... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

mmracing.sk
 
Ranger666
Autor témy
Príspevky: 31
Registrovaný: 8.5.2012
Kraj: Banskobystrický

Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Piatok, 6. Decembra 2013, 15:32

Zdravim BMW fanusikovia. Napadla mi jedna stupidna mozno nie az tak a mozno az viac ako si myslim otazka. Mam x6 35d rocnik 2009 a na nete som nasiel na totalku rozflakanu x6 ten isty rocnik ale Mko...a otazka ako uz z predmetu vyplyva....je mozne prehodit vsetko co sa bude dat z tej rozmlatenej x6M do x6 35d a prerobit ju na Mko? Motor, prevodovka, vyf. System, brzdy, cerpadlo atd proste vsetko co ostalo po havarke Ok. A hlavne...ide to legalne? (Dajme tomu ze na STK je znami)
Nemusite ma hned ubit, len polemizujem lebo to mko rozbite je za dost simbolicku sumu :D
Vopred dakujeeeem! :)
 
PetoK
Príspevky: 9721
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Piatok, 6. Decembra 2013, 16:02

Legalne nemozne.
 
 
Ranger666
Autor témy
Príspevky: 31
Registrovaný: 8.5.2012
Kraj: Banskobystrický

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Piatok, 6. Decembra 2013, 16:26

Ved to, ze motor by sa zisiel ;)

Ale no, daaky sposob tu musiiii predsa byt. Auto za taku cenu s takym motorm.... To by bola skoda nevyuzit :D špekulanti, činte sa! :D
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Piatok, 6. Decembra 2013, 16:34

neprihlasis niak, takuto prestavbu ti nikto neschvali, ani keby si mal znamych v polsku alebo madarsku ktori robia prestavby UK aut na EU s legalizaciou

keby si to aj do svojho auta chcel narvat musel by si upravovat snad 80% auta, cenovo by to bolo polovica tvojej dieslovej X6, ked tak fakt len vykuchat to co sa da a motor s inymi vecami prehadzat do nejakej inej karoserie na hranie

kolko chce za ten vrak Mka?
 
Ranger666
Autor témy
Príspevky: 31
Registrovaný: 8.5.2012
Kraj: Banskobystrický

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Piatok, 6. Decembra 2013, 16:53

Okej, dakujem tak to ste ma zarmutili :(
Ale mozno dakomu sa hodi, pridavam link :)

http://www.mobile.de/cz/značka/bmw/model/x6+m/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:x6+m,dmg:true/pg:vipcar/186910488.html
 
Papko
Príspevky: 130
Registrovaný: 14.3.2010
Auto: Bmw E90 320déé
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Sobota, 7. Decembra 2013, 00:28

 
Užívateľov profilový obrázok
lubomt
Príspevky: 1042
Registrovaný: 14.6.2010
Kraj: Žilinský

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Nedeľa, 8. Decembra 2013, 16:58

Keby si aj chcel dat len vonkajsok, tak kopu veci je rozbitych a potom uz iba tak interier, ak su nepokrivene sedacky po naraze, kedze predok prakticky neexistuje. Drahy spas
 
Ranger666
Autor témy
Príspevky: 31
Registrovaný: 8.5.2012
Kraj: Banskobystrický

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Utorok, 10. Decembra 2013, 12:37

nj, je to drahy špas ale tak rozmyšlal som či by to nahodou nevyšlo lacnejsie ako kupovat jazdenku za 60 000 € ale keby to bolo aj legalne mozne tak by to vyslo cca rovnako takze keby daco, oplati sa kupit jazdene. Inak mimochodom trošku OT, nemate niekto X6M ? zaujímala by ma priemerná spotreba. Tipujem cca okolo 15 priemer ze? lebo v papieroch sa uvadza 13 ale tomu neverím moc.
 
PetoK
Príspevky: 9721
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Utorok, 10. Decembra 2013, 13:56

Paneboze,co riesis ? Legalna prestavba je nemozna a je tam bezna spotreba aj 30L a nikoho to netrapi... to auto nie je pre zobrakov...
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11356
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Utorok, 10. Decembra 2013, 14:44

ja myslim, ze celkovo X5 a 7er je celkom zabava a nieto este Mkove modely
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Ranger666
Autor témy
Príspevky: 31
Registrovaný: 8.5.2012
Kraj: Banskobystrický

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Utorok, 10. Decembra 2013, 20:18

Suhlasim jararak.
PetoK: vravi ten co jazdi na formane ? :D
 
Ranger666
Autor témy
Príspevky: 31
Registrovaný: 8.5.2012
Kraj: Banskobystrický

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Utorok, 10. Decembra 2013, 20:39

PetoK: este daco...podla tvojich prispevkov usudzujem ze to nemas v hlave celkom v poriadku a o IQ ani nehovorim lebo ked ho rozdavali tak si stal v rade na demeciu a nehovorim vobec o tom ako kazdemu vravis ze to a hento auto je na hovno, je to srot a posmievas sa ludom ze ci na to nemaju len za to ze sa spytaju a pritom si najvacsi sasek ktoreho podvadza frajerka tak mas komplex a vybijas si to tu na fore pretoze z tvojich 2500 komentov+ Je asi ledva 1% (pre teba konkretne v cislach 25+ ale nie viac ako 30) ako tak rozumnych a nikoho v nich nezhadzujes ani sa neposmievas a ani netrieskas sracky. Inak sa uspesne dr**s do celeho forka ku kazdej teme dobreze nie.
Dalsia vec... Jazdis na E46 (predpokladam z najčastejsie komentovaneho) tak moc by som si tu hubu neotvaral. Keby si neobl aspon prepnuty, nepoviem ani pol slova ale dobry chudak musis byt. Az mi je ta luto :D čávo čo ide v piatok večer stokovať vonku a mysli si ze je najvacsi pan =D> :roll:
 
PetoK
Príspevky: 9721
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Utorok, 10. Decembra 2013, 21:28

HA HA HA :lol: :lol: :lol:

uz davno som sa tak nezasmial... ja sa tu na rozdiel od niektorych individui nehram na poloboha a napisal som ti realitu... to ze to nevies pochopit,za to nemozem... o dalsom sa ani nejdem vyjadrovat, evidentne sa vyznas... =D> =D> =D>
 
Ranger666
Autor témy
Príspevky: 31
Registrovaný: 8.5.2012
Kraj: Banskobystrický

Re: Bmw x6 na x6 M najstupidnejsi napad?

Utorok, 10. Decembra 2013, 21:44

Realitu ze zebrak si tu ty ? :lol: ale super ze to beres s usmevom ;)
No boze, co je na tom ze dakto sa tu spyta aj ked hovadinu ale zaujimalo ma to a mozno nie som jediny. To ze ty sa tu hras na majstra sveta ti nikto nebere :)

Ps: vezmi si priklad od ice.blade-a napr...vedel ze je to najvacsia hovadina co tu riesim ale dokazal na nu odpovedat normalne a slusne...ale ty si kreten

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný