... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
reklamne predmety bmwklub.sk

palodrob
Kraj: Žilinský

Re: Výmena čelného skla/cena?

Streda, 24. Augusta 2022, 13:14

chalani, ak ste streseri, tak naco spekulovat. vsak sa da vsetko riesit aj osobne a tam sa pomylit asi neda, ked to bude robit niekto miesto vas :D

Užívateľov profilový obrázok
opusteny
Kraj: Košický

Piatok, 26. Augusta 2022, 07:32

čo sa dá, tak riešim z domu. aj nákupy, objednávky, platby a aj takéto veci ako poistku som tiež už z domu robil. zakaždým nájdeš aj číslo na infolinku. keď nemáš istotu, tak je najmenej si zavolať a opýtať sa. aspoň ja by som to radšej takto ako niekam chodiť a čakať v radoch.

tuti
Auto: 530 e39 touring
Kraj: Bratislavský

Streda, 31. Augusta 2022, 07:24

co mam spravenu poistku, tak je v nej zahrnuty aj mobilny vyjazd, cize ani na servis resp opravu nemusim cakat niekde v servise, kym sa dostanem na rad a kym by objednali nahradne diely a neviem co vsetko dalsie. takto zavolam, dohodneme sa a pridu na miesto, opravia a hotofka.
„Víťaz nie je ten s najrýchlejším autom, ale ten, kto odmieta prehrať.“

Humart
Auto: BMW Z1

Piatok, 9. Septembra 2022, 12:06

toto je velka vyhoda, lebo v tych servisoch sa vies tiez pekne nacakat, kym sa dostanes na rad. takto si myslim, ze ked si volas ten vyjazd, tak je to aj take rychlejsie.

gajdoš
Kraj: Trnavský

Pondelok, 19. Septembra 2022, 07:54

Humart to sa nejak aj za to platí navyse, ked chces, aby spravili k tebe vyjazd? To by som asi vela chcel, aby to bolo zdarma.

Humart
Auto: BMW Z1

Pondelok, 26. Septembra 2022, 10:07

zalezi aky servis si volas, ale vo vacsine pripadov teda platis. ja vsak nie, mam spravenu poistku cez hornet a tam je zahrnuty vyjazd zadarmo alebo teda v cene toho poistenia.

Mobile
Kraj: Nitriansky

Streda, 28. Septembra 2022, 06:22

len myslite na to, ze pri tom mobilnom vyjazde sa da sklo napriklad len opravit. ak je nutna vymena, tak s tym musite ist do servisu. to sa zas neda spravit len tak niekde na parkovisku pred obchodnym centrom. to je presna robota, co sa musi robit v cistom prostredi a potom sa to nejak este kalibruje ci co pri novsich autach.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných