... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
peruzzi76
Autor témy
Príspevky: 70
Registrovaný: 5.2.2012
Kraj: Nitriansky

M-kový volant a rýchlostka E91

Utorok, 15. Januára 2013, 15:03

zdravím páni,
chcem sa spýtať, ak je v E91-ke r.v.2007 120-kilowatovej M-kový volant a M-ková rýchlostná páka je to M-packet?Alebo čo je to za výbavu?
Díky
 
Užívateľov profilový obrázok
Krscho
Príspevky: 60
Registrovaný: 26.2.2011
Auto: BMW f30
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Brno, Bratislava

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Utorok, 15. Januára 2013, 15:52

Tazko povedat podla volantu a paky co ma auto za vybavu :D
ale M-packet zahrna viac ako volant a paku a to (predny a zadny naraznik, bocne prahy, volant, paka, sedadla(alcantara), strop alcantara), a podvozok je znizeny) ak som nieco zabudol urcite ma niekto doplni...

Ked tak sem hod inzerat alebo foto toho auta...
Môžeš mať Mercedes alebo Audi, ale aj tak každý túži mať BMW ;-)

Daewoo Nubira 98
Seat Leon FR 150kw 07
BMW e90 320d 07 ...aktuálne...
BMW F30 13 Alpine White ...aktuálne...
 
RudyJames
Príspevky: 728
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: Subaru WRX STi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Nottingham / Bratislava / Wien

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Utorok, 15. Januára 2013, 16:28

Moznostou vybavy je aj len M-paket sportovy kozeny volant, ku ktoremu je aj radiaca paka, skratena, z M-paketu je to ale vsetko.
Subaru WRX STi
 
Užívateľov profilový obrázok
Patkola1
Príspevky: 500
Registrovaný: 8.4.2011
Auto: BMW 330 XD Touring
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trencin

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Utorok, 15. Januára 2013, 20:55

Ale myslím si že M packet sa delí na interierový a Aerodynamic to sú prahy a nárazníky a ešte športový M podvozok
Pokiaľ máš športové sedadlá volant a riadiacu páku tak minimálne ten interierový tam je.
Nevravím že to tak musí byť nie som si istý. ale ja mám XD 330 E91 hned ako vyšli a tam sa nedával M packet exterierový lebo to sa kombinovalo s podvozkom a X drive tak nerobili.
 
RudyJames
Príspevky: 728
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: Subaru WRX STi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Nottingham / Bratislava / Wien

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Streda, 16. Januára 2013, 10:51

Nie tak celkom..
M-paket ako balik je vsetko naraz (podvozok, narazniky, prahy, sedadla, tapacir dveri, volant, radicka), samozrejme sa da niecoho vzdat, napr. podvozku
Volant sa da ale objednat uplne mimo balika ako samostatna moznost neviazana na nic ine okrem radicky. No sedadla su uz v baliku a k nim pride rovno aj volant, radicka...
Aspon tak to bolo, ked som auto objednaval ja koncom 2009.
Subaru WRX STi
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Streda, 16. Januára 2013, 16:39

a ja Vam poviem stav z 2011.

M-paket je vsetko spolu (vonkajsie plasty, listy, sport sedacky s alcantarou, M-volant a paka, obklad interieru atd...) a bola moznost este M-paket bez M podvozku.

///M volant s pakou sa dal objednat aj samostatne (tak to mam aj ja, kukni v pribehu vid link dole) no nie vsetko z M-paketu sa dalo.

Najjednoduchise je pozret sa na sedacky. Alcantara sa dodavala len v Mpakete, samostatne nie. Ak ma sedacky s alcantarou, je to M-paket. (ale iste ze na "aftermarkete" sa da zohnat vsetko) Rovnako obklady s brusenym hlinikom (toho daneho vzrou) boli len v Mpakete, nie samostatne. Farba "LeMans-blue" bola taktiez vyhradena M-paketom.
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
Matto
Príspevky: 57
Registrovaný: 6.6.2010
Auto: e90
Kraj: Nitriansky

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Streda, 16. Januára 2013, 19:08

podla vas je v m pakete alcantara? čize ak ju nemam tak nemam ani komplet m paket ? alebo ako to potom je? :-k
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Piatok, 18. Januára 2013, 13:00

ono to mohlo byt rozdielne medzi krajinami, to pripustam, ale v SR sa na E90 LCI nedali objednat sportove sedacky s alcantarou ako doplnok, jedine v ramci M-paketu.

To ci tvoje auto bolo origo s M-paketom najlepsie overis vo vypise vybavy podla VIN cisla. Tam musi byt M-pak uvedeny.

EDIT: este dodam, bolo mozne pri balikch Sport+ (ktore obsahuju aj M-paket) vymenit alcantaru za celokozene calunenie, ale tusim to bolo presivane modrou nitou ci nieco podobne. Zas teda specialna verzia, neobjednatelna samostatne.
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"
 
NoSwear
Príspevky: 1
Registrovaný: 13.4.2012
Auto: 330i E90
Kraj: Zahraničie

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Štvrtok, 24. Januára 2013, 08:15

To, že má vůz M-packet ještě neznamená, že musí mít nutně sedadla v Alcantaře. Člověk, co to konfiguroval si na ty sportovní sedadla (který kompletní M-Packet obsahuje) mohl vybrat i kůži. Tak to mám já, komplet M-Packet, ale sportovní sedadla v kůži Milano. A prošití není jiné, je klasické. Takhle znám mraky aut. :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
salat
Príspevky: 1081
Registrovaný: 4.11.2010
Auto: BMW 320d E91 LCI
Kraj: Bratislavský

Re: M-kový volant a rýchlostka E91

Štvrtok, 24. Januára 2013, 12:44

a mas to pred-LCI alebo LCI? V cennikoch k LCI mal M-paket moznost len sedadiel s alcantarou alebo tie druhe, kozene s modrym presitim. (vid obrazok) A aj to bolo len v baliku Sport plus, ktory obsahuje M-paket plus ine veci. Standardny M-pak mal len alcantaru bez moznosti zmeny na ine... Viem to na 100%, lebo alcantaru ani kozu som nechcel a nedalo sa to! Aj preto som nakoniec nebral kompletny M-paket.
Prílohy
calunenie.JPG
calunenie.JPG (14.71 KiB) 2218 zobrazení
BMW 320d E91
Seat Ibiza ST, 1,2TSI DSG
EX - Seat Leon II

"Si to, čo tvoje auto. Neveríš? Bež do garáže, otvor bránu... pozeráš sa na seba!"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných