebo si toto namontujte na branu domu :

http://www.grif.sk/Atrapa-kamery,imitac ... 07,58.html
celkom ucinne je aj vlozenie magnetickeho pliesku do zamku alebo spinacky zlodej pri sebe snad nenosi magnety

vzdy platilo prislovie : vo vsetkom je jednoduchost :D


to tak asi treba brat ze vsetko co je mechanicky zabezpecene dusik to zlikviduje?
ex TRABANT 601 S limuzina, dvojtakt, vzd. chl, EURO -3
ex 318tds EURO 2
JAWA 175
 
blackie777
Príspevky: 10
Registrovaný: 19.1.2011
Auto: 730D
Kraj: Trnavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Streda, 19. Januára 2011, 21:00

Precital som si celu diskusiu, ale nikde sa tam nespomenulo E65/66.Cim to, ze sa tieto auta skoro vobec nekradnu?Su nezaujimave, alebo fakt je take tazke sa do nich dostat?
 
blackie777
Príspevky: 10
Registrovaný: 19.1.2011
Auto: 730D
Kraj: Trnavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 20. Januára 2011, 09:15

salat napísal:
nic v zlom, ale ten prispevok mi pripada ako OT reklama na Zeder ;)

Ak niekto kupuje novy baworak a chce kludne spavat, asi jedine riesenie je ten spominany doberman v aute (no pre pachovo citlive povahy nedoporucujem), alebo hodit k tomu autu popri standardnom zabezpoeceni (asi zbytocny imobilizer + nonBMW alarm) aj GAP poistenie. A budem kludne spat... ked zmizne, hej, nasere ma to, no do par mesiacov beham na novom.

K tomu zederu len tolko, ak budu zlodejske party zohrane ako odtahovaci v BA, zeder nezeder, do 5 min mate auto z ulice nalozene a odvezene prec a este aj okoloiduci budu tleiskat, ze odtahuju baworaka. Potom tam niekde v podzemnej garazi bude dost casu vybrat cele riadenie aj so zederom.
Mimo toho, ako som pisal v inom vlakne, rozmyslal som na Zederom, no ked som videl skicu/vykres ako sa to instaluje a kam, zamietol som to. Stlpik riadenia je komplexny kinematicky system, ktory sa ma v pripade narazu stiahnut do priestoru motora/pod palubovku. Nadrbte na neho 10cm nerezovy valec s dalsimi upevnovacimi objimkami a vyckajte na celny naraz. To bude masaker ako americke crashtesty z 1960teho. Valec Zederu je ulozeny presne proti Vasmu kolenu a pripadne az panvy. Stlpik sa nestiahne, lebo sa nezalomil a neohol tam kde mal (drzi na nom Zeder). Rozdrti to kolena jedna radost... a toto ja riskovat nebudem. Radsej nech mi to auto slohnu, to su len peniaze v inej forme. Zdravie a kolena mam len jedny a tie si nekupim ani za styri M3ky.



Suhlasim - namontovanie akeho kolvek alarmu je svojim sposobom zasah do integrity vozidla.Samozrejme starsie modely, ktore nie su prepchate elektornikou to az tak "neboli" ale velmi dobre by om si to rozmyslel pri novej 5, alebo 7.Na mojej trojke (rv97) som asi 2 roky po kupe zacitil v kabine sreasny smrad, ako zhoreny plast...za chvilu cierny dym....myslel som si, ze mam po aute a bol som rad, ze sa mi podarilo zastavit a bezpecne vystupit....auto nakoniec vdaka Bohu nevzblklo.....prisla odtahovka auto islo do servisu....a pricina?ALARM.Predchadzajuci majitel nechal do auta namontovat dodatocne alarm avsak na miesto kde kable alarmu prichadzali do styku s mechanikou riadiaceho systemu.Kovova mechanika riadenia casom kable predrala a sposobila skrat.....tak len tolko k dodatocnemu montovaniu alarmov.
 
7er
Príspevky: 45
Registrovaný: 2.7.2010
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 20. Januára 2011, 15:28

V Nitre ukradli BMW 730 s evidenčným číslom BA700ZI.

niekto odtialto?
 
admiral542
Príspevky: 25
Registrovaný: 17.1.2011
Auto: BMW E36 320Ci M-Pack
Kraj: Trenčiansky

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Štvrtok, 20. Januára 2011, 18:44

inak salat ma upnu pravdu zeder neni dobre riesenie narusa deformacnu zonu a je dost nebezpecny a nehovoriac otom ze auto kedykolvek sa da rychlo odtiahnut nejlepsia je kombinacia dorabaneho alarmu dorabanehoo imobilizeru a zamku na radiacu paku defend lock sa to vola zevraj je to pohodlna a dobra vec :-)
BMW je sen, ktorý snívaš vždy ked ho riadiš 320i E36 cupe M-Packet
 
tom1283
Príspevky: 379
Registrovaný: 18.1.2008
Auto: BMW 328i E46
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Divín

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 22. Januára 2011, 20:16

admiral542 napísal:
inak salat ma upnu pravdu zeder neni dobre riesenie narusa deformacnu zonu a je dost nebezpecny a nehovoriac otom ze auto kedykolvek sa da rychlo odtiahnut nejlepsia je kombinacia dorabaneho alarmu dorabanehoo imobilizeru a zamku na radiacu paku defend lock sa to vola zevraj je to pohodlna a dobra vec :-)

Lebo s Defendlockom a akýmkolvek iným zabezpečením Ti ho neodtiahnu však? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
My sa tu bavíme o odcudzení auta bez pomoci odťahovky a vtedy je Zeder jediné účinné riešenie pretože každý zlodej si rozmyslí, či bude tyč riadenia vymieňať niekde na ulici 2 hodiny

Salat ak ide kupovať E91 ako má v podpise tak nad Zederom mohol ozaj len uvažovať pretože do novších BMW sa Zeder (aspoň keď som bol na montáži ja) nemontoval :wink: :wink:
BMW E46 328i
Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 V8
Škoda Octavia III 2,0 TDi
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Sobota, 22. Januára 2011, 22:50

tak tak, uz je "kupene", cakam len na dodanie :) Potom budem uz len nekludne spavat a dufat ze si moje auto zlodeji nevybrali... lebo to nepomoze nic, vzdy je totiz sposob ako ho "premiestnit" ;)

s tym zederom pre E90/93, hmm, mne jeden mechanik tvrdil ze to ide, tak neviem... ale ruku do ohna za neho nedam
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
martin077
Príspevky: 5
Registrovaný: 18.10.2010
Auto: compact 318 TDS
Kraj: Prešovský

Re: KRÁDEŽE BMW na SLOVENSKU!!!!! EVIDENCIA

Utorok, 25. Januára 2011, 17:12

Pozerali ste dnes spravy o 5 na markize, jedna najdena X6 vdaka GPS a o dvoch hajzlikov vonku menej,jeden aj schytal gulku do ramena a druhy bitku :twisted:
.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 28

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 63 neregistrovaných