Ahojte chlapi, teraz som bol u kamoša a riešili sme autá a toto nevieme načo to slúži je to pri posledných motoroch e36 M43:
Mzg2MDRfcA==.png (41.51 KiB) 830 zobrazení
Ide to z výfukového potrubia cez 11 (nejaký ventil) až do krabice so vzduchovým filtrom načo to môže slúžiť? Mňa napadlo vďaka podtlaku vo výfukovom potrubí na urýchlenie sania vzduchu alebo naopak na urýchlenie odvodu výfukových plynov. Prosím poradte.
pumpa na emisie ma viac vyznamov ale najvacsi je ten aby si sa po nastartovani hned nezadusil v garazi odpornym stiplavym smradom z vyfuku a nemaju ju len posledne generacie M43 ale maju ju snad vsetky dalsie motorizacie... ja som ju z auta vyd*bal uz davno (odporne hucala) a mam klud :)
NO čítal som čo to je SAPko díki Michale, zase som o niečo múdrejší v týchto tuhých mrazoch čo boli som mal, ale problém, keď som naštartoval vybehli mi otáčky do 1500 a potom automaticky začali klesať (tak to robí aj normálne), až pokým auto neskapalo, potom som mal problémy ho nakopnúť znovu, ale to bol myslím problém v ničom inom, ako v SAPku.
NO vždy lepšie jedno kurvítko ako nový 3 turbo preplňovaný vznetový motor od BMW čo má moment cez 1000 Nm a výkon som už zabudol, ale tiež to bola šupa, ale tri turbá to je kvalitná záruka kurvenia sa
chcem sa spytat, ked je naaahodou tato pumpa alebo nieco co s nou suvisi poskodene, hadicka alebo tak nejak, ma to vplyv na vykon motora alebo ako to je??? mam 740i e38. diky
chcem sa spytat, ked je naaahodou tato pumpa alebo nieco co s nou suvisi poskodene, hadicka alebo tak nejak, ma to vplyv na vykon motora alebo ako to je??? mam 740i e38. diky
nie
BC Racing,OZ Futura 19",AC Schnitzer TypeII 18",Powerflex FCAB,325mm fr. brakes,Electric fan+LF20 steering pump retrofit + many more Lowered wagon - pribeh