... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

obchodna sekcia
 
 
 
Užívateľov profilový obrázok
michaltt
Príspevky: 3774
Registrovaný: 12.5.2011
Kraj: Košický

Re: FOTO DETAILING str. 30 ... Moja príšerka :-*

Štvrtok, 1. Augusta 2013, 21:45

Ta zelena je hrozna :^o
BC Racing,OZ Futura 19",AC Schnitzer TypeII 18",Powerflex FCAB,325mm fr. brakes,Electric fan+LF20 steering pump retrofit + many more
Lowered wagon - pribeh
 
 
Užívateľov profilový obrázok
Dogg88
Príspevky: 6052
Registrovaný: 25.1.2009
Auto: n/a
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: FOTO DETAILING str. 30 ... Moja príšerka :-*

Piatok, 2. Augusta 2013, 10:18

:lol:
Klub tvoria ľudia, nie autá...
________________
W140 & S210 & E36 & E36 & E34 & GIII & C5 & 312
________________
Mám prázdny život a žiadnych kamarátov, preto sedím celý deň na internete, stalkujem ľudí a vnucujem im svoje správne názory. Marián K., Trenčín
 
Užívateľov profilový obrázok
icecold
Príspevky: 417
Registrovaný: 6.8.2011
Auto: e36 3XX
Kraj: Zahraničie

Re: FOTO DETAILING str. 30 ... Moja príšerka :-*

Sobota, 3. Augusta 2013, 20:29

prisroubuj si zespod blatnik, nedá se na to koukat...
e36 328i saloon exclusive
e36 325i saloon automatic
e46 320d touring
 
Borisss

Re: FOTO DETAILING str. 30 ... Moja príšerka :-*

Sobota, 3. Augusta 2013, 20:56

Myslim, ze Miso to ironicky nemyslel. :wink:

Ano, mas to unikatne, ale je na to - treba povedat - dost dobry dovod. Samozrejme, ber to ako nazor, ktory mozes totalne ignorovat. :wink:
 
 
 
Užívateľov profilový obrázok
Hajecek
Autor témy
Príspevky: 1699
Registrovaný: 24.10.2012
Auto: E36 325iA Cabrio
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Lozorno - Bratislava

Re: FOTO DETAILING str. 30 ... Moja príšerka :-*

Streda, 4. Septembra 2013, 23:48

Tak dlho som sem nic nepridaval tak aspon nejake novinky ...
auto je zase o cosi nizsie :D ...
skusal som sa dopatrat na chybu v motore kedze ani zdaleka nejde tak ako ma a bezvysledne tak zacinam zhanat novy motor, este neviem co to bude ale na 90% pojde nieco ine dokonca rozmyslam aj nad V8 ale bojim sa tej prerabky :-k
Dalej som dal zbohom mojmu staremu diferaku na ceste na pezinsku babu :D ... no co uz dostal zabrat chudak ale Maros BlackMW poskytol dalsi takze zase jazdime :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
Hajecek
Autor témy
Príspevky: 1699
Registrovaný: 24.10.2012
Auto: E36 325iA Cabrio
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Lozorno - Bratislava

Re: FOTO DETAILING str. 30 ... Moja príšerka :-*

Pondelok, 21. Októbra 2013, 08:37

tak dlho som tu nic neprispel a trosku som tu na to zanevrel ...

Najnovsie veci sa maju tak ze coupecko je predane aj s BBSami do dost dobrych ruk ktore maju dalej velke plany s autom a budu pokracovat v nastolenom cierno zelenom dizajne \:D/ je mi za nim sakra smutno ale dieru po nom zaplatalo kabrio E36 325iA s hardtopom original windshotom a celkom dobrou vybavou :) ... takze zakladam novy pribeh o tomto vozitku :thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
JOKO020
Príspevky: 749
Registrovaný: 16.2.2008
Auto: E61 525d
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Nitra

Re: E36 320i coupe ... Moja príšerka :-* ... PREDANE :-/

Pondelok, 21. Októbra 2013, 12:41

nepi to!
(pre noveho majitela)
Prílohy
MDew.png
MDew.png (589.44 KiB) 3236 zobrazení
ex:
E46 330CD Mpak
BMW e36 320i coupe //M Paket 18"
 
Karol Palša
Príspevky: 3
Registrovaný: 23.2.2023
Auto: E36 320i Coupe
Kraj: Bratislavský

Re: E36 320i coupe ... Moja príšerka :-* ... PREDANE :-/

Štvrtok, 23. Februára 2023, 03:34

Neviem či tu je ešte niekto z týchto duchov BMW klubu nažive každopádne sa k vám prihováral. Prečítal som si celý príbeh o tvojom bývalom aute. Slzy sa mi tlačia do očí keď vidím aký kus histórie má za sebou a o to viac som šťastný pretože ho vlastním ja a to už takmer 10 ROKOV..
Medzi mnou a tebou hol ešte jeden majiteľ, pokiaľ viem tiež ho nabúral opravil a predal.
Mal ho veľmi krátko pretože som ho kúpil 19.10.2014.
Po dvoch týždňoch som ho rozsekal.. To auto bolo,je aj bude naozaj Príšera a má niečo co nemá žiadna e36.. Vedia to všetci, kto s ním prišli do bližšieho kontaktu. Bežné dvojlitre e36 ci m50 alebo m52 som dával dole o dĺžku auta bez problémov.. Keď som chcel spotreba v meste išla tak nízko, že mi nikto neveril... Opravil som ho, spriatelili sme sa a odvtedy sme rodina. Patrí ku mne a nemám v úmysle ho NIKDY predať. Momentálne 3 roky stojí v garazi ale koncom roka ho planujeme úplne kompletne zreštaurovať. M50b20 už išiel preč, je tam m50b25 a uvidíme ci zostane s nejakými úpravami alebo sa vymysli niečo iné. Každopádne Príšerou je naďalej a keďže za tých takmer 10 rokov sme sa naozaj spoznali, predviedli sme po Bratislave naozaj pomerne zaujímavé kúsky takže Príšera má svoj rešpekt. Btw o rok má narodeniny, bude mať sladkých 30 rokov.
 
Užívateľov profilový obrázok
Hajecek
Autor témy
Príspevky: 1699
Registrovaný: 24.10.2012
Auto: E36 325iA Cabrio
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Lozorno - Bratislava

Re: E36 320i coupe ... Moja príšerka :-* ... PREDANE :-/

Štvrtok, 23. Februára 2023, 09:50

Karol Palša napísal:
Neviem či tu je ešte niekto z týchto duchov BMW klubu nažive každopádne sa k vám prihováral. Prečítal som si celý príbeh o tvojom bývalom aute. Slzy sa mi tlačia do očí keď vidím aký kus histórie má za sebou a o to viac som šťastný pretože ho vlastním ja a to už takmer 10 ROKOV..
Medzi mnou a tebou hol ešte jeden majiteľ, pokiaľ viem tiež ho nabúral opravil a predal.
Mal ho veľmi krátko pretože som ho kúpil 19.10.2014.
Po dvoch týždňoch som ho rozsekal.. To auto bolo,je aj bude naozaj Príšera a má niečo co nemá žiadna e36.. Vedia to všetci, kto s ním prišli do bližšieho kontaktu. Bežné dvojlitre e36 ci m50 alebo m52 som dával dole o dĺžku auta bez problémov.. Keď som chcel spotreba v meste išla tak nízko, že mi nikto neveril... Opravil som ho, spriatelili sme sa a odvtedy sme rodina. Patrí ku mne a nemám v úmysle ho NIKDY predať. Momentálne 3 roky stojí v garazi ale koncom roka ho planujeme úplne kompletne zreštaurovať. M50b20 už išiel preč, je tam m50b25 a uvidíme ci zostane s nejakými úpravami alebo sa vymysli niečo iné. Každopádne Príšerou je naďalej a keďže za tých takmer 10 rokov sme sa naozaj spoznali, predviedli sme po Bratislave naozaj pomerne zaujímavé kúsky takže Príšera má svoj rešpekt. Btw o rok má narodeniny, bude mať sladkých 30 rokov.

A odkial si ? Rad by som prisiel omrknut svoje prve ... za mesiac vytiahujem m3 tak by som sa niekde previezol
 
Karol Palša
Príspevky: 3
Registrovaný: 23.2.2023
Auto: E36 320i Coupe
Kraj: Bratislavský

Re: E36 320i coupe ... Moja príšerka :-* ... PREDANE :-/

Pondelok, 15. Januára 2024, 18:00

Hajecek napísal:
A odkial si ? Rad by som prisiel omrknut svoje prve ... za mesiac vytiahujem m3 tak by som sa niekde previezol
Ahoj, netušil som že sem ešte niekto chodí:D Teraz náhodou som išiel pozrieť a pozerám komentár.. Som z Bratislavy, bývame posledný rok v Stupave. Budem rad ak sa stretneme jasne. Koncom mesiaca bude hotová prvá fáza vyvárania a opráv takže bude zasa jazdiť. Keď môžeš napíš mi na whatsApp tam som stále. Pošlem ti do spravy číslo
Naposledy upravil/-a Karol Palša v Pondelok, 15. Januára 2024, 19:48, upravené celkom 1 krát.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 60 neregistrovaných