Strana 1 z 1
Moja Z3 :)
Napísané: Piatok, 6. Mája 2011, 16:55
od halooooo
Moja Z3 :)
Re: Moja Z3 :)
Napísané: Piatok, 6. Mája 2011, 22:43
od Z3M coupe
sory chalan ale tie kolesa resp ten profil je fakt brutalny taky offroad style
](https://www.bmwklub.sk/images/smilies/eusa_wall.gif)
preco si to nadal do prispevku majitelia Z3 na klube tam by sa to viac hodilo.
Re: Moja Z3 :)
Napísané: Sobota, 7. Mája 2011, 13:00
od halooooo
Z3M coupe napísal:sory chalan ale tie kolesa resp ten profil je fakt brutalny taky offroad style
](https://www.bmwklub.sk/images/smilies/eusa_wall.gif)
preco si to nadal do prispevku majitelia Z3 na klube tam by sa to viac hodilo.
Profil kolies ?? To akoze co myslis teraz ? Elektrony alebo profil pneu ? Ja som to auto uz takto kupil nic som na nom nemenil. Vies to by si musel vidiel nazivo to je vzdy ine ako foto. A co sa tyka fotiek. Ano chystam sa dat foto aj do majitelia Z3. Nevidim nic zle na tom ze som ich dal aj do toho hlavneho menu. Vsak aj konik si tam dal svoju Z3 a je vsetko okay nie ? :)
Re: Moja Z3 :)
Napísané: Sobota, 7. Mája 2011, 22:50
od Z3M coupe
ano myslel som profil pneu myslim ze tam mas asi 17ky ale ten profil sa mi fakt nezda ked tak mi napis aku tam mas vysku pneu ale mne sa to nezda o.k a co sa tyka tohto prispevku pre mna za mna si to daj kam chces ale naco tu potom mame temu majitelia Z ka na klube ked to tu kazdy zasierate svojimy "Moja Z3" osobne byt moderatorom tak to presuniem do pribehy nasich aut lebo presne tam to patri. Nemozme byt vsetci v jednej teme spolu musi byt kazdy individual?
Re: Moja Z3 :)
Napísané: Nedeľa, 8. Mája 2011, 13:38
od halooooo
Z3M coupe napísal:ano myslel som profil pneu myslim ze tam mas asi 17ky ale ten profil sa mi fakt nezda ked tak mi napis aku tam mas vysku pneu ale mne sa to nezda o.k a co sa tyka tohto prispevku pre mna za mna si to daj kam chces ale naco tu potom mame temu majitelia Z ka na klube ked to tu kazdy zasierate svojimy "Moja Z3" osobne byt moderatorom tak to presuniem do pribehy nasich aut lebo presne tam to patri. Nemozme byt vsetci v jednej teme spolu musi byt kazdy individual?
Neviem co sa ti na tom nezda. Profil pneu je 45 a elektrony su 17-ky. Aj v technicaku je to tak napisane ako povoleny rozmer takze to je okay. Tebe sa to asi len zdalo na tej jednej fotke ktora je fotena zospodu ono to tak zvacsuje. Hovorim keby si videl auto nazivo tak by si zmenil nazor urcite fotky niekedy klamu :) A zase moj nazor uz ked mam Z3 tak nech aj nejak vyzera myslim co sa kolies tyka pretoze to je dost podstatna vec na aute. Mozes ty mat aj ferrari ked mas na nom na...... kolesa. Tym som chcel povedat ze 16-ky by som na Z3 urcite nedaval ak tak na zimu :)
Re: Moja Z3 :)
Napísané: Nedeľa, 8. Mája 2011, 17:00
od Z3M coupe
o.k vsak 17ky su na Z3 akurat lan sa mi nezdal ten profil ale pokial tam mas 225/45 R17 tak je vsetko o.k mne sa to len s tej foto nezdalo hlavne tie zadne no asi to skresluje ako vravis. Ja mam tiez v predu 225/45 R17 a vzadu 245/40 R17 a zdalo sa mi to nizsie no nic asi to skresluje hm.