Strana 1 z 1

E46 sedan - lakťová opierka

Napísané: Nedeľa, 26. Septembra 2010, 20:58
od Giorgio G
Ahojte.
Chcem dokúpiť originálnu lakťovú opierku do môjho voza.
Chcem sa preto opýtať Vás, ktorí ju máte - to je komplet špeciálna stredová konzola alebo opierka má svoju konštrukciu, ktorou sa prichytáva ku konzole? Ako je to spravené?
Vďaka za každé info. :-({|=

Giorgio G

Re: E46 sedan - lakťová opierka

Napísané: Nedeľa, 26. Septembra 2010, 21:50
od skoki
je to komplet aj s tunelom

Re: E46 sedan - lakťová opierka

Napísané: Pondelok, 27. Septembra 2010, 09:54
od TT-SIMIK
Tak tak....ale je to len plug & play....

Re: E46 sedan - lakťová opierka

Napísané: Nedeľa, 28. Apríla 2013, 13:34
od Hemi Snake
TT-SIMIK napísal:
Tak tak....ale je to len plug & play....


Ako to myslis Plug & Play? Da sa normalne namontovat bez neakych uprav ked to kupim cele aj s tunelom? Nemate niekto na predaj ciernu za rozumnu cenu? Inak cena za komplet aj s tunelom 120€ nieje nahodou vela?

Re: E46 sedan - lakťová opierka

Napísané: Nedeľa, 28. Apríla 2013, 15:58
od epi
ja som cca pred 2 tyzdnami tobil tento upgrade.

Kastliky pasuju z obycajneho stredoveho tunelu, takze tie kupovat nemusis (usetris par eur :) ). Instalacia je uplne jednoducha. Presne ako bolo napisane..plug&play...stary stredovy vymontujes, namontujes laktovku na 3 sruby, cez nu nasunies stredovy tunel a uz len skompletujes (manzety, kastliky, vypinac vystraznych svetiel a uzamykania....) :bmwball:

Ceny su rozne. Od 50e hore, pozor ale na kvalitu v pripade dobierky...

Ak by este nieco tak sa pytaj, poradim... :wink: