... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Autor témy
Príspevky: 2319
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Dorobenie parkovacích senzorov

Pondelok, 22. Júla 2013, 12:52

Páni mám E91, žiaľ bez parkovacích senzorov. Chcel by som vedieť, čo to všetko obnáša a čo by to vyšlo, aby som to mal znázornené aj graficky na displej IDRIVE - mám navi profi.
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7507
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Dorobenie parkovacích senzorov

Pondelok, 22. Júla 2013, 12:58

upir156 napísal:
Páni mám E91, žiaľ bez parkovacích senzorov. Chcel by som vedieť, čo to všetko obnáša a čo by to vyšlo, aby som to mal znázornené aj graficky na displej IDRIVE - mám navi profi.

uz to tu bolo niekde riesene a pamtam si, ze to boli fakt nekrestanske peniaze, vyser sa na to a daj tam daky aftermarket za par desiatok eur...
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Autor témy
Príspevky: 2319
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Dorobenie parkovacích senzorov

Pondelok, 22. Júla 2013, 13:10

Hej riešené to bolo, ale nepotrebujem to kupovať v BMW, stačí mi aj z nejakej búračky na predok, alebo cez strechu. Pri najhoršom tam jebnem nejakú schopnú alternatívu, čo mi bude popípavať :cry:
 
Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Príspevky: 7507
Registrovaný: 16.1.2012
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: MA

Re: Dorobenie parkovacích senzorov

Pondelok, 22. Júla 2013, 13:19

upir156 napísal:
Hej riešené to bolo, ale nepotrebujem to kupovať v BMW, stačí mi aj z nejakej búračky na predok, alebo cez strechu. Pri najhoršom tam jebnem nejakú schopnú alternatívu, čo mi bude popípavať :cry:

tak urcite skus obvolat nejake buracky a uvidis...ale budes musiet aj to tlacitko PDC dorabat a davat to kodovat
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Autor témy
Príspevky: 2319
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Dorobenie parkovacích senzorov

Pondelok, 22. Júla 2013, 13:26

tak urcite skus obvolat nejake buracky a uvidis...ale budes musiet aj to tlacitko PDC dorabat a davat to kodovat[/quote]

S tým všetkým rátam, na obvolávaní už pracujem.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných