Strana 1 z 6

[E36 318iS]

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 13:21
od real
No tak pred nejakym casom som rozmyslal o kupe auta a len tak som si prezeral inzeraty a padol mi do oka jeden bavorak. Peniaze som sice nemal ale zaolal som a zistoval som si veci a poprosil tipka ci mi podrzi das mesiac ze zozenem love dovtedy a tak aj bolo posiel som do levic cestoval celu noc a rano sme sa mali stretnut . Cakal som na parkovisku a ked prisiel fakt ma to auto zaujalo. Potom skusobna jazda spekulovanie a tak malo vela nabehanych a bolo dost znicene ale zobral som ho. Rovno z LV som posiel do servisu v ke kde sa jeden znamy nanho pozrel a povedal ze by ho nekupoval ze je to vrak atd tak som uvazoval cih o predam alebo co s nim a rozhodol som sa ho dat dokopy. Uvidim co z toho bude

momentalne situacia je taka ze ma nechce pustit cez STK koli svetlu ktore je z anglicaka a svieti opacne, zadnych tlmicov lebo mi tam chybaju klobuciky a paru dierkam v podlahe. ostatne veci co mi nasiel som si odstranil- povolena predna maska netesnosti a take drobnosti.

Ak mi v niecom viete pomoct z okolia ke tak budem vdacny:P

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 13:24
od Wilo
Gratulujem k autu 8)
Ale treba umyť a naleštiť 8) A hlavne vymeniť zadné svetlá a to napojenie na svetlá na kufri [-( A potom to bude vyzerať OK :wink:

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 13:39
od real
no to z kufra pojde dole aj svetla sa vymenia v zadu len teraz riesim podstatnejsie veci:D

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 13:45
od jararak
si z tv?

ako sme pistali v rp, chyba ti chranicka zadneho tlmica, neviem co tomu na stk vadi natom ale nic vazne, pohodicka. S tym svetlom bude viac srandy, najlepsie bude pozicat druhe svetla, spravit stk a medzitym zhanat na to konkretne svetlo parabolu.

Mas blbe obe svetla alebo len jedno? Viem, ze tu je kopec svetiel na predaj, ale nie vsetci to tu updatuju pravidelne tak treba sledovat a pytat sa.

Najrychlejsie svetla zozenies od rozpredavacov - najviac kuskov mas v humennom u nek444 a mam pocit ze kotucik2 je jeho pribuzny.

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 14:01
od real
som z kuzmic to je 15km od trebisova a dakych 30 od ke:P

a svetlo len lave mam anglicke prave je v pohode

no tu su fotky co mi vlastne chyba na tlmicoch na jednom to mam ale povolene je uz to nedrzi a a nadruhom to nieje vobec..tak toto sa da zohnat?

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 14:53
od jararak
tebe tam bude chybat este nieco, ale zadne nemam zatial rozobrate, neviem co vsetko ti tam bude chybat :(

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 16:37
od nnoorrbbii
s anglickym svetlom by si mal prejst cez STK, len na to treba spravne ist.

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 17:49
od mys_iak
chyba ti tam aj doraz tlmica... (ak nahodou nieje pod tym bahnom :D ) no a plastovy chranic.. ale ten podla mna ho nemusi trapit..

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 19:43
od real
No tak svetlo je uz prerobene na normalne sa otocilo to clonitko vo vnutri tak je to uz ok.

Ten doraz sa da kupit tiez? a za tym dorazom je taky kruzok zelezny a potom je priruba co ide o karoseriu a to pojde dole? lebo velmi to nejde a nasilu som nexcel bars:D pytam sa jak kar ale to auto mam len mesiac asi :D

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 20:54
od mys_iak
takto to ma vyzerat ;) to je moj tlmic... a ano doraz sa da kupit ;) ten kov cierny je ulozenie tlmica asi 8e stoji sa mi zda doraz asi 10e... alebo tak nejak uz nepamatam
Obrázok

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Sobota, 10. Apríla 2010, 21:33
od real
diky mys_iak

a pocujte rozmyslam ze si dam farebne podsvietenie palubovky len neviem ci modre abo cervene alebo nechat tak? poradte mi

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Nedeľa, 11. Apríla 2010, 08:44
od mys_iak
real napísal:
diky mys_iak

a pocujte rozmyslam ze si dam farebne podsvietenie palubovky len neviem ci modre abo cervene alebo nechat tak? poradte mi

najprv ries podstate veci ;)

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Nedeľa, 11. Apríla 2010, 15:58
od real
aj to je podstatne aby som sa citil v tom auticku skvele:D zjatra idem do tempusu pokupit veci naa tlmice a este drobne upravy a mozem ist na opakovane stk:D

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Nedeľa, 11. Apríla 2010, 17:50
od jararak
podsvetlenie nemen, je toho myslim dost, najprv vychytaj vaznejsie muchy ako napr tie tlmice.

Re: BMW E36 318iS

Napísané: Pondelok, 12. Apríla 2010, 18:41
od real
takze dorazy a krytky objednane zajtra sa to da dokopy a posklada. je aj na vyfuku dierka tiez mam slubene ze mi zjatra zavaria este gumoasfalt na spodok a stvrtok mozem ist na opakovanu stk:D