... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 3. Mája 2021, 18:44

Aha, tak tam je pes zakopany :)
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 3. Mája 2021, 19:19

A sxiza, mas aj nejake potiaze, podla nicku tipujem schyzy? :D
Lebo ja by som tiez rad Pfizera, lenze slovenske zdravotnictvo za opicami oficialne nepozna moju diagnozu, takze by som nerad aby ma pridelili na Astru. Z US diskusii mi zatial vychadza, ze Pfizer ma nizsie riziko anafylaktickeho soku, rozdrbany som uz aj tak, cize si to nepotrebujem zhorsovat...

Inak tatko siel s babkou v sobotu a rovno aj jemu (50+, dalsie diagnozy) ako doprovodu pichli Pfizer, riesil kktiny ze on si pocka na sputnik ale nastastie si dal povedat
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 3. Mája 2021, 20:17

Ano paranoidnu schizofreniu :-D
Ale ofiko mam "len" autoimunne ochorenie criev - crohna.
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 3. Mája 2021, 20:22

no to dakujem pekne ;)
teba by asi zavolali v ramci nahradnikov uz par mesiacov dozadu ak by si bol v cakarni.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Pondelok, 3. Mája 2021, 20:26

Kks, s autoimunitou si uz davno mal byt ochipovany.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 4. Mája 2021, 07:16

To je tak ked doma dvaja maly parchanti a clovek nestiha ani sledovat co kedy a kde - registroval som len vekove kategorie ale do tych vynimiek sa mi uz nechcelo ist. Koniec koncov, odkedy sa narodil druhy junior tak sme aj tak len doma vsetci tak ani nebolo kde sa nakazit :)
Ale Pfizer je fajn - vedlajsie ucinky ziadne zatial, akurat ta ruka pobolieva ale nic strasne.
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 4. Mája 2021, 07:47

"sme len doma, niet sa kde nakazit" je pomerne casta a mylna domnienka. pokial nemas cold war style podzemny bunker s konzervami a vodou na dlhe mesiace ci roky, tak sa nakazit kde mas. to jedlo, ktore ti donesu z donasky, nakup, ktory ti donesu z tesca ci lunysu, balik od kuriera, to by si musel vsetko dezinfikovat na laboratornej urovni aby si si mohol byt isty, ze tym, ze si doma, sa nemas kde nakazit.
 
Užívateľov profilový obrázok
sxiza
Príspevky: 151
Registrovaný: 28.10.2012
Auto: nope
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: Politika a ine sr*cky

Utorok, 4. Mája 2021, 08:33

Ano ano to je pravda, ze nic nie je na 100%. Nastastie ako som spominal vyssie - paranoja mi nebola diagnostikovana a ziadne extremy sme nerisili, len zdravy sedliacky rozum na minimalizovanie infikovania. Ale niekdy je to mozno aj o stasti alebo neviem cim este - napr. mama pracuje v kancli s cca 10ludmi a vsetci okrem nej to postupne chytili
Ex: BMW E53 3.0i
Ex: BMW F10 white [520D]
Ex: BMW E46 black [323ci]
EX: Audi A6 Avant 1.9TDI
 
zajox
Príspevky: 141
Registrovaný: 14.11.2014
Kraj: Nitriansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Mája 2021, 08:17

Sxiza keby tam bola ta istota, ze dostane clovek pfizer. Zena tiez ma autoimunitne ochorenie a furt riesime ci prihlasit ci nie. Ma strach z tej astry pri jej zdravotnych problemoch.
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Mája 2021, 08:54

Prihlasis sa a dojde ti SMS kde mas napisane cim ta budu ockovat. Ak ti vakcina nevyhovuje tak si ten termin mozes zrusit a cakas na dalsi.
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Mája 2021, 08:57

a potom ti ten termín večer zrušia...
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Mája 2021, 10:25

pred 2 tyzdnami sme relokovali jedneho inda do Polska, co bolo planovane uz v oktobri, ale koli covidu sa to odkladalo, ked prisla vhodna prilezitost teraz koncom aprila tak sa presunul, s tym ze prejde karantenou, najde si byt a zazemie a prestahuje sa neskor za nim zena a 2 deti. posledne dva dni nedvihal telefon, nepripajal sa na meetingy, odpoveda na maily neskoro, ale nepovedal nikomu nic. dnes nam povedal, ze sa pokusal pre zenu zohnat miesto v nemocnici, dostala miesto dnes rano, zomrela pri prevoze v sanitke. 29 rocna, matka 2 malych deti, nemala predtym ziadne zdravotne problemy, ked jej merali saturaciu kyslika pred prevozom mala len 57. mozno keby ju previezli o hodinu skor este by ju mohli zachranit.aj taketo situacie prinasa ta chripocka, ktoru niekoho babka so 4 roznymi predispoziciami na tazky priebeh prelezala za vikend so zazvorovym cajom cim dokazala, ze je to len zidojasterska infovojna.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Mája 2021, 10:31

Podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí), jeho stranícka kolegyňa Jana Žitňanská, ktorá vedie sociálny výbor, a bratislavský župan Juraj Droba (SaS) minulý týždeň spolu do noci sedeli v Klube pod lampou v centre Bratislavy. Odfotil ich tam časopis Plus 7 dní. Fotky vznikli po 22:30 a pred polnocou.

Na Slovensku platí s niekoľkými výnimkami zákaz vychádzania po 21:00 a po tomto čase by mali byť zatvorené aj terasy reštaurácií. Ich interiéry by mali byť zatvorené úplne, schôdzka sa odohrávala vnútri podniku.

Podpredseda parlamentu v podniku počas zákazu vychádzania
Šeliga Denníku N povedal, že sa k nočnému stretnutiu vyjadrí na tlačovej konferencii. Viac ho komentovať nechcel. V strane Za ľudí sa však hovorí o možnosti, že by odstúpil z funkcie podpredsedu parlamentu.

„Evidentne sme sa mali stretnúť v kancelárii,“ vysvetľoval Šeliga týždenníku Plus 7 dní s tým, že išlo o pracovnú schôdzku. Šeliga do politiky vstupoval ako jeden z organizátorov protestov Za slušné Slovensko.
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Mája 2021, 13:09

oni su tam fakt asi vsetcia blbci :)
co cakali ze sa asi tak stane
no ked im to za to stalo
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 5. Mája 2021, 13:16

Tak maly Kiska uz octupil.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných