zdravim, potrebujem poradit co je toto za hadicku, vychadza z nadobky, tam kde je to zakruzkovane, a nejde nikam, konci tam ako ju drzim, (neviem ci je suvis, ale auto zle kuri, resp. nekuri)
dakujem za pomoc
Your car. Your story. So don't let someone else write the book. E46 320d 02" ex E36 323i 96"
tak to má byť, na tvojom mieste by som poriešil najprv nové viečko nádobky, potom poriadne odvzdušniť celý systém a malo by to kúriť
R1100S ex E34 525tds calypsorot ex E39 540iA dunkelblau ex F31 330d estorilblau "A rare combination of sportiness and refinement, like two cars in one..."
ked som kupil moju 34-ku, tak som to riesil ako magor, z enekurilo a nefukalo a bol tam tak zasraty pelovy filter /olej, musky, ihlicie...no proste bordel/ ze nesiel ani prefuknut....po vymene kurilo a fukalo tak, ze si sa musel drzat volantu, ked si fukre na seba nasmeroval :-))