... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

obchodna sekcia
 
tomasbmw
Autor témy
Príspevky: 111
Registrovaný: 22.7.2010
Kraj: Žilinský

papierova STK a EK

Štvrtok, 22. Júla 2010, 20:31

caute bmwckari, ma niekto z Vas moznost spravit STK a EK na auto ak mu poslem technicak? poprosim SS ak niekto vie.. diky moc...
 
BMWpositiv

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 05:01

...sry za OT, ale pokial mas nejaky hnoj auto, ktore neprejde normalne cez STK ani EK, tak tu na fore to radsej ani neskusaj, myslim ze vraky na cesty nepatria... :-({|=
 
Užívateľov profilový obrázok
nnoorrbbii
Príspevky: 524
Registrovaný: 18.11.2009
Auto: E36 320i,E91 325i
Kraj: Košický

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 07:16

zato ze by auto nepreslo STK alebo EK nemusi byt hnoj, len to je dost mozne :D
 
tomasbmw
Autor témy
Príspevky: 111
Registrovaný: 22.7.2010
Kraj: Žilinský

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 09:26

BMWpositiv napísal:
...sry za OT, ale pokial mas nejaky hnoj auto, ktore neprejde normalne cez STK ani EK, tak tu na fore to radsej ani neskusaj, myslim ze vraky na cesty nepatria... :-({|=


preco by som mal mat hnoj? akurat nemam chut tam chodit a niekomu sa vtierat a davat mu 20 euro do vrecka.. radsej dam niekomu viac ked mi to vybavi bez auta, lebo za ten cas co stojim v rade zarobim viac ako zaplatim za tu stk
 
rase
Príspevky: 244
Registrovaný: 17.7.2010
Kraj: Trnavský
Bydlisko: TRNAVA

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 10:05

roby sa totak ze tam treba ist aspo s autom dovnutra aby ta mali na kamere...dnes to je kontrolovane kamerami..
 
BMWpositiv

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 15:21

tomasbmw napísal:

preco by som mal mat hnoj? akurat nemam chut tam chodit a niekomu sa vtierat a davat mu 20 euro do vrecka.. radsej dam niekomu viac ked mi to vybavi bez auta, lebo za ten cas co stojim v rade zarobim viac ako zaplatim za tu stk

...akoze sry, ze som sa ta dotkol, mas tu vseho vsudy 2 prispevky na celom fore, nikto ta tu nepozna, takze ani nikto nevie o ake auto a v akom stave sa jedna...
...btw neviem preco by si mal pchat niekomu 20 evri do vrecka ak mas s autom vsjo v poriadku a ked tam nemas chut chodit, tak daj auto niekomu inemu nech ti s nim ide, ale urcite by si tam mal byt aj fyzicky s tym autom ako pise rase...
...a po dalsie neviem ako v ZA (alebo dokial si), ale v ZV je moznost objednania sa na konkretny datum aj hodinu, takze nestojis v rade pol dna... :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 16:19

vyjadrim sa len k tomu prejdetiu respektive neprejdetiu STK. Bol som na STK, zavada nefunkcny zadny stierac, zavada B, pridite si o mesiac na opakovanu. Ostatne OK dokonca aj rucna brzdila excelentne. Myslite si ze zadny steirac je dolezity rovnako ako brzdy ci tlmice? A niektore auta maju zadny stierac ako priplatkovu vybavu cize pri niektorych autach ked nefunguje je mu na dve veci akokeby ho nemal. Proste ked je tam raz clovek co to nechce dat bez vsimneho, neda.
Nur Original ist Legal.
 
Užívateľov profilový obrázok
martinko8888
Príspevky: 172
Registrovaný: 4.2.2010
Auto: BMW525D E61a316i E90
Kraj: Prešovský

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 18:26

Milosss napísal:
vyjadrim sa len k tomu prejdetiu respektive neprejdetiu STK. Bol som na STK, zavada nefunkcny zadny stierac, zavada B, pridite si o mesiac na opakovanu. Ostatne OK dokonca aj rucna brzdila excelentne. Myslite si ze zadny steirac je dolezity rovnako ako brzdy ci tlmice? A niektore auta maju zadny stierac ako priplatkovu vybavu cize pri niektorych autach ked nefunguje je mu na dve veci akokeby ho nemal. Proste ked je tam raz clovek co to nechce dat bez vsimneho, neda.




Prepáč ale nechápem prečo o mesiac na opakovanú a teraz čo? Mesiac si nejazdil ? Na tvojom mieste to stým stieračom dám do poriadku a idem na STK aj hneď o hodku.

P.S:Je pravda ,že Tý páni mechanici,alebo ako sa im vraví tým čo vykonávajú tu tech.kontrolu,že sa tvária ako majstri sveta a že stále čakajú na všimne ale nech sa nikto nehnevá ale tak sme ich naučili a tak to máme
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 20:25

Nie, zadny stierac sa v 99% jazdy nevyuziva, zatial sa neriesil, dalo sa daco a preslo to. Len vyjadrujem ze za taku banalitu ta nechcu oficialne pustit ale ze do mesiaca to musis odstranit. Tak isto ako mas hmlovky, musia ti svietit. Zabite ma ale jaky je rozdiel ked auto nema hmlovky alebo ma hmlovky ale nesvietia mu? Tu ide fakt uz o byrokraciu.
A preto dam radsej daco do vrecka ako takto, ved auto je v 100% technickom stave, vsetko OK a blby zadny stierac? Nehnevajte sa na mna ale ide fakt o buzeraciu cistu. Mozes mat 2 rocne auto, toto ti nepojde a musis to dat odstranit, a pojdes do origo BMW servisu kde ti zahlasia ze oprava 200 eur. A ty ten stierac nevyuzivas teraz 200 eciek navyse zbytocne nemas, tak das radsej daco im a je to, a to co im das do kapsy mozes opakovat aj 10 rokov a stale sa ti ten stierac nesplati. A ked ho nevyuzivas? Pozor nechytajte ma za slovicka a nesupnite sem nefunkcne brzdy alebo tlmice, to je ina kava, ale ked toto vsetko funguje...
Nur Original ist Legal.
 
Užívateľov profilový obrázok
xtreme
Príspevky: 3365
Registrovaný: 14.12.2006
Auto: felda, stilo
Kraj: Žilinský
Bydlisko: za/bb/ca

Re: papierova STK a EK

Piatok, 23. Júla 2010, 23:12

je to fakt.. tatko si tiez povedal ze ma nove auto, tak nemusi dat do vacku.. :roll: tazky ojeb.. kontrolovali mu datum na vystraznom trojuholniku, pasy, hmlovky, a bonus, za co ho chceli vyhodit bolo ze ked nemal kluc v zapalovani mu nesvietila kontrolka dialkovych svetiel, zavada B.. co k tomu dodat.. nedaj vsimne, dojdes zase.. ](*,)
.
 
Užívateľov profilový obrázok
Wajco
Príspevky: 409
Registrovaný: 23.9.2008
Auto: 730d E38
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Veľké Zálužie

Re: papierova STK a EK

Sobota, 24. Júla 2010, 10:51

Ja som prešiel aj bez všimného.
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Milosss
Príspevky: 2235
Registrovaný: 30.6.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: PN - BA

Re: papierova STK a EK

Sobota, 24. Júla 2010, 11:18

Wajco napísal:
Ja som prešiel aj bez všimného.

Lebo nemas zadny stierac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nur Original ist Legal.
 
Užívateľov profilový obrázok
Wajco
Príspevky: 409
Registrovaný: 23.9.2008
Auto: 730d E38
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Veľké Zálužie

Re: papierova STK a EK

Sobota, 24. Júla 2010, 11:34

Vtedy som mal e39 tour, tam bol :)
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
R0nnIe
Príspevky: 1136
Registrovaný: 11.9.2008
Auto: 325i e36 coupe
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin - Necpaly

Re: papierova STK a EK

Sobota, 24. Júla 2010, 13:47

to som ani nevedel ze kontroluju take kokotiny na aute ze datum trojuholnika , kontrolky, stierace. Co sa ten trojuholnik skazy po rokoch? Ja ze tam testuju len rozumne veci ako brzdy, napravy, tlmice , svetla a nie take picoviny. To rovno mozu uz vyhadzovat aj ked ti nefunguje vyhrievanie sedaciek, klimatizacia, okno ked sa ti neda otvorit a tak.... Este ze sa to roby len raz za dva roky.

A co je na tom najsmutnejsie je , ze po cestach chodi plno starych, zhnitych kokotin, ktore nebrzdia, dymia tak ze sa ide clovek zadusit ked ide zanim a idu buzerovat cloveka co sa o auto stara.
 
Užívateľov profilový obrázok
martinko8888
Príspevky: 172
Registrovaný: 4.2.2010
Auto: BMW525D E61a316i E90
Kraj: Prešovský

Re: papierova STK a EK

Sobota, 24. Júla 2010, 15:25

A co je na tom najsmutnejsie je , ze po cestach chodi plno starych, zhnitych kokotin, ktore nebrzdia, dymia tak ze sa ide clovek zadusit ked ide zanim a idu buzerovat cloveka co sa o auto stara.[/quote]



No ale ty dávajú všimne :twisted:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 75 neregistrovaných