Strana 1 z 1
BMW E60 2008 AUX
Napísané: Pondelok, 11. Mája 2026, 18:57
od drdjworks
Zdravim Vas, chcel by som sa opytat ci by mi niekto vedel pomoct, pocuvam hudbu cez AUX kazdy den ale pride mi ten input dost tichy a aj tie basy su dost slabe za mna, hra to pocutelne horsie ako CD alebo Radio, tym padom musim mat mobil na 100% a radio tiez skoro na maximum a obcas sa stane ze zacnu clipovat reproduktory tak to musim stisit. Dakujem vopred za rady.
Re: BMW E60 2008 AUX
Napísané: Pondelok, 11. Mája 2026, 20:58
od PetoK
AUX je bieda, zmier sa s tym.
Re: BMW E60 2008 AUX
Napísané: Utorok, 12. Mája 2026, 06:25
od ALAS
Ked rozoberies ten AUX konektor, tak su tam oddelovacie kondenzaroty v serii so signalom, su tam zaroven na ochranu vstupu do radia.
Ked ich das prec tak to bude o nieco lepsie.
Re: BMW E60 2008 AUX
Napísané: Štvrtok, 14. Mája 2026, 17:43
od drdjworks
Dakujem za odpovede, nakoniec som si kupil Fiio K11 a poriesilo to moj problem, sice ho nemozem dat na 100% lebo to uz nezvlada zase ten vstup ale na 70-80% hlasitosti na mobile to hra o nieco hlasnejsie a hlavne basovejsie. Nad tymi kondenzatormi som rozmyslal ale povedal som si ze kvoli niecomu tam su ako ste spomenuli, na ochranu vstupu.
Re: BMW E60 2008 AUX
Napísané: Piatok, 15. Mája 2026, 08:00
od MarioDupont
ak to este mozes vratit tak to vrat a kup si toto
https://www.mr12volt.com/collections/bm ... 0-lp1601bm , to je asi najjednoduchsia cesta ako dostat maximalny mozny zvuk z toho co uz v aute mas
stolovy sluchadlovy K11 je jedn z tych najmenej vhodnych rieseni na tvoje pouzitie. Ale tak v tomto pripade naozaj tie kondiky nechaj na pokoji, lebo potom ho naozaj odpalis. Paradoxne ked ich premostis tak aj bez tej K11 by ti to asi hralo lepsie. To napajas z 12V a este tam mas RCA klbko kablov? :)
To uz radsej BTR5, pretoze v tvojom pripade asi nerozoznas rozdiel medzi lepsim kodekom z BT a kablom. A 12V z auta nerobi artefakty ked sa menia otacky motora? Nepiska to

?
Re: BMW E60 2008 AUX
Napísané: Piatok, 15. Mája 2026, 11:45
od drdjworks
MarioDupont napísal:ak to este mozes vratit tak to vrat a kup si toto
https://www.mr12volt.com/collections/bm ... 0-lp1601bm , to je asi najjednoduchsia cesta ako dostat maximalny mozny zvuk z toho co uz v aute mas
stolovy sluchadlovy K11 je jedn z tych najmenej vhodnych rieseni na tvoje pouzitie. Ale tak v tomto pripade naozaj tie kondiky nechaj na pokoji, lebo potom ho naozaj odpalis. Paradoxne ked ich premostis tak aj bez tej K11 by ti to asi hralo lepsie. To napajas z 12V a este tam mas RCA klbko kablov? :)
To uz radsej BTR5, pretoze v tvojom pripade asi nerozoznas rozdiel medzi lepsim kodekom z BT a kablom. A 12V z auta nerobi artefakty ked sa menia otacky motora? Nepiska to

?
Pardon, pomylil som si model, KA11.

Re: BMW E60 2008 AUX
Napísané: Piatok, 15. Mája 2026, 14:21
od MarioDupont
tak to uz dava zmysel
