... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, jararak

bmwtt.sk
 
lubo158
Autor témy
Príspevky: 1
Registrovaný: 30.4.2008

závada pri kúpe 525TD

Streda, 30. Apríla 2008, 12:12

Zdravím vás, potreboval by som poradiť.Chcem si zadovážiť 525TD r.v.94 ale má nejaké závady, s ktorými si nevie poradiť ani súčasný majiteľ. Kolíšu otáčky pri voľnobehu a uvedené mi napísal súčasný majiteľ. Takze celkovo ked otacky nekolisu je nadstaveny volnobeh nizko cca 600.Voda nevyviera ani nekolise teplota, olej nemizne, myslim ze na vykon to nejaky vpliv ma a spotrerba neviem nemam ho dlho.Popis poruchy: stojis na mieste kolisu otacky vtedy staci na chvilku pridat a pusti plyn a je to ok, ak vtedy napriklad vytocis volant (vyzsi odber el.) auto automaticky neprida ale zdochne (nie vzdy), tiez zdochne ked ides zastavat vyradis a prutko zabrzdis (tiez nie vzdy) ked zastavis pomaly nespravi to.Bolo zo bez problemou dlhsi dobu ked sa vymenil palivovy filter teraz to robi zas.Hlava to podla priznakov nie je lebo to sa mi uz stalo na inych autach a prejavuje sa to inak.Vyzera to skor ako keby vyynechaval obcas jeden valec mozno to je aj palivom, alebo elekrtika... fakt neviem. Takže prosím vás poradte mi čo to môže byť a aké náklady by tam boli na opravu, lebo nechcel by sam sa uponáhlať. Ďakujem
 
Užívateľov profilový obrázok
k4mz1k
Príspevky: 74
Registrovaný: 30.4.2008
Bydlisko: Poprad alebo Košice, Slovensko

Nedeľa, 11. Mája 2008, 20:00

hoj. nechces si nahodou zadovazit toto? http://bmw-rada-5.autobazar.eu/525-tds- ... 31056.html
 
Užívateľov profilový obrázok
Gary
Príspevky: 70
Registrovaný: 6.5.2008
Bydlisko: martin

Pondelok, 12. Mája 2008, 08:06

Ahoj Lubo158.Ak sa pozrieš na tomto fore, nazov Trasenie motorom, tak zistíš, že aj ja mam 525TD rok výroby 94 a robí mi to to isté ako tebe, len s tým rozdielom, že mne auto neskape ale mi trasie motorom do stran.Odkial si?
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11356
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Utorok, 13. Mája 2008, 02:25

na jednom fore mal uzivatel problem ze auto mu dochlo ked vykrutil kolesa, tiez tu to podobne opisujes, jemu tam sla niekde palivova hadica cez blatnik, skus sa mrknut ci nemas nahodou podobny problem s hadicou.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných