... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Dogg88
Autor témy
Príspevky: 6052
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: n/a
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

[E34 530i] deTuzing projekt Vol.2 --- KONIEC --- str 33

Štvrtok, 8. Mája 2014, 16:15

tak som tu zase :D
tentokrat som mal velku dilemu ci kupit e36 - 323i Clubsport kupe (isto viete ktora z inzercie) alebo ist do e34 - pre mna nieco nove...
e36 navyse kupe je moja srdcovka, tato ale ma (za vela penazi) pomerne vela chyb, tak som bol na vazkach...no a kedze moja frajerka ma e34 a moji dvaja kamarati Boboo96 a bmwe34 maju tiez e34 tak som sa rozhodol ze ju skusim aj ja...napokon, je to len auto :wink:
Pozeral som aj po 525i aj 535i no stale som chcel nieco vynimocne...540i by bola super, ale volako nic nie je, tak som dllllho uvazoval nad touto 530i. Prvy dojem nahovno - tuzing ako svina a prehnana cena (2950,-€)
Potom som sa nad tym zamyslal v praci a trochu som si presiel jej historiu a nasiel som par svetlych stranok...
1. dovezena v roku 2009 z DE odvtedy ju ma jeden majitel
2. km by mali sediet podla seky aj KO
3. povodny lak az na PP blatnik
4. motor M60 + manualna prevodovka
5. je cierna a ma siber :mrgreen:

no co viac si priat?
chlap znizil cenu na 2750,- no ja som sa s nim dohodol na este nizsej a zobral som ju bez 18" kolies ktore sa mi vobec nepacili

tak teda idem znovu odtuzovat vo velkom style, nastastie nie je chytena karoseria, vsetko je len plastovy tuning [-o<
Vybral som sa na kraj sveta do Veľkého Kamenca a odtial som si doviezol tento zazrak :mrgreen:

Dakujem bmwe34 za preklad a komunikaciu s chlapikom po madarsky, lebo po slovensky nevedel skoro ani zatat :lol:

par fotiek na uvod :arrow:

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Naposledy upravil/-a Dogg88 v Sobota, 25. Júla 2015, 18:38, upravené celkom 16 krát.
Klub tvoria ľudia, nie autá...
________________
W140 & S210 & E36 & E36 & E34 & GIII & C5 & 312
________________
Mám prázdny život a žiadnych kamarátov, preto sedím celý deň na internete, stalkujem ľudí a vnucujem im svoje správne názory. Marián K., Trenčín
 
Užívateľov profilový obrázok
Arnold
Príspevky: 2086
Registrovaný: 13.1.2011
Auto: E36 E87
Kraj: Košický
Bydlisko: MI/PO

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 16:17

Držím palce :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 16:34

dobry grc tie narazniky.. Len som cakal kedy sem pribudne dalsi youngtimer, kedy pojde na inzerciu?
 
Užívateľov profilový obrázok
majro
Príspevky: 2334
Registrovaný: 8.9.2011
Auto: e36 328i limo LSD
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 16:45

nuz :D drzim palce, potom dojdem kuknut, ked bude normlana :D
Obrázok
e36 328i coupe
ex - e36 328i limo
ex - e36 318is
 
kobrakai

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 16:55

Peťo keď mi to včera Diana ukazovala nechapal som :D to auto nema absolutne žiaden potencial, stalo extremne veľa, manualove 540tky su lacnejsie. Ja som kupil rovnake auto za 500e, toto je fakt nie šlapnutie ale dupanec do hovna.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 17:11

Uf trosku drahe nie? Myslim ze nepoviem moc blbost ze to uz nepredas za nakupnu cenu + tvoj cas a diely, nikdy.
 
Užívateľov profilový obrázok
Dogg88
Autor témy
Príspevky: 6052
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: n/a
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 17:40

noa?
ja sa nezivim predajom starych aut...robim to z nudy, bavi ma to a travim tak svoj volny cas :wink:
za 500 urcite nekupis auto s 90% povodnym lakom a v takom stave a 540i nekupis vobec...bavime sa o 540i nie o bastardovi, toho spravim aj z tohto auta kedykolvek...interier je pekny, motor ide tichucko a ten tuzing je otazka casu a bude minulostou. Potencial na co? Nie som drifter...nejaky powerslide to dokaze bez problemov a driftovat s tym nemienim a ani nebudem...je mi to luto. Staci ked vidim auta bnykolasove ci fyzikove - tie auta su chudata nehnevajte sa na mna.
Toto ziadne auto u mna nikdy nezazilo a ani nezazije :wink:
Ano su to len auta, ale mam ich rad, preto si ich kupujem a nemohol by som ich vedome nicit. Predavam ich pre to lebo nemam hangar na uskladnenie X aut a nemam ani tolko financii aby som mal X aut. 2 ci 3 naraz bohate stacia a uz ani nie je cas na vsetkych jazdit potom. Takze ano aj toto raz bude na predaj...kedy? Netusim, ked ma omrzi tak mozno zajtra, ked ma bude bavit 10 rokov tak o desat rokov a ked ho predam so stratou tak co? Vas to trapi ked mna nie? :lol:
Z toho zoznamu aut co mam v podpise som predal so ziskom mozno 3-4 auta (neratal som nakup / zist ci stratu) zvysne boli stratove...auta ako 323i ci Golf asi najviac tak 1500-2000€ odhadom, keby som to poratal tak mozno aj viac :lol:
su to len peniaze, ja si vazim ludi, kamaratov, nie peniaze...tie zarobite v robote ale kamaratov (naozajstnych) len tak nenajdete...to ma naucil zivot :wink:
Stalo sa ze ja som pomohol X ludom a ked som daco potreboval ja tak sa mi bud otocili chrbtom alebo som za to nepekne zaplatil..takych jebat, vyradil som ich zo svojho zivota.

Trochu som povysaval interier a kuknite fotky, je pekny podla mna (i ked sa mozno vymeni za kozeny)
a uz som aj strhol mracitka :D

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Klub tvoria ľudia, nie autá...
________________
W140 & S210 & E36 & E36 & E34 & GIII & C5 & 312
________________
Mám prázdny život a žiadnych kamarátov, preto sedím celý deň na internete, stalkujem ľudí a vnucujem im svoje správne názory. Marián K., Trenčín
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:09

Ja neviem ten tvoj postoj ktomu.. Nic v zlom , aj ked na aute prerobis tak prerobis to su proste auta a clovek stym musi ratat , ale pises ze ked prerobis tak su to len peniaze a vazis si priatelov ze to su tvoje hodnoty v zivote, ale kupovat kazdy mesiac auto , jebat donho peniaze , energiu a kopec volneho casu (ktory je dnes vzacny) a nakonec prerobit natom a potom dokola zase.. Co stoho mas? Nebolo by lepsie si tie peniaze uzit radsej s rodinou , priatelkou ako ich nacpat druhemu do auta a travit ten volny cas radsej viac s rodinou priatelmi ako v garazi druhemu makat na aute na ktorom este prerobis? A potom znova a znova.. Pride mi to ze si troacha oponujes. Radsej sa venuj rodine, priatelke ked to su tvoje hodnoty v zivote, nie zabijanim casu vrakmi. Keby ze si to auto skladas ako svoj zivotny sen (ale to by bolo asi minimalne ///M) na cely svoj zivot nepoviem nic.. Neber to v zlom
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:11

Jaj tak, ja som myslel ze s akou periodou striedas tie auta tak musi ist o kseft, potom som nic nepovedal, niekto si sperkuje svoje roky, niekto tam da 19tky gumy, jebne to na brucho, do mesiaca preda a bude rad ked so stratou pod 1500€, konicky.. Vraj stale lepsie ako sediet v krcme ci si pichat marihuanu. Drzim palce :thumbup: .
 
kobrakai

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:14

:D ja som to nemyslel, že si sa zapálil alebo čo, len si si mohol kúpiť rovnaké auto za menej peněz, alebo originálny Mtech 540i/6q, čo má nejaký potenciál. origo 540i sú na predaj, ale treba ich hladať mimo konvenčné netbazáre.
Samozrejme, keď spravíš toto auto tak stále bude mať hodnotu, minimálne o 5 rokov určite :D dnes bola rozpučená na totálku ďaľšia 540iA, takže e34 s v8 bude ubúdať :)

Len teda to tvoje má veľmi slabú výbavu podľa vin, čo by malo byť merítko asi aj u teba, keďže si taký "nur original ist legal" týpek :)

Braňo :D :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
2RBA
Príspevky: 1327
Registrovaný: 19.3.2012
Auto: e91/e46
Kraj: Košický
Bydlisko: košice

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:18

starynovy napísal:
... Vraj stale lepsie ako sediet v krcme ci si pichat marihuanu.


:lol: ano a da sa aj fetovať do nosa :thumbup: ale čo riešite su to jeho peniaze ved robi správnu vec preraba transformeri o5 na auta :lol:
IG/YT/FB : #WRBAFILMS
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:21

starynovy napísal:
Vraj stale lepsie ako sediet v krcme ci si pichat marihuanu. Drzim palce :thumbup: .

Fetaci si uz tu marihuanu aj pichaju? :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
4dams
Príspevky: 813
Registrovaný: 21.10.2009
Auto: e34 TDS/A & e34 538i
Kraj: Zahraničie

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:45

Podľa mňa dobrý základ :) Verím, že z toho spravíš peknú e34 :thumbup:
 
palzo
Príspevky: 1820
Registrovaný: 15.1.2008
Auto: Dedova Lada
Kraj: Košický
Bydlisko: Dedina

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:51

si bol v okoli a ani si nedal vediet ?
Jack Daniels + Coca Cola :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Dogg88
Autor témy
Príspevky: 6052
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: n/a
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: [E34 530i] deTuzing projekt Vol.2

Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:54

Mpower moja frajerka ma e34 a ak boh da pribudne jej e32 takze my mame spolocny konicek auta :wink:

Kobrakai: bohuzial nevedel som o ziadnej 540i tak som kupil toto
Podla VIN tam toho vela nie je, nie su napisane el. okna ale ja ich mam...su dorobene ci sa nepisali do vypisu?
Ozaj nachystaj mi tie Styling 37 :D hodili by sa mi

Pre ostatnych, ano budem mat radost ked znovu prinavratim zasly lesk jednému peknemu staremu BMW :wink:
Budem lepsie spat potom :D

Palzo bol som v Madarsku skoro... :D ty si odkial vlastne? Nabuduce sa stavim
Naposledy upravil/-a Dogg88 v Štvrtok, 8. Mája 2014, 18:59, upravené celkom 1 krát.
Klub tvoria ľudia, nie autá...
________________
W140 & S210 & E36 & E36 & E34 & GIII & C5 & 312
________________
Mám prázdny život a žiadnych kamarátov, preto sedím celý deň na internete, stalkujem ľudí a vnucujem im svoje správne názory. Marián K., Trenčín
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 33

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 90 neregistrovaných