... všetko o BMW ...

Moderátori: MT-SPEEDY, vilo

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
bmw M3
Autor témy
Príspevky: 91
Registrovaný: 4.3.2007

Avnet Driftshow [oficiálne video]

Štvrtok, 6. Novembra 2008, 09:08

Pekne slovenske driftovacie videjko posudte sami. :wink:


http://www.drifter.sk/sk/?page=1&conf=9 ... 06e3a778df
 
Užívateľov profilový obrázok
Duffy
Príspevky: 997
Registrovaný: 11.2.2007

Štvrtok, 6. Novembra 2008, 11:00

najs
 
MEJOGSI
Príspevky: 770
Registrovaný: 16.3.2008
Kraj: Zahraničie

Štvrtok, 6. Novembra 2008, 23:14

moooc fajne
///e34
 
 
Užívateľov profilový obrázok
Mimo
Príspevky: 7943
Registrovaný: 23.9.2007
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Galanta Hodywood

Piatok, 7. Novembra 2008, 07:49

:wink: naozaj skvelé videjko. parádne urobené 8)
 
SKYLINE
Príspevky: 35
Registrovaný: 30.4.2008
Bydlisko: Olejova vana

Piatok, 7. Novembra 2008, 13:58

sialene videjo ... pochvala tvorcovi :wink:
 
Užívateľov profilový obrázok
Zelo ZH
Príspevky: 412
Registrovaný: 29.12.2006
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Sobota, 8. Novembra 2008, 20:14

No ked som videl toto video, tak si hned idem riesit samosvor na svoju 540ku a este jeden doping pod kapotu... je to super
BMW E34 540i 6q Saloon M paket
V8 FOREVER
BMW E24 635 CSi
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
Ferri
Príspevky: 56
Registrovaný: 6.7.2007
Bydlisko: Košice

Re: Avnet Driftshow [oficiálne video]

Pondelok, 10. Novembra 2008, 09:31

bmw M3 napísal:
Pekne slovenske driftovacie videjko posudte sami. :wink:


http://www.drifter.sk/sk/?page=1&conf=9 ... 06e3a778df


Nech idu do pici z takym videom...auto ktore bolo na bedni a ukazu ho 2x po sekunde v 9 minutovom videu...bleee...rihat sa mi chce stoho :!: Hlavne ze zemiakovy a ty co sa vobec neumiestnili boli tam X krat :!: Proste sa mi zas potvrdilo ze na Slovensku je to tak...Vyzera to tak ako keby sme tam ani neboli :!:
Obrázok
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
gusto
Príspevky: 604
Registrovaný: 28.7.2007
Auto: 325ti
Kraj: Trnavský

Re: Avnet Driftshow [oficiálne video]

Pondelok, 10. Novembra 2008, 14:13

Ferri napísal:
Nech idu do pici z takym videom...auto ktore bolo na bedni a ukazu ho 2x po sekunde v 9 minutovom videu...bleee...rihat sa mi chce stoho :!: Hlavne ze zemiakovy a ty co sa vobec neumiestnili boli tam X krat :!: Proste sa mi zas potvrdilo ze na Slovensku je to tak...Vyzera to tak ako keby sme tam ani neboli :!:


Ferri, tvorcovia videa neriešili to, koľkokrát a ako dlho tam je nejaké auto v zábere, snažili sa urobiť kvaliné a efektné video a to sa im aj podarilo. Vychádzali iba z toho, aké majú natočené surové zábery.
Naozaj je tvoj vzťah k driftu či akcii podmienený tým, koľkokrát sa vyskytneš v zábere na videu..? Ale čo ma úplne doráža, to je ten náznak konšpirácie, to predsa nemôžeš myslieť vážne...
 
Užívateľov profilový obrázok
Ferri
Príspevky: 56
Registrovaný: 6.7.2007
Bydlisko: Košice

Re: Avnet Driftshow [oficiálne video]

Pondelok, 10. Novembra 2008, 20:02

gusto napísal:
Naozaj je tvoj vzťah k driftu či akcii podmienený tým, koľkokrát sa vyskytneš v zábere na videu..?


Mne na tejto akcii islo len a len spravit co najlepsiu reklamu mojmu sponzorovi ktoreho stal pretek par tisic korun :!: A co mu mam ukazat :?: 2 sekundy z celeho dna z druheho oficialneho videa od Vas? Vo videu je kopa reci o presadeni driftu na SR...takto ? Ale chapem :!: Som v motosporte par dni takze viem o com to je...

Ale čo ma úplne doráža, to je ten náznak konšpirácie, to predsa nemôžeš myslieť vážne...


=D>
Obrázok
Obrázok
 
karco
Príspevky: 21
Registrovaný: 30.7.2008

Pondelok, 10. Novembra 2008, 20:39

mne sa to video velmi paci chapem ho skor ako prezentaciu driftu ako discipliny asi aj preto tam gusto tolko rozprava a nie ako video co ma mastit brucho sponzorovy. ked uz sces sa zadosucinit tak zries si fotografa alebo chalanov co spravia video vlastnu tvorbu ale necakaj ze usporiadatel toto bude robit za teba. mier s vami karol
 
Užívateľov profilový obrázok
100RM
Príspevky: 1512
Registrovaný: 2.8.2006
Auto: e61 550i
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bublina

Re: Avnet Driftshow [oficiálne video]

Pondelok, 10. Novembra 2008, 21:39

Ferri napísal:
=D>


Tak si si tam mal postavit vlastneho kamosa-kameramana nech ta nataca a mohli ste si video urobit sami ;-)
 
Užívateľov profilový obrázok
TiTAN
Administrátor
Príspevky: 2373
Registrovaný: 1.8.2006
Auto: BMW 530d xDrive
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Ružomberok

Pondelok, 10. Novembra 2008, 21:58

perfektne video :wink:
Ex BMW 325TDS bostongreen [TiTAN's Diesel Supermachine]

I´m not a trendy asshole, do what I want, do what I feel like! (c) Dexter Holland
I choose to live, not just exist (c) James Hetfield
 
Užívateľov profilový obrázok
Ferri
Príspevky: 56
Registrovaný: 6.7.2007
Bydlisko: Košice

Utorok, 11. Novembra 2008, 07:41

karco napísal:
video co ma mastit brucho sponzorovy..


Ano ? O tom to je ? Nie nahodou dotiahnut cim viac firiem na podujatie aby bola zdrava konkurencia a aby bolo skym zavodit ?...alebo si budu organizatori odovzdavat pohare medzi sebou na vlastnej akcii...

ked uz sces sa zadosucinit tak zries si fotografa alebo chalanov co spravia video vlastnu tvorbu ale necakaj ze usporiadatel toto bude robit za teba


Jasne...dakujem za radu...zaplatime si aj stab a budeme mi robit oficialne videa za organizatora :wink: Ale chapem proste prave z nas ako jedinych neboli zaberi a nase auto bolo uplne prehliadnutelne :!:
Obrázok
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
R0nnIe
Príspevky: 1136
Registrovaný: 11.9.2008
Auto: 325i e36 coupe
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Martin - Necpaly

Utorok, 11. Novembra 2008, 08:37

S cloveka ktory robil to video, velmi dobre poznam, pokusim sa ho sem dostat, nech vam vysvetli svoj zamer :twisted:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných