... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, Kraken, johnyfly1

bmwtt.sk
 
Gloocky
Autor témy
Príspevky: 64
Registrovaný: 19.9.2008
Auto: BMW E36 compakt318ti
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

E36 - tecie cez siber

Pondelok, 1. Júna 2009, 10:27

Ahojte,

v poslednej dobe zacina byvat pravidlom ze mi po dazdi natecie voda cez siber do interieru ( mam 318ti rv96)...stecie po spolujazdcovom stlpiku a dostane sa mi do okolia RJ co je za kastlikom, pripadne stecie po tesneni dveri na kobercek. Zaujimave je ze niekedy staci relativne maly dazd a je tam mokro - a inokedy cez riadny lejak byva sucho. Gumu co tesni siber sa mi zrovna nechce menit ( ta co je ju vidno z vonka) da sa nejako regenerovat alebo mate nejake ine riesenie na utesnenie ( bez toho aby som musel cely siber zasilikonovat?)

Dakujem za rady a napady...
 
Užívateľov profilový obrázok
BlackMW
BMW Waffenschmiede Pressburg
Príspevky: 3509
Registrovaný: 21.5.2007
Auto: E38
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: E36 - tecie cez siber

Pondelok, 1. Júna 2009, 10:31

v kazdom rohu je odvadzacia hadica ktora ide cez stlpik az do podbehu,
pravedpodobne mas natrhnutu gumu co je na nej a natahuje sa na trubku co ide zo sibra.
daj dole tienitko, rucku, stiahni dole stropny tapacir a pozri sa nato zvnutra..
same shit, different day..
There's no replacement for displacement..
Aké krásne ticho by bolo na svete, keby ľudia hovorili len to, čo vedia.
Obrázok
 
Gloocky
Autor témy
Príspevky: 64
Registrovaný: 19.9.2008
Auto: BMW E36 compakt318ti
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: Trenčín

Re: E36 - tecie cez siber

Pondelok, 1. Júna 2009, 11:03

Dakujem BlackMW,

tiez som na to myslel ( na to napojenie odtoku zo sibera na hadicku ) otvoril som siber - natiahol tam hadicu a pustil vodu priamo do kanalika ( ten som predtym preplachol) ale nech som robil, co som robil - vody som tam lial riadne...tak kanalik odvazdal a nepretekal - aj ked som z interieru hybal tou castou ktora je napojena na odtok. Zacalo to tiect az vzdedy ked tam bolo vela vody ( kanalik nestihal odvadzat) hned nad tym kanalikom je po celom obvode taky predel - je tam medzera...cez nu to islo...a nad tou medzerou je uz horne tesnenie...ved zajtra dam foto.

Inac - tak ci tak, pre istotu este oblepim tu cast okolo napojenia hadice z odtoku...ako si pisal.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných