Strana 1 z 1
730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Sobota, 6. Marca 2010, 04:28
od ecc
Caute,
pozeral som nejake tie E65 na kupu a zaujali ma niektore kusy. Na autobazar.eu su pekne, lacne, drahe, no je tam toho vela, ale niektore sa mi zdali fakt lacne alebo mali prilis malo najazdene na ich cenu. Napriklad tento 730d E65 je tam uz od 16 tisic eur, dalsi ide za 22 tisic. Nie je to nejak malo, najma ten za 16 tisic? Alebo potom som tam nasiel s 92 000km, 89 ci dokonca 44 za 23 900 eur. Kde je zrada?
Ide o tieto kusky:
http://bmw-rada-7.autobazar.eu/730d-spo ... 03797.htmlhttp://bmw-rada-7.autobazar.eu/730-d-id1237087.htmlhttp://bmw-rada-7.autobazar.eu/730-d-in ... 56473.htmlhttp://bmw-rada-7.autobazar.eu/730d-id861509.htmlDakujem za posudenie.
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Sobota, 6. Marca 2010, 10:03
od atc
1.sice adaptive bixenon(prevdepodobne preto ze bolo jebnute s cim suvisi ten nanovo obsity airbag vodica) ale inak uplne bez vybavy takze
2.je to facelift ale inak dalsia socka

a este ktomu s latkou ktora do 7er nepatri takze nema zmysel komentovat
3.inzerat uz neaktual
4.zase auto uplne bez vybavy ktoru by mohol buduci majite ocenit
Prepac ale velmi zly vyber-kazdopadne treba pozerat auto ktore ma aspon komfortne sedadla s vyhrevom a siber ale tv, logic7,head up display ci soft close nieje tiez naskodu

.
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Sobota, 6. Marca 2010, 11:19
od atc
Auta ktore by som obhliadol(su aj ine ale aj cena je inde):
1.
http://bmw-rada-7.autobazar.eu/730-d-id1011222.html (uz je napredaj dlhsie)
2.
http://bmw-rada-7.autobazar.eu/730d-id1418174.html (trocha sa mi nezda ta kapota ale nemusi to este nic znamenat)
Hlavne nevyberaj z tych najlacnejsich

,garantujem ti ze na to doplatis

Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Nedeľa, 7. Marca 2010, 00:04
od 100RM
ked sedmu, tak nalozenu. Ked kupis socku, za par mesiacov (ak nie dni) ta to bude pekne mrziet a uz s tym nic neurobis. Ceny vybavy sa pohybuju v nenormalnych sumach na to, aby si to tam dokupoval.
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Nedeľa, 7. Marca 2010, 00:28
od ecc
Dakujem za rady. Sedadla s vyhrevom beriem ako samozrejmnost a teda nutnost, prilis som pri posielani inzeratov nepozeral, ze co ktore ma. Bol tu spomenuty aj siber, tomu by som sa radsej vyhol, aj ked neviem preco, proste radsej bez toho a keby to aj auto malo, tak to prezijem. Soft close, to nie je zase nutnost, ktoru pozadujem, pretoze zatial som to nemal na ziadnom aute a tak by som sa bez toho dokazal zaobist, aj ked je to urcite fajn vec, rovnako ako TV a podobne...
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Nedeľa, 7. Marca 2010, 00:59
od Romeo
Jasné, sú to len veci bez ktorých sa dá zaobísť, ale ber tak že kupuješ 7er, a tam nejaké látkové sedačky su myslím grc, niekedy sa ti oplatí priplatit za auto 500-1000€ ale vies ze v tom mas prkotiny, a v konečnom dôsledku o tom sedma je, výbava..
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Nedeľa, 7. Marca 2010, 11:11
od serwo
Sedmu jedine vo vybave, o tom to vozidlo je. Ja tiez hladam tento model a motorizaciu (povodne som chcel 745i). Bol som u nas v PN pozerat toto:
http://bmw-rada-7.autobazar.eu/730d-id1444688.htmlVyjebal som sa mu na to, kedze sedadla nemali odvetravanie, co urcite pozadujem, nema to soft close, el. sklapatelne spataky, na skodu nie je ani vzadu vyhrev + odvetravanie a ako bonus el. sedadla (pre deti

). Kazdopadne, ked som sa na tom previezol, tah to malo uzasny hned odspodu. Vela ludi tu vravi, ze 730d je slaby motor na to vozidlo, ale mne sa to veru nezdalo (i ked mi niekto spominal, ze toto je chipnute). V zaklade to ma 500nm a 218 HP, ale po chipe to je nieco cez 250 HP a min. 600nm krutak.
Ale tu vybavu, kt. pozadujem, nemala zial zatial ziadna 730d, ktore som pozeral...

Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Nedeľa, 7. Marca 2010, 11:22
od juro750i
Tak tak sedma je o vybave a treba povedat ze najlebsie vybavi mali 760-tky a cim je sedma z mensim motorom tak je obtiaznejsie kupit dobru vybavu. Mnoho krat cena vybavi v tychto autach bola taka ista ako auto bez vybavi .
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Pondelok, 8. Marca 2010, 00:25
od ecc
Lenze sa na to divam objektivne a to je najma z hladiska ceny. Nie vsetci si mozu dovolit auto preplatit len na vybave, trebars si vyhliadnem auto za 25 tisic eur, ale nakoniec dam do neho az 35 tisic eur, pretoze ma lepsiu vybavu. Su veci, ktore pozadujem a na ktore som zvyknuty a potom su take, ktore by som tam mal rad. No su veci, na ktorych mi vobec nezalezi a radsej budem bez nich, ako by som mal za ne vela priplacat.
Viem, ze sedmicka je luxus, je to nieco jedinecne, rovnako ako S line od Mercedesu ci A8, no tie Ska idu o dost drahsie a A8 sa mi prilis nepaci.
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Pondelok, 8. Marca 2010, 07:25
od Romeo
Práveže teraz ked ich kupis s lepsou vybavou, doplatis mozno o 1-3k viac IMO.
Vtedajšie ceny boli o niečom inom, za 3k si v tom mohol mat akurat dvd alebo nieco podobne

Tak isto dorábať nemá cenu...
A inak, nechcem rýpať, ale ked nemáš nato peniaze aby si troska obetoval na viac, nechápem tvoj dovod kupovanie e65
Nemysli si, že ked das 16k za to auto tak to bude bezudrzbove, cena vecsinou zodpoda aj stavu a nie vybave :)
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Pondelok, 8. Marca 2010, 23:18
od adko
ako rozdiel jazdenky pomer cena socialky a cena auta vo vybave je par tisic trapnych eur .. u noveho vozidla vybava moze stat par milionov :) takze asi tolko k vybave .. kupit si sedmicku bez vybavy je ako mat zenu bez pice .. mas sice fasa bloncku s dlhymi nohami kozami .. ale ked nema <> stale tomu nieco chyba ze ano :) a tak isto je to aj s autami radu luxusna limuzina je jedno ci je to audi mercedes bmw lexus ... je to o vybave.
Ked nemam a posrate tri tisicky hore dole na auto s lepsou vybavou .. naco riesit vobec take auto .. toto nepochopim jednoducho tie auta su urcene najma pre istu skupinu ludi .. samozrejme ze cena jazdeniek je tak smiesna ze tu jazdenku si moze uz v dnesnej dobe kupit takmer ktokolvek .. lenze mnoho ludi si neuvedomi jednu podstatnu vec .. ze kupuje auto ktore stalo par milionov nove a nie je urcene pre ludi ktori maju na novu fabiu max ..
Ale nebudem sa opakovat kazdopadne kupovat najlacnejsie je blbost .. to su auta ktorych sa chcu rychlo zbavit atd .. kazdopadne aj ked kupite auto vo velmi dobrom stave ked ma 5 6 rokov nejake tie km .. nemyslite si ze zatoze je to bmw tak sa budete vozit a raz za rok vymenite olej ... :)
To auto si svoje vyziada ak mu to nedate vozit sa sice budete ono to cosi vydrzi ale potom z toho urobite skutocne vrak .. na opravu ktoreho mat nebudete.Ratajte s tym ze napr vymena tlmicov je smiesnych 4 tisic eur ak to ma edc a dynamic drive ..
A povedat si ze ja tam nepotrebujem to a to .. ja nepotrebujem soft close lebo som to nemal na aute predtym .. no jasne ze si nemal ked si mal daku fabiu

a jasne ze zrejme na aute kategorie e65 si moc nejazdil takze je ti jedno ze ci to ma soft close alebo nema .. ale to su prave tie veci co robia z toho auta auto :)
Auto bez toho by som nechcel a bez x inych veci .. potom tu povacsine ludia sa snazia vytunovat vybavu ... ale ono cena toho je ako doplatok ked kupujes nove auto alebo este vyssia .. takze nerealna vzhladom na cenu tej jazdenky :)
minimalne pozerat treba auto ktore ma komfortne sedacky aktivne .. vyhrievanie a odvetravanie .. masaz je fajn ale inak je to skor na dlhe trasy da sa bez toho prezit .. fajn je aj aktivny tempomat, komfortny vstup night vision head up a kopa inych srandiciek :)
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Utorok, 9. Marca 2010, 02:20
od ecc
adko: Zas to tak neprezivaj, ale so tou zenou mas pravdu

Nechcem prejst z Fabie do BMW7, bol by to prechod z A6, rocnik 2005, S-line packet, koza, TV a tak dalej.
Re: 730d (E65) - kupa, informacie z bazaru
Napísané: Utorok, 9. Marca 2010, 08:16
od Romeo
ecc napísal:adko: Zas to tak neprezivaj, ale so tou zenou mas pravdu

Nechcem prejst z Fabie do BMW7, bol by to prechod z A6, rocnik 2005, S-line packet, koza, TV a tak dalej.
nepreziva, ale tak to je, a adko si myslím 2x vie čo hovorí
