Strana 1 z 1
Čistenie zažltnutých svetlometov
Napísané: Štvrtok, 21. Júna 2012, 10:09
od poular
Chalani ahojte, vie mi niekto pomôcť - potrebujem vyčistiť zažltbnuté svetlá na 530d E39. v BA príp. okolí?
Vie mi to niketo urobiť??
Ďakujem...
P.S. Hľadal som, ale nenašiel som nič konkrétne...
Re: Čistenie zažltnutých svetlometov
Napísané: Štvrtok, 21. Júna 2012, 13:50
od jararak
rozobrat a utriet hanrickou vnutro svetla, vonkajsok prelestit. najskor budu rozptylove sklicka vypalene a paraboli tiez, paraboly sa daju pokovit, rozptylky ani pan boh nevie, ale neviem ci niesu sklenene.
Re: Čistenie zažltnutých svetlometov
Napísané: Streda, 27. Júna 2012, 17:23
od David007
to by som potreboval aj ja ale neviem kde to robia v BA ked budes vedet daj vedet dik
Re: Čistenie zažltnutých svetlometov
Napísané: Štvrtok, 28. Júna 2012, 17:37
od jozefvorisek
Vyčistiť to handerkou snáď zvládneš aj sám,
nechcem zakladať novú tému a tak sa rovno spýtam tu: Ako sa prosím ťa vyberú tie krytky predných svetiel? Skúšal som to všelijako ale ani som s tým nepohol a dosť nerád by som tie držiaky ulomil, tak ak máš čas prosím ťa návod nejaký stručný.
Re: Čistenie zažltnutých svetlometov
Napísané: Nedeľa, 1. Júla 2012, 15:40
od martin c
opatrne s tym rozoberanim, su tu starsie temy v ktorych je to dost podrobne rozpisane ktore svetla sa daju rozobrat a ktore nie, ja mam zrovna tie nerozoberatelne
](https://www.bmwklub.sk/images/smilies/eusa_wall.gif)
ale to som zistil az ked bolo neskoro.
](https://www.bmwklub.sk/images/smilies/eusa_wall.gif)