Strana 1 z 1

Kód autorádia

Napísané: Nedeľa, 16. Novembra 2008, 19:44
od Ivanko
Chcem sa opýtať,že keď chcem odpojiť batériu, aby som ju dal na nabíjačku,či sa mi nezablokuje autorádio,lebo kód nemám. :?:
Je to E46 99 rok výroby.

Re: Kód autorádia

Napísané: Nedeľa, 16. Novembra 2008, 20:11
od crumar
Ivanko napísal:
Chcem sa opýtať,že keď chcem odpojiť batériu, aby som ju dal na nabíjačku,či sa mi nezablokuje autorádio,lebo kód nemám. :?:
Je to E46 99 rok výroby.


Zablokuje.

Napísané: Nedeľa, 16. Novembra 2008, 20:51
od Ivanko
Kurňa a co teď?

Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2008, 10:43
od slamec
neviem ako na E39, ale na E46 sa dá nabiť baterka bez demontáže - v motorovom priestore sú na to "kolíky"

Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2008, 11:24
od Martin46
ja mam radio z ineho auta a kod nepyta, takze na E46 a original radiu sa toho bat nemusis

Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2008, 11:45
od profor
Ja som tiež odpojil rádio od konektora a po pripojení a zapnutí kľúča na chvílku zobrazilo DISABLED a potom sa hned rozbehlo. Podla mňa si rádio vypýta kód z motorovej RJ alebo z neviem akej a keď mu sedí sa odblokuje.

Iné rádio som neskúšal

Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2008, 12:34
od Ivanko
ešte sa možno da premostit bateria inou a nasledne odpojit ta povodna.A zakial sa bude nabijat povodna bude namiesto nej nahradna.Co myslite?

Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2008, 12:38
od profor
Hej to je možné, ja som tak napojil 12V /8Ah akumulátor pri odpájaní. Samo že s tým nesmieš štartovať hehe ale riešenie to je.

Inak to že tam sú prípojné terminály v mot priestore, hocakú nabíjačku by som nepripájal, predsa len to musí byť taká čo môže nabíjať aj s pripojenými zariadeniami a tá je obyčajne trochu drahšia :D

Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2008, 14:17
od Pepe
Ivanko napísal:
ešte sa možno da premostit bateria inou a nasledne odpojit ta povodna.A zakial sa bude nabijat povodna bude namiesto nej nahradna.Co myslite?

Do cigaretového zapaľovača daj zdroj . Najlepšie z druhej baterky alebo z nabky. Pozor na POLARITU! :P

Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2008, 15:06
od palo
myslim ze by aj stacili obycajne startovacie kable pripojit na druhu baterku a kontakty na aute a baterku vybrat.ved startovat to nebudes

Napísané: Pondelok, 15. Decembra 2008, 15:21
od myroslav
to urcite nebude potrebne pretoze na E46 take radia nerobia, ziadne kody tam nie su

Napísané: Pondelok, 15. Decembra 2008, 20:18
od Ivanko
Vyriešil som to tak, ze som pripojil na kontakty nabíjačku a proste nabil baterku. :lol: Všetko je OK.