... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

bmwtt.sk
 
Palgut89
Autor témy
Príspevky: 7
Registrovaný: 4.9.2015
Auto: BMW M5 F10 Compet.,
Kraj: Košický

Bmw M5 f10 competition keramika brzdy za mkove obycajne

Utorok, 20. Augusta 2019, 14:40

ahojte chalani,
Chcel by som vymenit keramiky na mojej M5 za noromalne mkove brzdy. Viete mi povedat co vsetko to obnasat kolko to bude stat?a ci vobec o tom uvazovat mam ? Nejazdim styl schumacher ....a hrozim sa ceny novych kotucov i ked v nemecku je firma ktora dokaz na scuchane kotuce naniest nove keramicke vrstvy a su ako nove...stale to stoji ale viac ako mkovykotuc

Vopred diky za vasu pomoc
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11354
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Bmw M5 f10 competition keramika brzdy za mkove obycajne

Sobota, 24. Augusta 2019, 07:31

a myslis, ze sa to len tak da? kotuc ma iny rozmer, zadny plech ma iny rozmer, ine dosticky a taktiez ine strmene

ale 3800 (martin ich ma dokonca za 5200) vs 620 za kotuc je ozaj rozdiel

mozno ze kebyze najdes slusne buranu m5, tak z nej zhodit brzdy, mozno to bude chciet potom prekodovat auto, boh vie ci este skrz tu keramiku nieje v softe iny rezim brzdenia.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
eld
Príspevky: 762
Registrovaný: 9.2.2010
Auto: E60, F25
Kraj: Trenčiansky

Re: Bmw M5 f10 competition keramika brzdy za mkove obycajne

Pondelok, 2. Septembra 2019, 13:13

kotuce, strmene, krycie plechy a brzdovy posilovac. Diely z polska vies tak do 3000 zohnat vratane jazdenych kotucov/platni.
 
 
Palgut89
Autor témy
Príspevky: 7
Registrovaný: 4.9.2015
Auto: BMW M5 F10 Compet.,
Kraj: Košický

Re: Bmw M5 f10 competition keramika brzdy za mkove obycajne

Piatok, 14. Februára 2020, 08:18

Ahojte chalani volal som do BMW a tam mi povedali co treba…aj kolko by to stalo suma sumarum stalo by to ako jeden novy keramicky kotuc plus par dosticiek dopredu...
ALe ako osobne a moj pocit je ze kermiky su uplne predrazene kokotiny s prepacenim….necitim sa bezpecne v aute…..mam pocit ze nebrzdia dobre...sli sme s priatelkou a malym z liptovskeho domov na vychod prsalo a ja som cely cas nebrzdil siel som pomaly 110 lebo vela vody atd a ked som musel na jedno spomaleni brzdit tak tie brzdy jak boli mokre a studene na 6 krat som stalccala a skoro nic....blud cisty...ale zase ok ak vie clovek s nimi jazdit tak su trvacne….len zase ja niesom ten typ co si masti pucku a chodi ako jebnuty...da sa povedat ze som si splnil sen a auto je viac menej cukrik na dlhsie trasy….to som aj firme ktora mi ho dovazala povedal ze chcem to auto na dialnice a jeb ho mi tam predali auto na keramikach...a samozrejme ja ako v tom case laik som nevedel co to obnasa…..
 
Palgut89
Autor témy
Príspevky: 7
Registrovaný: 4.9.2015
Auto: BMW M5 F10 Compet.,
Kraj: Košický

Re: Bmw M5 f10 competition keramika brzdy za mkove obycajne

Piatok, 14. Februára 2020, 08:19

eld napísal:
kotuce, strmene, krycie plechy a brzdovy posilovac. Diely z polska vies tak do 3000 zohnat vratane jazdenych kotucov/platni.
AHojky. Ano mas pravdu toto co pises:) povedali mi aj v BMW s tym ze tam este nejake skrtuky su ine atd ale to je zanedbatelne….co sa tyka strmenou tie by som snad aj riesil cez polsko ale kotuce dosticky a posilnovac asi skor origo nove diely od bmw.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných