... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6520
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 12:33

vidite ze neklamem! keby mal modry je uz prezident davno :thumbup: ja by som vyskusal taky naramok natiahnut cez cely motor :mrgreen: :twisted:
 
levik666
Príspevky: 77
Registrovaný: 11.11.2008
Auto: E36 316i Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stropkov

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 12:45

Tak to som fakt zvedavý kam sa to tu až dostane. Ale fakt je to dobrá téma na zdvihnutie nálady (teda aspoň pár vecí) :D =D> .
levik666 E36 316i Touring Arktissilber metallic
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 13:02

ja tomu verit chcem... :mrgreen: a ak by Jimi podstupil na tu skusku od StarML , a ak by to nahodou vyšlo a vyledok by bol pozitivny, myslim, že ma o biznis postarane aj tu na SR aj v ČR (hlavne v ČR,tam je trochu vacsi klub). StarML - nepoznam osobne, ale vyzera to na seriozneho cloveka,ktory sa naozaj velmi dobre vyzna do áut, a ak by povedal ANO funguje, hned to kupujem a urcite nie len ja.
teraz ma tu vysmejete,ze som somar naivný,ale čo ak.. :mrgreen:
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 16:00

Iceblade aj Christiano Ronaldo to nosi takze pri snahe stat sa prezidentom sa steba moze vyklut teply futbalista :D

Bramborak tu ta nik nevysmeje ,ze si naivny skor si o tebe pomysli ,ze si riadne kozeny chlap, co sa snazi stoj co stoj usetris mililiter paliva nehladiac na svoje auto.....
Nechapem ludi ako ty kupis si 330xd a riesis spotrebu ....tak predaj a kup 320d a mas usetrenych par litrov na 100-ku alebo si kup benzin a daj lpg....alebo bicykel...
a neber to jak urazku len ti pisem co si myslim inak ma to ani moc nezaujima :mrgreen: ....
 
MateX3
Príspevky: 1261
Registrovaný: 22.11.2009
Auto: firemné :-)
Kraj: Prešovský

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 16:21

Avenger napísal:
Iceblade aj Christiano Ronaldo to nosi takze pri snahe stat sa prezidentom sa steba moze vyklut teply futbalista :D

Bramborak tu ta nik nevysmeje ,ze si naivny skor si o tebe pomysli ,ze si riadne kozeny chlap, co sa snazi stoj co stoj usetris mililiter paliva nehladiac na svoje auto.....
Nechapem ludi ako ty kupis si 330xd a riesis spotrebu ....tak predaj a kup 320d a mas usetrenych par litrov na 100-ku alebo si kup benzin a daj lpg....alebo bicykel...
a neber to jak urazku len ti pisem co si myslim inak ma to ani moc nezaujima :mrgreen: ....


:thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
bramborak
Príspevky: 1271
Registrovaný: 28.5.2010
Auto: e91 "07
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: NM,TN

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 16:27

ak by to fungovalo, namontujem to aj do 310d ak by taky existoval a mal by som ho :roll:
(ja som so spotrebou na svojom aute spokojny..., lepsie živiť 4x4,
ako rozbiŤ zadny nahon :lol: -srandujem.)
nahradne diely: E34 tour+sedan, E32
kúpim akýkoľvek kat/y,zanesený DPF filter=> sukr.sprava :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Avenger
Príspevky: 2367
Registrovaný: 22.10.2011
Auto: E46 320i 110kw
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 17:17

napisem ti to asi takto ak by to fungovalo tak to predava priamo bmw ako daky retrokit lebo ver ,ze im by take nieco prospelo ked kazdym rokom sa snazia znizit spotrebu, emisie atd...robia to stovky inzinierov a podari sa im to o par deci keby niekto nieco take vymyslel tak by bol tazko zavodou a v rebricku niekde medzi Carlosom Helom a Billom Gatesom...Urcite by sme o nom vedeli....Co je to za mega super bomba pecka produkt ked to nema ziadnu reklamu....ked nieco take predsa patentujes tak sa najdu ludia co ti spravia na vlastne naklady poriadny marketing ( koniec koncom sa zvezu popri tebe nie???)

Inak ked tomu tak veris tak skus aj ffi vraj to funguje ...kamarat to predava a uz mu tak jebe s toho ,ze si to asi dava aj do kavy....
 
Užívateľov profilový obrázok
jimi
Autor témy
Príspevky: 253
Registrovaný: 12.2.2008
Kraj: Košický
Bydlisko: Michalovce

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 19:24

heroe napísal:
Jimi nehnevaj sa na mňa ale info od teba je nedôveryhodné, pretože si predajca, StarML sa ti ponúkol že to vyskúša dal sem aj fotky jeho priemernej spotreby a dať nám výsledok z cesty tam a nazad je o ničom. Ja keď som chodil MT -> LM na e36 316i 7,1l a LM -> MT 5,9l to je rozdiel 1,2 litra bez namontovania "fuelstopu" a mám to odmerané. Nehnevaj sa ale prečo sa s ním nedohodneš?


písal som mu pm ked tu dal tie fotky o spotrebe, že nech sa stretneme a dohodneme.....
ale neozval sa, a ja nikoho nebudem "znásilnovať"...
https://www.cardetail.eu/

E46 330XD 135kW, 2001
E46 320D 100kW, 2001
E46 320D 110kW, 2002
E46 320D 100kW, 2000
 
Užívateľov profilový obrázok
jimi
Autor témy
Príspevky: 253
Registrovaný: 12.2.2008
Kraj: Košický
Bydlisko: Michalovce

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 19:27

mexican napísal:

Tak zrovna hento sa mi nejako nepozdáva. Buď ten bazmek funguje a spotreba klesne hneď, alebo nefunguje a potom môžeš čakať donekonečna.
Čo také sa tam asi môže v tej krabičke diať že to nezačne fungovať hneď ale až po čase.

Môžeš napísať odkiaľ kam sa išlo "tam" a potom "nazad"? Rozoberalo sa tu totiž že jedným smerom môže byť bez ohľadu na namontované krabičky rozdiel v spotrebe spôsobený napr. výškovým profilom, vetrom a mnoho inými faktormi.



cesta bola od Michaloviec do Rimavskej Soboty a späť
https://www.cardetail.eu/

E46 330XD 135kW, 2001
E46 320D 100kW, 2001
E46 320D 110kW, 2002
E46 320D 100kW, 2000
 
starML
Príspevky: 772
Registrovaný: 26.7.2007
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Mariánské Lázně, dříve Liptov

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 19:49

Jimi má pravdu v tom, že mi psal 17.4. někdy po 6. hodině večer :
jimi napísal:
cau,
ak máš teda záujem, mám ešte jeden "valček" okamžite k odberu. môžeme to namontovať a vyskúšaš to cestou ddomou.
môžeš ho skúšať hoci aj 3 mesiace, a keby sa ti neosvedčil, nemám problem vrátit ti za to100e!!! môžeš aj zavolať a dohodneme to,
0949 xxx xxx
Tuto zprávu jsem si přečetl v práci 18.4. odpoledne, tj. asi hodinu před odjezdem z Trebišova. Problém byl v tom, že to nechtěl poskytnout k otestování zdarma, jak jsem navrhoval já, a proto jsem mu ani neodepisoval. Dnes mohl mít Jimi doma 200 Euro nebo balíček s jeho zařízením a všichni ostatní by jste znali moje výsledky s tímto zařízením. Všimněte si prosím, že jsem toto zařízení ani nepohaněl, ani nepochválil, protože jsem ho nevyzkoušel. Teď je řada a Vás, bratia Slováci. :D
Audi A3 30 gtron automat CNG
Octavia 1,5 TSI automat CNG Ex
Octavia 1,4 TSI manual CNG Ex
E60 530iA Ex
E39 530dA Ex
 
mexican
Príspevky: 3925
Registrovaný: 12.8.2011
Auto: modré géčko
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: bazmekistan

Re: úspora PHM 17-22%

Pondelok, 30. Apríla 2012, 19:55

Takže máme hneď prvú indíciu napovedajúcu, že nižšia spotreba cestou späť nemusela byť spôsobená nainštalovanou krabičkou

MI - 114 mnm
RS - 210 mnm

tam - hore kopcom
nazad - dole kopcom
Ex: Honda Accord 2.0iS (CC7), Audi A4 2.8 quattro (B5), BMW 320d touring E46, BMW 535i touring F11 Príbeh, Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro (C7)
BMW 540xi touring G31 - socka s odvetranými sedačkami.
Obrázok
 
lajo
Príspevky: 294
Registrovaný: 27.9.2007

Re: úspora PHM 17-22%

Utorok, 1. Mája 2012, 21:25

Na HHO generátor maďari spravili test. Ako sa to očakávalo, nefungovalo to.
Link článku http://totalcar.hu/magazin/technika/2012/04/12/hho_generator_elgazosodott_es_elillant_almok/
320D E91
ex - 530i Touring E39
ex - 320D E46
 
Užívateľov profilový obrázok
pelo
Príspevky: 1713
Registrovaný: 2.9.2010
Auto: e39 520i saloon
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: úspora PHM 17-22%

Streda, 2. Mája 2012, 08:47

ice.blade napísal:
a ja este dodam ze k tomuto fuelsave vyrobku odporucam magneticky naramok na ruku, zlepsi skill v zakrutach a ked si ten naramok date na pravu nohu tak vam to razantne zlepsi cit plynoveho pedalu ze spotreba klesne pod 33%! dolezite je aby bol naramok z hologramom a z napisom powerbalance! a ak bude modrej farby tak to zlepsi aj akceleraciu! kto by mal zaujem tak viem vybavit naramky za najlepsiu cenu na trhu!


Ja som skusal cerveny na falus, trikrat omotas a predlzeny vykon zaruceny! Ale funguje len cerveny, ostatne farby nie.

Zlty ked som omotal dvakrat okolo zapastia, tak pri tankovani pomalsie nabiehali EURicka na stojane, neviem, ci zabral ten vesmirny hologram, ze dokazal odmedzit prietok paliva v pistoli, alebo som len nemohol viac stlacit pistol, fakt neviem. Uz som sa tesil, kolko usetrim, ale nakoniec ma plna nadrz vysla prakticky rovnako, ako tyzden predtym... ](*,) A PIN pri pokladni sa mi podarilo vytukat az na druhy krat, tak silno sa ten naramok snazil mi EURicka usetrit...az mi ruka zmodrala.

A potom som este skusal modry, ten si natiahnes na krk a za den minies menej kysliku, takze setris robotu zeleni...akurat si z toho viac ojebany z nedokysliceneho mozgu a tym padom viac nakloneny kupe fuelstopu a podobnych magnetickych kokotin...cize dobry napad spojit predaj magnetickych sulkov na palivove hadicky, turbonatoru do sania a podobnych chujovin s predajom tychto naramkov, ale samozrejme len originaly s "vesmirnym hologramom," tie kopie nefunguju O:)
BMW -Bayerische Motoren Wergel

Alfa Romeo Spider 1.8TS '99
e39 525i sedan '03 -ex
e39 520i sedan '01 -ex pribeh
e36 316i Compact '97 -ex pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
VaNoS
Príspevky: 378
Registrovaný: 4.11.2011
Auto: Ne demande pas
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: SK, A, D

Re: úspora PHM 17-22%

Sobota, 5. Mája 2012, 17:17

Chlapy nechcem to tu obhajovať, alebo vyvracať, ale môj názor je takýto: Keby. že niečo vymyslíte, čo zníži spotrebu auta, alebo dokonca nahradí fosílne palivá, s tým, že ja som riaditeľ ropnej korporácie a odrovnalo by mi to byznis v ktorom sa točia neskutočné peniaze a zamestnáva kvantum ľudí po celom svete, a to povedzme v niekoľkých mesiacoch, tak použijem všetky možné prostriedky aby sa tak nestalo, legálne alebo nelegálne, bez ohľadu na to či ste súkromná osoba alebo automobilka, takže si nemyslím, že nám takýto scénár hrozí pokiaľ budú vladnúť svetu korporácie. Pokiaľ bude stále ropa, tak ani najväčší vynález na svete nič nezmení, ani keby sa vedci ako snažili, pretože o tom nerozhodujú oni.
A len tak na okraj hypoteticky: Predstavte si opustenie ropného priemyslu a prejdenie na hromadné využívanie vodíka (keby to bolo možné), nevytvorilo by to náhodou absolútny krach svetovej ekonomiky??? Len sa nad tým zamyslite!!!
 
Užívateľov profilový obrázok
Le Gend
Príspevky: 893
Registrovaný: 31.1.2010
Auto: 250 ciernych ponikov
Kraj: Košický

Re: úspora PHM 17-22%

Nedeľa, 6. Mája 2012, 19:03

Mas pravdu, ale:
1. Sice medzi najbohatsimi svetovymi korporaciami je vecsina takych, co podnikaju s ropou, no neda sa povedat, zeby oni "ovladali svet". Vela veci sa na svete deje aj proti ich voli.
2. Medzi najbohatsimi je zopar automobilovych a energetickych firiem, ktore by vodik vedeli velmi dobre vuyzit proti svojej konkurencii, takze lacny vodik je pre nich svaty gral, za ktory by dali vsetko.
3. Aj keby sa preslo na vodik, pre ropne spolocnosti by to nebola ziadna existencna strata, pretoze aj tak sa nadalej budu z ich ropy vyrabat oleje, plasty, plyny atd.

Kvoli tymto dovodom neverim tym sprisahaneckym teoriam o tom, ako ropne korporacie blokuju vyuzitie alternativnych technologii.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných