... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

obchodna sekcia
 
Užívateľov profilový obrázok
naftaman
Príspevky: 366
Registrovaný: 9.12.2011
Auto: BMW E46 330d 135kw
Kraj: Trnavský

Re: Problem s kurenim

Piatok, 30. Decembra 2011, 16:03

TT-SIMIK napísal:
Môže to byť zavzušnené a preto to žblnkoce....
nejaky postup kde sa to odvzdušnuje? inak kuri normalne len ma to zaujimalo
 
Užívateľov profilový obrázok
Kristian823
Príspevky: 28
Registrovaný: 31.12.2011
Auto: e46 328i touring
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: VK a okolie

Re: Problem s kurenim

Utorok, 3. Januára 2012, 15:39

na to by som aj ja bnol zvedavy co my to robi, ze hociako nastavim kurenie v aute, my to nechce ist, a ked my to ide tak my to ide asi minutu a vypne sa samo, po neakej trase alebo casu sa zase zapne a vypne. a to som uz skusal nastvit vsetko mozne ale nic. Neaka tip co to moze byt???
 
semacik
Príspevky: 62
Registrovaný: 4.12.2011
Auto: BMW E46 318Ci
Kraj: Košický

Re: Problem s kurenim

Piatok, 3. Februára 2012, 23:06

zdravim , ako ste vyriesili to kurenie ? lebo mne robi podobne ... mam uplne novy termostat, zavzdusnene to nieje, problem je takyto : auto topi uplne v pohode ale len prava strana(spolujazdzcova) a vodičova nie ani na nohy ani stredny panel-vodicov fukar ani fukar pri okne vodicov... len spolujazdcove vsetko funguje... mozem nastaviť aj 32 stupnov a stale rovnako ... + ked zapnem ohrev predneho okna tak uplne studeny vzduch ... auto je samozrejme zohriate... ked dam vnutorny obeh tak je to trošičku lepsie ale stale slabota . :(( prosim chlapci poradte... lebo mrznem ... Dakujem ... zachranuju ma len vyhrievane sedadla...
BMW E46 318Ci

Moje coupátko
 
Užívateľov profilový obrázok
Kristian823
Príspevky: 28
Registrovaný: 31.12.2011
Auto: e46 328i touring
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: VK a okolie

Re: Problem s kurenim

Sobota, 4. Februára 2012, 09:30

semacik napísal:
zdravim , ako ste vyriesili to kurenie ? lebo mne robi podobne ... mam uplne novy termostat, zavzdusnene to nieje, problem je takyto : auto topi uplne v pohode ale len prava strana(spolujazdzcova) a vodičova nie ani na nohy ani stredny panel-vodicov fukar ani fukar pri okne vodicov... len spolujazdcove vsetko funguje... mozem nastaviť aj 32 stupnov a stale rovnako ... + ked zapnem ohrev predneho okna tak uplne studeny vzduch ... auto je samozrejme zohriate... ked dam vnutorny obeh tak je to trošičku lepsie ale stale slabota . :(( prosim chlapci poradte... lebo mrznem ... Dakujem ... zachranuju ma len vyhrievane sedadla...



Ja som mal pokazeneho jezka kurenia, ale sprav si diagnostiku, mozna ti vypise co je to za chybu. Ale kedze ti to topi normalne, ja by som tipoval na servo motorcek na klapky fukarov. :-k

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných