... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
mmracing.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
pepo286
Príspevky: 1428
Registrovaný: 13.6.2008
Bydlisko: Kosice

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 14:43

=D>
E46 320D Touring 100kW (2001)
 
Pežot

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 14:44

kačo napísal:

no mne ta moja uplne vyhovuje ... starsiu by som nechcel :lol:

ale kazdy mame svoje chute :lol: :lol: :lol:


Ty si teda nechutný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aj ja som spokojný s tou mojou ale na tachometri by som privítal aby sa ručička zastavila až na 60. :mrgreen: :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
kačo
Príspevky: 2236
Registrovaný: 2.9.2006
Auto: OOOO A6 3.0TDi
Kraj: Žilinský
Bydlisko: MARTIN

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 16:42

Pežot napísal:

Ty si teda nechutný :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aj ja som spokojný s tou mojou ale na tachometri by som privítal aby sa ručička zastavila až na 60. :mrgreen: :mrgreen:



tak si tam nabi klincek ... na tu 60tku na tachometri
E36 325 TDS (ex)
E46 MT-330CI (ex)
E46 M3 (ex)
E70 X5 35d (ex)

OOOO A6 C7 3.0TDi quattro avant
 
Pežot

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 17:00

Kašľať na to, 50 jazdím málokedy, keď ma zastavia tak ma zastavia, už s tým nič nenarobím ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
armando
Príspevky: 167
Registrovaný: 29.4.2007
Auto: E39 528i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 17:13

takze 8) , mne osobne sa ta 50-ka velmi lubi, tolko veci co si teraz vsimam v okoli som uz davno nevidel a uplne sa mi paci, ze odkedy tu mame novy zakon a samozrejme vyssie pokuty za rychlost, tak ti ludia normalne jazdia pomaly, viditelne, aspon tam kde jazdim ja 8). A z praxe, mal som mesiac a pol dovolenku, vcera som bol po dlhej dobe opat v praci, samozrejme ked robim, tak zacne snezit ako v tatrach, vlocky ako langos. Ako inac, vodici na cestach v strese, same nehody a vtedy som zistil, ze nova zalezitost pomenovana skodova udalost je uplne super vec .))), za starych casov by bolo na dialnici 5 ks nehod, cize v statistike cislo 5, po novom iba 1 ks :lol: , na konci roku to vidim na o hodne mensie cislo v statistikach 8)
BMW 528i 193 PS automat
 
Pežot

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 17:35

Čiže už je jasné, že sa zníži nehodovosť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 17:48

mne sa vidi ze ked to drzim na 52+- na 4. prevodovom stupni tak mi ekonomer ukazuje velmi erotickych 6,5-7 litrov, idem dnes naladovat plnku a skusim v praxi ci to naozaj tak bude ;D.
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Užívateľov profilový obrázok
armando
Príspevky: 167
Registrovaný: 29.4.2007
Auto: E39 528i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 17:53

Pežot napísal:
Čiže už je jasné, že sa zníži nehodovosť :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

statisticky urcite ano a je to v tomto smere dobre vymyslene, pretoze pred platnostou noveho zakona sa za nehodu brala kazda prkotina, tukance za 1000,-Sk a len preto, ze firma mala vo svojich internych pravidlach aby sa vsetko nahlasovalo kvôli poistovni, tak sa vzdy volala policia. Konecne odpadli tieto hluposti :lol: , samozrejme pre cloveka nepracujuceho v mojom obore to absolutne nic neznamena 8) .
BMW 528i 193 PS automat
 
Pežot

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 17:57

Teším sa na Fičóve hlášky ako sa podarilo znížiť nehodovosť #-o

Mal som tú česť v DP na nehodovke. To boli hlášky #-o
Polícia nestíhala, lietali sme my :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
barabas
Príspevky: 1410
Registrovaný: 29.5.2007
Kraj: Žilinský

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 21:51

pri ziline uz par 40tok zmizlo...
 
Užívateľov profilový obrázok
RixiE
Príspevky: 40
Registrovaný: 7.4.2008
Bydlisko: Bratislava

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 23:51

No k tej 50ke asi tolko..nevonia mi ale snazim sa ju ako tak dodrziavat..asi som sa zatial nemal kam ponahlat :wink: Co ma hneva je to ze mame 50ku lebo ju maju aj ine krajiny, ktore su clenmi EU a mi sa musime podobat..ale chcem vidiet kedy sa nam zlepsia platy a znizi cena vyrobkov ake sa daju vidiet v tychto krajinach. Tiez sa pripajam k tym nehodam..bohuzial mal som uz dve, no ani jedna nebola mojou vinou a uz vobec nie v rychlsoti. Pri prvej som siel max 30km/h po uzkej ulicke a zboku mi na blatnik vybehlo ciganske decko (sklo a blatnik KO decko bez skrabanca) a pri druhej som stal na hlavnej ceste a chcel som odbocit na vedlajsiu, pricom z vedlajsej cesty vybehlo auto a vpalilo to rovno do mna..
Ja som taky nerozhodny..alebo nie som..? :)
Radsej stratit minutu v zivote ako koli minute cely zivot :)
Kto ma peniaze kupi si auto..kto ich nema zomrie inak..
Predam auto burane z prava, pri rychlom jednani aj zlava :)
 
heroe
Príspevky: 2379
Registrovaný: 1.4.2008
Auto: BMW e46 330ci ´01
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin, Trenčín, Turc. Teplice

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Streda, 11. Februára 2009, 23:59

RixiE napísal:
No k tej 50ke asi tolko..nevonia mi ale snazim sa ju ako tak dodrziavat..asi som sa zatial nemal kam ponahlat :wink: Co ma hneva je to ze mame 50ku lebo ju maju aj ine krajiny, ktore su clenmi EU a mi sa musime podobat..ale chcem vidiet kedy sa nam zlepsia platy a znizi cena vyrobkov ake sa daju vidiet v tychto krajinach. Tiez sa pripajam k tym nehodam..bohuzial mal som uz dve, no ani jedna nebola mojou vinou a uz vobec nie v rychlsoti. Pri prvej som siel max 30km/h po uzkej ulicke a zboku mi na blatnik vybehlo ciganske decko (sklo a blatnik KO decko bez skrabanca) a pri druhej som stal na hlavnej ceste a chcel som odbocit na vedlajsiu, pricom z vedlajsej cesty vybehlo auto a vpalilo to rovno do mna..



skoda toho skla a blatnika :( ,

ak vam mam pravdu povedat ja som sadol do auta od noveho roku asi az dnes, a ta 50 mi nevonia, no ked to ma pomoct bezpecnosti tak budis, ja som zistil akurat ze sa na kazdeho lepim ako debil a nejde mi do hlavy preco sa tak vlecu, a ked si to konecne uvedomim tak zasa kukam po blbostiach vonku a pozornost je v prdeli,

k tym platom a cenam, ved ceny su take iste ako v EU, len platy su skoro tretinove :lol: , no ale ani moje deti ani ich deti sa nedoziu rovnakych podmienok ako maju v inayh "zapadnych" krajinach, tak co na tom
 
Užívateľov profilový obrázok
fioro
Príspevky: 847
Registrovaný: 11.10.2007
Auto: 156 1,9JTD
Kraj: Košický
Bydlisko: KOSICE

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Štvrtok, 12. Februára 2009, 00:44

...... Obrázok......
.............Moje sadzomety...........
BMW e34 525tds EX
Ford Transit 2,5 td EX
Opel Campo 2,5td 4x4 EX
Alfa 156 1,9 JTD
 
Pežot

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Štvrtok, 12. Februára 2009, 07:53

rixie a nebál si sa reakcie rodičov, teda celej osady? :?
Niesom sám čo mal nehodu pri nulovej rýchlosti :mrgreen:

heroe presne o tom som písal niekde vyššie, že čím rýchlejšie ideš tým sa viac koncentruješ na jazdu.
K platom: aké podmienky si vyrobíme tak rýchlo sa dostaneme do riti :mrgreen: čiže takýmto štýlom sme tam zachvíľu. Ale potom ich to prestane baviť, pretože slušní ľudia už na pokuty mať nebudú, budú bez papierov a ostanú jazdiť len tí čo spôsobovali najviac nehôd a odvolávajú sa pritom na imunitu. :?
 
Užívateľov profilový obrázok
K2
Príspevky: 304
Registrovaný: 30.11.2008
Auto: e36 328iA coupe
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice

Re: Predpisana rychlost 50km/h a tolerancia +-10km/h

Štvrtok, 12. Februára 2009, 08:48

Pežot napísal:
rixie a nebál si sa reakcie rodičov, teda celej osady? :?
Niesom sám čo mal nehodu pri nulovej rýchlosti :mrgreen:

heroe presne o tom som písal niekde vyššie, že čím rýchlejšie ideš tým sa viac koncentruješ na jazdu.
K platom: aké podmienky si vyrobíme tak rýchlo sa dostaneme do riti :mrgreen: čiže takýmto štýlom sme tam zachvíľu. Ale potom ich to prestane baviť, pretože slušní ľudia už na pokuty mať nebudú, budú bez papierov a ostanú jazdiť len tí čo spôsobovali najviac nehôd a odvolávajú sa pritom na imunitu. :?


Povedz mi Pezot o kolkych imunitnych ludoch vies co sposobili nehodu??? je ich az tak strasne vela??skor dopravne nehody sposobuju vodici, ktory podcenia situaciu a vobec to niesu ludia s imunitou.
Jazda v BMW je lepšia ako sex:)

Nesnívam svoj život, žijem svoj sen!!!

Nie som povinný byť taký, aký by som podľa ostatných mal byť.Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.(R.P. Feynman)
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných