... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6558
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 03:20

Nevyjadrujem sa priamo k tomuto pripadu, ale co sa tyka pristupu v regnum PO, tak je to fakt bieda. Jednoducho nas zakaznik, nas kokot.......... Spominam si na stare casy ked som byval v NL a chodil do tamojsieho BMW servisu KERA KERKRADE alebo KERAM motorsport v Maastrichte, tam bol pristup ako sa patri, navyse ceny o minimalne 20-30% nizsie!!!! AJ servisne hodiny tam boli podstatne lacnejsie ako tu v PO. Pristup k zakaznikovi je aj na dedinskych krcmach ovela lepsi ako v regnume, nerozumiem tomu naco su tam vlastne ti ludia, ked neznasaju svojich vlastnych zakaznikov. Jednoducho pan je pre nich asi len ten, co si tam v isty den kupuje nove auto minimalne X6 a vsetci ostatni su pre nich asi brajgel. No je to ich vlasnta chyba, kazdy nech ide tam, kde mu to najviac vyhovuje.
 
Užívateľov profilový obrázok
MuadDeeb
Príspevky: 948
Registrovaný: 12.12.2008
Auto: EX: E46 320dT 2005
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 07:21

Neda mi nezareagovat. Osobnu skusenost s PO nemam, ale naposledy tam bol kamos a ti mu nedokazu nakodovat kluc za ktory cvakol 150€. Zacali sa zaoberat ci tam nema chip, co s nim bolo robene a podobne bludy. Navyse resetli cely Car and Key memory, zmazali vsetky nastavenia. Len pre zaujimavost, za nastavenie Car and Key Memory chcu cca. 70€.

A k tomu co napisal majky: Aj ja som predaval ND na auta (velkoobchodne) a mali sme aj maloobchodny predaj. Ak prisiel zakaznik a nebol si s niecim isty, tak som bo schopny zdvihnut svoju cennu rit a ist pozriet co to vlastne chce.
A to nehovorim o tom, ze dokazem zakaznikovi vysukat jednu vetu, ze ked sa napriklad jedna o lavu ladvinku tak lava je vzdy z pohladu vodica smerom von z auta.
We ride together, we die together - Bad Boys For Life
Ford Escape 3,0 V6 XLT Limited
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 08:42

no v ke to teraz nieje az take ruze co tam robi ta nova Katarinka, ale uci sa pomaly, no a ten rysavy chlapik tiez nieje nic super, ale nauci sa. Vitkovic ked robil, ten mi aj pozicial orech do bezpecnostnostnej srubky aby som si povolil koleso, ked som svoj stratil, par krat bol mrknut auto co mu opisujem (skutocne drbnute plasty pod zadnou sedackou v e36 ktore v etk clovek nenajde len tak). Vsetko je asi o ochote/spokojnosti.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
valer750
Príspevky: 489
Registrovaný: 16.1.2009
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenne

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 09:30

Suhlasim s Jararak-om....Vitkovic bol az prilis normalny na to co som aj ja zazil v presove...kupoval som tam E38, sice jazdenu, ale kupoval.....pristup ako keby som kupoval ziarovku....

V kosiciach to bolo ovela lepsie, aj ked do servisu som tam auto nedaval, ale co sa tykalo dielov, maximalna spokojnost aj s cenami, aj ked dovolat sa tam bolo prakticky nemozne....

Co sa tyka pristupu: ja som tiez "prijimaci technik" sice iba v noname servise, ale tiez mam vacsinou uctu pred ludmi...ale najdu sa chvilky, kedy aj ja reagujem podrazdene, hlavne vtedy, ked pride typek s papierikom v ruke s ktorym obehol pol mesta a chce vediet cenu dielu...je jasne, ze si to nekupi, lebo inde mu dali nizsiu cenu za "kvalitku"

Mna hlavne serie na tych noobl BMW zamestnancoch to, ze sa tvaria ako keby zozrali vsetku mudrost sveta a ten servis kde pracuju patril uz minimalne tri generacie jeho rodine:))), pritom existuje milion ludi, ktrori vedia a dokazu tisickrat viac ako oni poculi:))
A ze si auta nechodim servisovat do BMW? Oni si tiez jebu vlastne zeny sami a nenechavaju to robit druhych, ked to zvladnu....
Celým menom Valér Postihač, keby nieco:)
E91 325dA
E34 540/6
 
levik666
Príspevky: 77
Registrovaný: 11.11.2008
Auto: E36 316i Touring
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Stropkov

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 10:23

tak v Prešove som si musel sám nájsť predné čidla na ABS, lebo chlapík prešiel obrázky s brzdami a povedal, že ja abs nemám. keď som mu našiel diely prednej nápravy, tak tam boli. Jeho reakcia "ako som mal vedieť, že čidlá mám hľadať pri prednej náprave a nie pri brzdách?". Ostal som tam s vyvalenými očami, bez schopnosti reagovať. Veď na bmw.info si nájdem celé auto pomaly do poslednej skrutky aj s origo číslami doma. Ale na Slovensku je podstatné čí si a nie čo vieš. P.S. keby chlapci v Prešove aspoň hodinu denne surfovali po tomto fóre, tak by sa aj niečo naučili. Ale to treba chcieť.
levik666 E36 316i Touring Arktissilber metallic
 
Užívateľov profilový obrázok
1morok
Príspevky: 770
Registrovaný: 12.2.2007
Auto: 330ci smg
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: žiar

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 11:50

valer750 napísal:
A ze si auta nechodim servisovat do BMW? Oni si tiez jebu vlastne zeny sami a nenechavaju to robit druhych, ked to zvladnu....

toto mi vysvetli, s tými ženami. sa mi to celkom páči, niekedy to použijem
 
Užívateľov profilový obrázok
pelo
Príspevky: 1713
Registrovaný: 2.9.2010
Auto: e39 520i saloon
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re:

Streda, 26. Januára 2011, 14:15

RUDINKO1 napísal:
vidno že čo píšete tieto koko...y ste primitívny predajcovia, ktorým etika voči zákazníkovi nehovorí NIČ a preto sa na X5 pri takomto správaní nebudete vyvážať NIKDY (sorry, možno keď z nich budú veterány a budú stáť 300tis tak si ich líznete)


Toto som nepochopil, len si sa chcel chvastat, ze na to mas? To je tvoja zivotna meta, ze ja mam X5, tak som pan?
BMW -Bayerische Motoren Wergel

Alfa Romeo Spider 1.8TS '99
e39 525i sedan '03 -ex
e39 520i sedan '01 -ex pribeh
e36 316i Compact '97 -ex pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
valer750
Príspevky: 489
Registrovaný: 16.1.2009
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Humenne

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 14:22

1morok napísal:
toto mi vysvetli, s tými ženami. sa mi to celkom páči, niekedy to použijem


jaaa neviem, to ma tak napadlo...

...a kedze robim v servise, tak si auta dam dokopy aj sam...
Naposledy upravil/-a valer750 v Sobota, 29. Januára 2011, 10:22, upravené celkom 1 krát.
Celým menom Valér Postihač, keby nieco:)
E91 325dA
E34 540/6
 
kosti123
Príspevky: 898
Registrovaný: 18.7.2010
Auto: e46 323Ci
Kraj: Košický

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 15:49

No tak prave som sa vratil z nasho presovskeho Regnumu. Osobne nemozem povedat nic vyrazne negativne. Ked som auto kupoval a bol sa u nich pytat na rozne veci ohladom zistovania historie, citania km z kluca a podobne drobnosti, pritomny pan poradil, porozpraval, vycital, nebol problem. Ked tam sem tam idem kupit diel, jednanie je normalne, neutralne (ani mile ani nemile) a nemaju problem s tym ked tam pridem s papierikom s cislom dielu. Dufam teda ze inu skusenost ani nebudem mat :)
 
Užívateľov profilový obrázok
pelo
Príspevky: 1713
Registrovaný: 2.9.2010
Auto: e39 520i saloon
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 16:07

Fakt zalezi, na koho natrafis. Ja napriklad chodim do Tempusu BA pomaly kazdy tyzden kupovat diely na staru e36, niekedy je toho viac, inokedy su to ale aj nakupy za 2 EURa, ked potrebujem len nejake klipy a podobne. Zatial som nemal problem, ze by so ku mne niekto spraval nejako arogantne za to, ze robim maly nakup alebo ze mam stare auto. Nemali problem poradit, ked som sa na nieco pytal. Ale pocul som viacero nazorov na tuto pobocku aj pozitivnych aj negativnych.
Pred vianocami som tam objednaval bundu pre manzelku, strasne mile slecny mi vyzistili, ci sa da objednat, objednali ju a ze dufaju, ze v priebehu dalsieho tyzdna by mohla prist. Nakoniec mi volali hned na druhy den, ze uz ju maju. Takze co sa tyka nakupu veci, tak ja mam len pozitivne skusenosti. Servis som este nevyskusal, vsetko robim u seba v garazi.
Taktiez je to aj o tom, akym stylom tam prides, ci ako normalny clovek, alebo hej, ja mam X5, poserte sa zo mna...
BMW -Bayerische Motoren Wergel

Alfa Romeo Spider 1.8TS '99
e39 525i sedan '03 -ex
e39 520i sedan '01 -ex pribeh
e36 316i Compact '97 -ex pribeh
 
Užívateľov profilový obrázok
gusto
Príspevky: 604
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 325ti
Kraj: Trnavský

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 18:51

Pani, len detail: o Regnume je vseobecne zname, ze podrazaju ostatnych dealerov cenami, cize predavaju BMW s minimalnym rabatom. Preco sa niekto rozculuje, za kolko prachov tam kupil auto, ked ho kupil urcite najlacnejsie, ako sa na SK nove BMW kupit dalo? Dealer BMW, ktory si ziskava resp. drzi zakaznikov iba nizkymi cenami logicky nemoze poskytovat kvalitne sluzby...
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: PROBLÉM v BMW Prešov POZOR

Streda, 26. Januára 2011, 20:35

ja to nechapem, niesom spokojny, tak sa stazujem. Najskor veducemu predajne, ak nepomoze, majitelovi a ak ani to nepomoze, tak oficialne BMW zastupeniu. Ti si s tym dokazu velmi rychlo a razne poradit, pretoze nemaju radi ked "ich" znacke niekto kazi meno ...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných