... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

reklamne predmety bmwklub.sk
 
matuskoo
Autor témy
Príspevky: 116
Registrovaný: 28.10.2007
Auto: e83 35sd
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

pri plnej nadrzi netrha a pri polovicnej nadrzi zacina trhat

Streda, 3. Septembra 2008, 21:37

je to tds
ked natankujem plnu ide jak oci ale ako nahle nemam plnu a klesne okolo pol nadrze tak to ide dole vodou zacina viac a viac trhat,na diagnistike to vypisoval niaky regulator plynu ale nemoze to byt cerpadlom v nadrzi?
naftovy filter som vymenil
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Štvrtok, 4. Septembra 2008, 08:47

Niekde sa to tu uz riesilo,,, myslim, ze v danom pripade to bolo cerpadlom v nadrzi... skus pohladat
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
Michal Pataj
Príspevky: 114
Registrovaný: 24.1.2008
Auto: BMW E36 318 TDS
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Štvrtok, 4. Septembra 2008, 08:54

Áno už sa to tu riešilo :lol: :lol:

http://www.bmwklub.sk/viewtopic.php?t=8947&highlight=

Pozri si to tu :lol:
TAXO BMW E36
 
matuskoo
Autor témy
Príspevky: 116
Registrovaný: 28.10.2007
Auto: e83 35sd
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Štvrtok, 4. Septembra 2008, 20:28

jeden kamos mi povedal ze to moze byt aj to cidlo na plynovom pedali moze to byt? na volnobehu ale ide do otacok len pri zatazeny teda ked je zaradena rychlost tak nejde
 
alfi666
Príspevky: 3897
Registrovaný: 18.3.2008
Bydlisko: BA

Štvrtok, 4. Septembra 2008, 20:43

matuskoo napísal:
jeden kamos mi povedal ze to moze byt aj to cidlo na plynovom pedali moze to byt? na volnobehu ale ide do otacok len pri zatazeny teda ked je zaradena rychlost tak nejde


pretoze na volnobeh mu staci aj malo nafty nato aby roztocil motor do vyssich otacok... pri zatazi nestaci ;)
Tym padom, ze ti na volnobehu reaguje na plyn, tak si vylucil cidlo plynu... a naopak sa potvrdzuje teoria, ze podavacie cerpadlo nevladze dodavat dost nafty pri zatazi ;)...
No more BMW... chodim peso ;)
E61 530d titansilber - EX
E46 320d farngrün metallic - EX
 
matuskoo
Autor témy
Príspevky: 116
Registrovaný: 28.10.2007
Auto: e83 35sd
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Piatok, 5. Septembra 2008, 21:14

suhlasil by som s tym len nechapem ze niekedy to roby a niekedy nie... dnes som dve hodiny jazdyl a islo to na 110 percent a na ceste domov na dialnicii mi to zacalo cukat ked som dal na podlahu ale ked som podrzal tak trhavo zrychloval ale trhal.keby to bolo podavacie cerpalo nerobylo by to stale? neviem ci mam vymenit na plynovom pedali cidlo alebo cerpadlo podavacie
 
Alvarezz
Príspevky: 22
Registrovaný: 28.5.2008
Bydlisko: nikdy sa nepitaj odkial som yo

cerpadlo

Nedeľa, 21. Septembra 2008, 09:47

fpoho to moze byt palivove cerpadlo sused to mal na fiate skontroluj tesnenia na pumpe jemu unikalo palivo a tak motor nedostal spravnu davku a neviem ci to nieje tak aj f tvojom pripade nemoze byt ze ked je nadrz plna cerpadlu sa taha lahsie ako pri poloprazdnej ?
smrt na toho kto da na e36 lacnu zadnu ciru optiku smrt na toho kto vymeni predny naraznik za lacny trapny okruhly kus plastu smrt na toho...

Trabant p 601 neznam blau
Skoda 105 hnus rot
 
patricia
Príspevky: 1
Registrovaný: 5.4.2008

závada prívodu nafty

Nedeľa, 28. Septembra 2008, 10:54

Na palivovom čerpadle v nádrži je hadička,ktorá nasáva do systému vzduch. Daj vymeniť iba túto hadičku nie celé čerpadlo - na 99 % je to tá tá závada ktorú si popísal. :idea:
 
Užívateľov profilový obrázok
Skypco
Príspevky: 885
Registrovaný: 9.5.2008
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Nedeľa, 28. Septembra 2008, 16:10

matuskoo napísal:
suhlasil by som s tym len nechapem ze niekedy to roby a niekedy nie... dnes som dve hodiny jazdyl a islo to na 110 percent a na ceste domov na dialnicii mi to zacalo cukat ked som dal na podlahu ale ked som podrzal tak trhavo zrychloval ale trhal.keby to bolo podavacie cerpalo nerobylo by to stale? neviem ci mam vymenit na plynovom pedali cidlo alebo cerpadlo podavacie


...dobre tusis odchadza ti uz podavacie cerpadlo. Predtym ako ho kupis,
ho pre istotu zdiagnostikuj... 8)
 
manasml
Príspevky: 128
Registrovaný: 10.6.2007
Auto: BMW E36
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Pata

Pondelok, 29. Septembra 2008, 16:13

jj moze to byt aj to cerpadlo podavacie mal som to iste ako som isiel pod pol nadrze tiez mi horsie islo a este dlho startovalo...ale aj to ze ja ked som moje cerpadlo vytiahol stare tak na nom je sitko a to sitko bolo polo upchane pre istotu sa mrkni ci to nemas aj ty...ked nie lachko ho das naspat...vies tankujeme na pumpach bar aky sajrajd a myslim ze tym vznikla aj moja zavada...
 
Užívateľov profilový obrázok
Skypco
Príspevky: 885
Registrovaný: 9.5.2008
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Pondelok, 29. Septembra 2008, 16:18

Chlapci nesmiete tolko jazdit na rezerve... 8)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných