Strana 1 z 1

X5 E53 kryty svetlometov

Napísané: Sobota, 6. Augusta 2016, 20:00
od HARD CORE
Zdravím chalani chcem sa spýtať riešil tu už niekto výmenu krytu svetlometov?? Vodičova predná strana sa mi rosí a je tam puklina a už ma to sere...vyzerá to byť jednoduché vymeniť ale asi sa mýlim :smile: či? :-k

Re: X5 E53 kryty svetlometov

Napísané: Sobota, 6. Augusta 2016, 20:31
od Syndikat
Ahoj ja som mal podobny problem na pred facelifte. Mal som drobne praskliny povrchove na krytoch a chcel som ich dať vymeniť no nakoniec mi ich prebrusili a nalakovali pretože tie plasty treba rozlepiť a nieje to take jednoduche. Urcite by som to doma neskúšal. Ja som pri demontovaní svetiel odrhol jeden úchyt :) ale urcite najdes autoservisy ktore sa zaoberaju takymito vymenami ja na tvojom mieste by som to riesil tymto sposobom :)

Re: X5 E53 kryty svetlometov

Napísané: Utorok, 9. Augusta 2016, 20:08
od jurkyLE
Servus, nedavno som pisal na facebooku do SviťLíp a prisla mi odpoved, vraj na E53 facelift cena 400 Eur ( zahrna nove kryty plus práca).... mne sa to zdá dosť vela, takze radsej kupim svetla na vrakaci v nemecku, tu chcu idioti 900 eur za pár na bazosi, to uz aj na E70 su lacnejsie svetlá ](*,)

Re: X5 E53 kryty svetlometov

Napísané: Streda, 10. Augusta 2016, 19:17
od HARD CORE
Našiel som na nete pár za 160€ ale hovorim bojim sa to vymenit aj ked som pozeral videa aj obrazky jak to menili vyzera to jednoducho no zjavne sa mylim :D http://www.bmwstyle.sk/index.php?route= ... uct_id=932

Re: X5 E53 kryty svetlometov

Napísané: Streda, 10. Augusta 2016, 20:57
od Patricius
Ak si troška zručnejší, tak to dáš aj sám. Ja som to robil prvý krát, na spolujazdcovom svetle nešiel nahriať ten tesniaci spoj, tak som to musel rozobrať silou. Samozrejme že som plexi nezachránil, dával som nové.