... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
peterson
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 31.8.2008
Auto: BMW E60 530i Mpacket
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: RS

skusenost s tesco cd!

Streda, 4. Marca 2009, 19:03

zdravim Vas vsetkych. chcel by som Vas upozornit alebo oboznamit s mojou skusenostou s cd zn. tesco.... mam 346 samozrejme orig. radio... po vlozeni cd mi pekne prehravalo ale ked som si chcel vybrat cd ... tak mi neslo von po vyp. radia sa stale krutilo no po opatovnom zapnuti radia sa cd aj tak nevysunulo a nakoniec som chcel odpojit baterku no povedal som si ,ze este raz to vyskusam a vyslo ..... to sku.... cd poletelo .... takze nikdy tesco!!! ostatne cd idu normalne ...
kupil som si bmw a kamos mi povedal..."konecne si si kupil auto" "baworak je baworak"
 
Užívateľov profilový obrázok
truhlik333
Príspevky: 186
Registrovaný: 9.7.2008
Auto: 316i E36
Kraj: Košický

Re: skusenost s tesco cd!

Streda, 4. Marca 2009, 20:28

k omu len tolko bratku-v tesco obaloch CD sa skryva kazda znacka co kupis inde pod inym menom, to ze ma napisane tesco neznamena, ze tesco to vyraba, tesco vyraba akurat pecivo v hypermarketoch, CD a ine vyrobky oznacene tesco su len balene tescom a nizsia cena, ako treska salat co najdes v Bale predajnach, vzadu napisane ze dodava Ryba Kosice :D chut ta ista ako treska prava z ryby, ale s nizsou cenou :D Narazil si na zly kus, to je cela balada. good evening
 
Užívateľov profilový obrázok
R0nnIe
Príspevky: 1136
Registrovaný: 11.9.2008
Auto: 325i e36 coupe
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin - Necpaly

Re: skusenost s tesco cd!

Štvrtok, 5. Marca 2009, 08:32

Mne sa zda ze tesco predava cd gigamaster pod znackou tesco
 
Užívateľov profilový obrázok
PiraTMB
Príspevky: 303
Registrovaný: 28.12.2008
Auto: MB
Kraj: Košický
Bydlisko: Cassovia

Re: skusenost s tesco cd!

Štvrtok, 5. Marca 2009, 15:42

Pri dnesnych cenach diskov CD/DVD nemate co riesit a kupujte Verbatimky.
To mozes byt este rad ze sa ti ten disk tam nerozpadol na cimpr campl - naco pokusas osud :roll:
ObrázokObrázok

Obrázok

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 76 neregistrovaných