... všetko o BMW ...

Moderátori: k33p, Hugino, jkk

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
compact
Autor témy
Príspevky: 1316
Registrovaný: 15.4.2008
Kraj: Trnavský
Bydlisko: okr. Skalica

E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Streda, 30. Marca 2016, 20:48

zdravim, bol to niekto už pozerať? Poznáte to auto?
Bola tak pol roka za 15tis€ a dalšia otázka nieje to už predražené na dnešnú dobu? kedže F10 začínajú na 16-17tis€ ?

http://bmw-rad-5.autobazar.eu/525-d-at- ... 21014.html

ďakujem za každý postreh/tip...
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7507
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Sobota, 2. Apríla 2016, 12:25

Keramicky lak ma zabil :)
Auto je vyrobene skor ako 10/2008 (stary typ navigacie)
Ceny tychto aut sa drzia
 
Užívateľov profilový obrázok
compact
Autor témy
Príspevky: 1316
Registrovaný: 15.4.2008
Kraj: Trnavský
Bydlisko: okr. Skalica

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Sobota, 2. Apríla 2016, 16:55

keramika aj mna pobavila, ale zasa môže napovedať že človek sa o to staral a vedel pustiť peniaze do servisu, alebo aj nie a iba voskoval namiesto servisu :D
a teraz tomu už začína niečo byť a chce sa toho zbaviť :D

je to Prod. date 2008-02-18
ten nový typ navigácie je ten stými veľa tlačidlami okolo kolečka na i-drive?
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Hugino
Príspevky: 4077
Registrovaný: 5.3.2012
Auto: E61&E70
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Sobota, 2. Apríla 2016, 17:02

áno, táto má ešte CCC...
E70 X5 4.8i
E61 530d LCi
Ex E39 540iA Touring " Alles unter acht zylinder ist sozial..."
 
marc.o
Príspevky: 204
Registrovaný: 10.6.2014
Auto: 530xd f10
Kraj: Prešovský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Sobota, 2. Apríla 2016, 19:55

Drzia si cenu, ale ked si ju chce obhajit trebalo by k tomu autu napisat viac nez ze ma keramicky lak.
Pri tych kilometroch na ten motor by ma ako prve zaujimal servis a nie keramika. A za tu cenu duplom.
 
local
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Nedeľa, 10. Apríla 2016, 13:56

compact napísal:
zdravim, bol to niekto už pozerať? Poznáte to auto?
Bola tak pol roka za 15tis€ a dalšia otázka nieje to už predražené na dnešnú dobu? kedže F10 začínajú na 16-17tis€ ?

http://bmw-rad-5.autobazar.eu/525-d-at- ... 21014.html

ďakujem za každý postreh/tip...


predavam podobne auto za podobnu cenu. detaily najdes v sekcii predaj. podla mna tato cena nie je OK, chybalo by mi CIC a HUD. skus sa pozriet na moj inzerat a ozvat sa mi, minimalne ta mozem previezt, ale do 21. som v dubaji.

Osobne by som starsie ako F10 LCI (aspon rocnik 2013) nekupil, je znamy fakt ze prve rocniky F10 mali detske choroby a viacero veci, ktore este servisy nevedeli riesit. jedine co na F10 kvitujem je 8stupnova prevodovka a relativne slusne diesel motory.
 
Užívateľov profilový obrázok
compact
Autor témy
Príspevky: 1316
Registrovaný: 15.4.2008
Kraj: Trnavský
Bydlisko: okr. Skalica

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Nedeľa, 10. Apríla 2016, 14:11

dakujem za ponuku ale radšej nie :D tvoje auto som pozeral ale 35d fakt radšej nechcem, aj túto E60 som už zavrhol kedže jazdím 90% krátke trasy 4km do práce, to by ma ten diesel vyšiel draho, dpf, vstreky, turbo, egr, čerpadlá, klapky v saní, neviem kolko termostatov a všelijakých blbostí....
a možno už ani bmw kupovať nebudem
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
compact
Autor témy
Príspevky: 1316
Registrovaný: 15.4.2008
Kraj: Trnavský
Bydlisko: okr. Skalica

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Nedeľa, 10. Apríla 2016, 14:30

a môžte mi niekto v stručnosti vysvetliť rozdiel medzi CIC a CCC ?
Obrázok
 
local
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Pondelok, 11. Apríla 2016, 08:54

compact napísal:
dakujem za ponuku ale radšej nie :D tvoje auto som pozeral ale 35d fakt radšej nechcem, aj túto E60 som už zavrhol kedže jazdím 90% krátke trasy 4km do práce, to by ma ten diesel vyšiel draho, dpf, vstreky, turbo, egr, čerpadlá, klapky v saní, neviem kolko termostatov a všelijakých blbostí....
a možno už ani bmw kupovať nebudem


no to mas pravdu, 35d nie je motor do mesta, potrebuje sa zohriat. inak DPF mam (vraj) vo vybornom stave, regeneracia bezi furt, vstreky som este nemenil, nebol dovod, turba neviem, ziaden problem na nich nebol, klapky v sani bud nemam, alebo mam tie zosilnene, termostaty som pre istotu menil oba tusim rok-dva dozadu, skor asi len pre dobry pocit, egr cistucke (naposledy som bol s autom u TT-simika checknut retaz, tak mam odfoteny vstup do sania)
drzim ti palce aby si dobre kupil, ja mam na jazdenie po slovensku o2 a ta mi staci.
 
local
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Pondelok, 11. Apríla 2016, 09:49

compact napísal:
a môžte mi niekto v stručnosti vysvetliť rozdiel medzi CIC a CCC ?


v strucnosti - ovela lepsie mapy, rychlejsia odozva, mas HDD, kde si mozes naloadovat cca 80 GB mp3 na pocuvanie, detailnejsi prehlad info, ovela lepsia grafika, na dotyk pohodlnejsie ovladanie, moznost ovladania hlasom. co mna neskutocne vytacalo napriklad na ccc bolo zle vypinanie displeja, ktory pri vypnuti napriklad v noci nevypol podsvietenie, ktore presvitalo, takze obrazovka nebola uplne cierna ale akoby siva s presvitanim.
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7507
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Pondelok, 11. Apríla 2016, 10:42

local napísal:

v strucnosti - ovela lepsie mapy, rychlejsia odozva, mas HDD, kde si mozes naloadovat cca 80 GB mp3 na pocuvanie, detailnejsi prehlad info, ovela lepsia grafika, na dotyk pohodlnejsie ovladanie, moznost ovladania hlasom. co mna neskutocne vytacalo napriklad na ccc bolo zle vypinanie displeja, ktory pri vypnuti napriklad v noci nevypol podsvietenie, ktore presvitalo, takze obrazovka nebola uplne cierna ale akoby siva s presvitanim.

Len opravim, v CIC je 80GB HDD, ale iba 12GB je vyuzitelnych pre hudbu, zbytok je CDDB a mapy.
 
local
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Utorok, 12. Apríla 2016, 15:18

PeqpeK napísal:
Len opravim, v CIC je 80GB HDD, ale iba 12GB je vyuzitelnych pre hudbu, zbytok je CDDB a mapy.


To vazne? ja som si pamatal 80 GB, no to je teda des! hadam sa ten HDD tam da aj vymenit, nie? dakujem inak za opravu, netusil som, keby dakoho preveziem v aute, tak zaplace nad mojou hudbou, mam tam 3 pesnicky vaznej hudby, pana prstenov z radia twist a 2 podcasty. ja na hudbu moc nie som. tak sa ospravedlnujem za zavadzanie, kazdopadne lepsie ako cedecka.
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7507
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Utorok, 12. Apríla 2016, 17:01

local napísal:

To vazne? ja som si pamatal 80 GB, no to je teda des! hadam sa ten HDD tam da aj vymenit, nie? dakujem inak za opravu, netusil som, keby dakoho preveziem v aute, tak zaplace nad mojou hudbou, mam tam 3 pesnicky vaznej hudby, pana prstenov z radia twist a 2 podcasty. ja na hudbu moc nie som. tak sa ospravedlnujem za zavadzanie, kazdopadne lepsie ako cedecka.

12GB je dostatok :)

Disk sa vymenit da, nie je to vsak vobec jednoduche rozbehnut. System bezi na starom QNX a zvacsit multimedialnu particiu sa mi bohuzial kvoli (ne)podpore usb storage v QNX OS po ktory som sa dostal nepodarilo. Po niekolkych pokusoch som to vzdal. Kazdopadne uz len samotna vymena za SSD bez zvacsenia particie priniesla perfektne reakcie ako pri hudbe, tak aj pri navigacii
 
Užívateľov profilový obrázok
compact
Autor témy
Príspevky: 1316
Registrovaný: 15.4.2008
Kraj: Trnavský
Bydlisko: okr. Skalica

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Utorok, 12. Apríla 2016, 17:04

pekne... ale ten display nevyzerá že by mal škaredú grafiku, musím si pohladať CIC na googli
Obrázok
 
local
Príspevky: 298
Registrovaný: 6.6.2009
Auto: nonBMW
Kraj: Bratislavský

Re: E60 525d LCI Ružinov - poznáte niekto?

Streda, 20. Apríla 2016, 17:48

PeqpeK napísal:
12GB je dostatok :)

Disk sa vymenit da, nie je to vsak vobec jednoduche rozbehnut. System bezi na starom QNX a zvacsit multimedialnu particiu sa mi bohuzial kvoli (ne)podpore usb storage v QNX OS po ktory som sa dostal nepodarilo. Po niekolkych pokusoch som to vzdal. Kazdopadne uz len samotna vymena za SSD bez zvacsenia particie priniesla perfektne reakcie ako pri hudbe, tak aj pri navigacii

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní