... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk

TheDarkPrince
Autor témy
Auto: BMW X5
Kraj: Bratislavský

BMW NAVIGACIA UPDATE

Nedeľa, 19. Januára 2020, 18:05

Zdravim, rad by som sa opytal skusenejsich na fore ako vyriesit update navigacie v BMW X5 F15 rv. 2016, pozeral som si nejake videa na youtube ale je docela narocne sa v tom vyznat, kde zohnat tu mapu + fsc code tak aby mi to fungovalo, zistil som ze v servise si odomna zoberu za tuto pracicku 150 eur ktore si viem predstavit minut aj inak preto skusam ci by bolo mozne nejak si s tym poradit sam :D filtre a easy veci si v aute robim vzdy sam pride mi to zbytocne platit neprimerane vysoke ceny za "hluposti"
Dakujem za rady, linky a cokolvek :)

Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Auto: povacsine BMW

Re: BMW NAVIGACIA UPDATE

Nedeľa, 19. Januára 2020, 18:12

napis jararak-ovi tu na fore, v BA to vyriesi ;)

Užívateľov profilový obrázok
airbone
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský

Sobota, 25. Januára 2020, 02:19

TheDarkPrince napísal:
Zdravim, rad by som sa opytal skusenejsich na fore ako vyriesit update navigacie v BMW X5 F15 rv. 2016, pozeral som si nejake videa na youtube ale je docela narocne sa v tom vyznat, kde zohnat tu mapu + fsc code tak aby mi to fungovalo, zistil som ze v servise si odomna zoberu za tuto pracicku 150 eur ktore si viem predstavit minut aj inak preto skusam ci by bolo mozne nejak si s tym poradit sam :D filtre a easy veci si v aute robim vzdy sam pride mi to zbytocne platit neprimerane vysoke ceny za "hluposti"
Dakujem za rady, linky a cokolvek :)
150eur za aktualizaciu map vo vozidle s nakupnou hodnotou 70tisic eur by snad nemal byt velky problem.... :D ale ak predsa, tak ako uvadza prispevok nadomnou, "jararak" je tvoj zolik.....
...mozes mat telo jak Aaarnold, ale ked mas v hlave nasrane, furt si len kokot.....

TheDarkPrince
Autor témy
Auto: BMW X5

Utorok, 4. Februára 2020, 21:01

tak ano viem ze na take auto je 150 eur nic a som lakomy :D ale proste skor mi ide o to ze je to neprimerane vela za takuto sluzbu, nie ze by som na to nemal peniaze ale pride mi to fakt zbytocne za toto vysolit 150 to si radsej natankujem jednu plnu a pol nadrze a jazdim :)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných