... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
Misos
Autor témy
Príspevky: 28
Registrovaný: 29.2.2008
Kraj: Bratislavský

Mrzne radio

Pondelok, 16. Júla 2012, 14:50

Ahojte, v poslednej dobe ma zacina nasierat radio. Neviem presne aky je to typ, ale ma velky display 16:9 pod ktorym je strbina na kazety a v kufry CD menic + MK4 DVD navigacia.
Radio sa pocas jazdy nahodne vypne a neda sa zapnut. Nereaguju ziadne tlacidla na nom, ani tie na volante. Tiez vtedy nefunguje zvuk navigacie a telefonu. Po nejakom case sa znova same zapne a funguje normalne. Ale stava sa, ze sa uz vobec nezapne, potom musim vybrat poistku radia v poistkovej skrini a dat ju naspat.
Par krat sa zase stalo, ze radio jednoducho zamrzlo pocas hrania a neslo vypnut. Tiez nereagovalo na ziadne tlacitka. Bol to trosku problem, lebo som ho mal pustene dost nahlas a radio nechcelo prestat revat aj ked som vypol motor, vybral klucik a zamkol auto. Zase pomohlo len vybrat poistku.

Neviete mi niekto pomoct najst problem? Alebo dat kontakt na cloveka, ktory by bol ochotny pozriet sa na to?
E46 Sedan 330D
 
Užívateľov profilový obrázok
Arnold
Príspevky: 2086
Registrovaný: 13.1.2011
Auto: E36 E87
Kraj: Košický
Bydlisko: MI/PO

Re: Mrzne radio

Pondelok, 16. Júla 2012, 21:48

Poistku si skusal vymenit?
 
Užívateľov profilový obrázok
Misos
Autor témy
Príspevky: 28
Registrovaný: 29.2.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Mrzne radio

Streda, 18. Júla 2012, 16:24

Arnold napísal:
Poistku si skusal vymenit?


Poistka je bud OK, alebo je prepalena. Tato je OK.
E46 Sedan 330D
 
Užívateľov profilový obrázok
Misos
Autor témy
Príspevky: 28
Registrovaný: 29.2.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Mrzne radio

Pondelok, 8. Októbra 2012, 13:15

Asi som na to prisiel. V lavom zadnom svetle, (psychicky) blizko radiomodulu som mal prepalenu kostru. Lave svetlo vdaka tomu slabsie svietilo. Po oprave konektora sa stratili problemy aj s autoradiom. Mam pocit, ze tento skrat na svetle mal na svedomi aj mrznutie autoradia.
E46 Sedan 330D

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 20 neregistrovaných