Strana 1 z 2

trasenie volantom

Napísané: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 15:51
od paja
na mojej 730D mi trasie volantom ked idem rýchlejšie ako 90km/h, ked idem pomalšie tak nie, už ste to dakdo riešili?

Napísané: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 15:54
od Mimo

Napísané: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 16:29
od MGSnake
mas dober vyvazene kolesa?? mne to robilo ked som nemal dobre vyvazene kolesa a tiez pri 90tke.nemenil si nic? neodpadlo zavazicko?

Napísané: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 17:16
od paja
dík chalani,minule som to tu čítala o tom trasení ale newedela som už kde a teraz som doniesla 7mu a trasie mi to, som aj dúfala že sem dakdo hodíte tie linky... zajtra začnem od najjednoduchejšieho a to vymením kolesá a uvidím...

Napísané: Pondelok, 29. Septembra 2008, 21:16
od lyon5
mne to tiez robilo medzi 90 -110 km!h dal som prevazit kolesa a vsetko bolo ok

Napísané: Pondelok, 29. Septembra 2008, 21:30
od Diablo
mne to spôsobovali silenty v ramenách

Napísané: Utorok, 30. Septembra 2008, 12:17
od jaro
ja som to musel riešit minuly tyžden.len zom prehodil lave predne koleso do zadu a všetko bolo ok

Napísané: Utorok, 30. Septembra 2008, 13:27
od paja
u mna sú pneumatiky K.O, ale zatial som predné dala do zadu a netrasie, kým kúpim nové...

Trasenie

Napísané: Piatok, 3. Októbra 2008, 07:37
od juro750i
Mne sa to prejavovalo medzi 80-100 a robilo mi to aj na E32 aj na E38 ktoru mam teras a su to silenbloky na hornom ramene daju sa vymenit aj samostatne netreba cele nove rameno . Pozri si tento odkaz:
http://www.nmia.com/~dgnrg/page_26.htm
Väcsinou byva ta guma vytlacena alebo natrhnuta ale na zdvihaku to nieje nikdy vidno.
Ja som to na mojej E38 menil asi pred mesiacom ties mi triaslo volantom a nepomohlo ani vyvazenie.
Pozor pri vymene na silentbloku aj na ramene je sipka ktora ukazuje ze ako ma byt spravne vlozeny silentblok do ramena
A po vymene treba auto najprv posadit na kolesa a as potom ked je stlacena pruzina tak dotiabnut rameno (aby sa neskrutila guma v silentbloku)

Napísané: Pondelok, 6. Októbra 2008, 14:26
od paja
dík..teraz mi to už napríklad netrasie ale zas pre zmenu ked prehrmím po dákej vačšej jame tak mi to rozochveje/ roztrasie prednú nápravu, ako keby stabilizátor alebo tlmiče už pomaly K.O... a samozrejme na zdviháku *keine problem*..

Napísané: Pondelok, 6. Októbra 2008, 14:53
od Diablo
paja napísal:
dík..teraz mi to už napríklad netrasie ale zas pre zmenu ked prehrmím po dákej vačšej jame tak mi to rozochveje/ roztrasie prednú nápravu, ako keby stabilizátor alebo tlmiče už pomaly K.O... a samozrejme na zdviháku *keine problem*..

Joža: skús nájsť niekoho kto robí na STK :D a skús ho poprosiť, či by ti podvozok neskontroloval na pohyblivých platniach. Najlepśia metóda ako prísť na to , čo je KO. Na zdviháku je náprava odlahčená, alebo resp. zaťažená do opačnej strany ako, ked auto stojí na ceste. Tak na vela vecí, prídeš len veľmi obtiažne.

Napísané: Pondelok, 6. Októbra 2008, 15:35
od paja
haha...už sa stalo. chcem ta vidiet v akcii ako to tam diagnostikuješ ty, Mariena 8)

Napísané: Pondelok, 6. Októbra 2008, 19:35
od Diablo
paja napísal:
haha...už sa stalo. chcem ta vidiet v akcii ako to tam diagnostikuješ ty, Mariena 8)

ta pánešek ide ku kámošovi, ktorý disponuje takouto srandičkou :D

Napísané: Utorok, 7. Októbra 2008, 07:09
od paja
inak na 3ke to bolo pekne vidno čo je zlé na tých platniach ale na tej 7me je tam toho požehnane a bola som z toho trochu v pomikove :? bolo vidno že čápy riadenia sú po smrti tak ich dnes idem menit a potom si to tam znovu pojdem kuknút či sa zas dačo neukáže... ešte že sú na tej STK takí ochotní.. :lol: :lol: budeš chciet aj tebe vybavím poskákanie na platniach 8)

Napísané: Utorok, 7. Októbra 2008, 15:27
od juro750i
Mne to ties kontroloval na stk a vysledok bol taky ze tie gumy na hornych ramenach boli natrhnute.