... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Marca 2021, 16:12

ten kokot tiez totalne stratil sudnost, po tom co sa mu narodil ten balkansko-indicky polorom.

Vsetky jeho prispevky poslednu dobu v style Patrika Coelhoo-Vrbovskeho aby si uzival dna a neporovnaval, dopraj Patrikovi novy maybach a bude ti dopriate. A nezabudni si kupit od neho nejaku jebnutu predrazenu mikinu alebo picoviny co predava.
Stale dookola ako on ma v pici hejterov a netrapia ho, ale kazdy den dookola to musi opakovat, nebolo by dna kedy to nepomenul. Skusis mu napisat, slusne, ze sa v niecom myli, hned mas ban. Lebo ON to niekam dotiahol. Kkt robit podpriemernu okopirovanu hudbu za peniaze Egovej manky, vyplnit dieru na trhu a spravit karieru na tom, ze si nasiel masu dostatocne jebnutych fanusikov, to je uz len talent do boha.
Ked bol len kokot, mi to nevadilo. Ze sa teraz ale tvari ako osvieteny kokot, a musi mat k vsetkemu nazor, to je totalny jebot.
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Marca 2021, 16:20

PKuncik napísal:
To je ale debil.

a voda je mokra
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry
 
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Marca 2021, 17:36

ice.blade napísal:
radsej dostat po ockovani astra zeneca trombozu nez ocuvat rytmausa ze :D
pravdepodobnost trombozy po ockovani je v promile (pripadne menej, odhadujem), pravdepodobnost ze ti umru mozgove bunky po pocuvani Rytmausa je 100%tna. U mna jasna volba no
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
Fuxxo
Príspevky: 11999
Registrovaný: 25.1.2011
Auto: M340i / E38 / E53
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Marca 2021, 19:59

Killo napísal:
ten kokot tiez totalne stratil sudnost, po tom co sa mu narodil ten balkansko-indicky polorom.

Vsetky jeho prispevky poslednu dobu v style Patrika Coelhoo-Vrbovskeho aby si uzival dna a neporovnaval, dopraj Patrikovi novy maybach a bude ti dopriate. A nezabudni si kupit od neho nejaku jebnutu predrazenu mikinu alebo picoviny co predava.
Stale dookola ako on ma v pici hejterov a netrapia ho, ale kazdy den dookola to musi opakovat, nebolo by dna kedy to nepomenul. Skusis mu napisat, slusne, ze sa v niecom myli, hned mas ban. Lebo ON to niekam dotiahol. Kkt robit podpriemernu okopirovanu hudbu za peniaze Egovej manky, vyplnit dieru na trhu a spravit karieru na tom, ze si nasiel masu dostatocne jebnutych fanusikov, to je uz len talent do boha.
Ked bol len kokot, mi to nevadilo. Ze sa teraz ale tvari ako osvieteny kokot, a musi mat k vsetkemu nazor, to je totalny jebot.

jak by jeden zabavac povedal "neni týždňa, neni týždňa čo by to nespomenul" :-D :-D
mal by si zalozit ale cirkev, jemu by to ficalo.. nejaku kontracirkev
na druhej strane, stale lepsi aspon jebnuty talent, jak plackova. :-D
Obrázok
IG: @fuxxo_works_garage
YT: TheFuxxoWorksGarage

G20 M340i 2020 275kW
E38 735i 1999 175kW
E53 X5 30d 2002 135kW
ex: F32 420d Coupe 2016 140kW
ex: E63 650i Coupe 2006 270kW
ex: E34 520i Touring 1994 142kW
ex: E39 530d 2001 142kW
ex: E46 330da Touring 150kW
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Marca 2021, 20:54

ice.blade napísal:
radsej dostat po ockovani astra zeneca trombozu nez ocuvat rytmausa ze :D

Aku trombozu zas??
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Streda, 24. Marca 2021, 20:58

milionom ludi akosi unika to o com sa hovori uz prakticky uplne od zaciatku pandemie, i ked je pravda, ze sa o tom hovorilo naozaj asi hlavne na zaciatku a potom akosi pomenej - ze obrovskym problemom covidu su hlavne trombozy a embolie, aj u ludi s miernymi priznakmi, pripadne uplne bez priznakov, a zrazu o 3 tyzdne jeb, embolia do pluc, lebo sice citil v nohe nejaku bolest, ale myslel, ze to len sval natiahnuty alebo co... a to uz si cottage cheese v zilach razil cestu do srdca alebo do mozgu.
mozno aj preto, ze lekari dnes automaticky ludom kazu zrat male davky aspirinu, ale tie cisla hlasenych tromboz vraj zo zenecy su stale nasobne nizsie ako vyskyt trombozy v beznej populacii, bez ohladu na covid.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Marca 2021, 23:17

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koro ... ectin.html

Nova vlna, parazity v ruskach a testoch.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 25. Marca 2021, 23:58

prijebani CZ/SK hoaxeri opozdeni, v zahranici toto ficalo uz pred rokom.
Na fb nejaky dezolat zo 4tej cenovej uz spravil elaborat, ako pod mikroskopom nasiel na testovacej tycinke 6mm cerva. Slovom 6 milimetroveho cerva, pod mikroskopom. Dobre.
Nasiel som to : https://www.facebook.com/PrecoLudomHrab ... 463777930/
kkt hlisticu v nose som este veru nemal.

Uz sa snazim tieto zazraky absencie myslenia vytesnovat, ale normalne citim, ze z podobnych sprav uz ohlupujem. Nech uz otvoria krcmy a kostoly, aby sa tieto ludove objavy tradovali tam a nie po internete kde to kazdy vidi.

Začínajú sa množiť pacienti, ktorí sa predávkovali ivermektínom. Tieto prejavy sú najčastejšie
toto uz je len taka ceresnicka
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Marca 2021, 07:20

Už krátko po minuloročných voľbách zaradila šéfka strany Za ľudíVeronika Remišová Makóa na čierny zoznam ľudí, ktorých sa chce nová vláda zbaviť.
Teraz sa ukazuje, že Pčolinský bol s Makóom, podozrivým z rozsiahlej korupčnej činnosti, v kontakte ešte predtým, ako sa za súčasnej vlády stal šéfom tajnej služby.
Makó ako kajúcnik polícii povedal, že Pčolinský ho vyhľadal, lebo jeho rodina mala v Ružomberku herňu a problémy s kriminálnym úradom finančnej správy, ktorý Makó viedol.

Pčolinský "poprosil o riešenie situácie s nejakými spoločnosťami, ktoré preverovala finančná správa a KÚFS,“ povedal Makó.
Či mu za službu Pčolinský zaplatil a či Makó nejako v jeho prospech zasiahol, zo zverejnených uznesení k prípadu nie je jasné.
Pčolinský kontakt zľahčuje a hovorí, že len riešil "problém týkajúci sa kvízomatov" a nečinnosti kriminálky finančnej správy.
Keď sudca špecializovaného súdu Ján Buvala nedávno rozhodoval o väzbe pre Pčolinského, jeho vysvetlenie ho nepresvedčilo.
"Obvinený (Pčolinský) pri výsluchu presvedčivým spôsobom nevysvetlil dôvod svojho záujmu z minulosti, ktorý sa týkal herne v Ružomberku,“ podotkol sudca.
Pri Makóovi prekvapuje aj to, že pre štát zrejme pracoval aj potom, ako po voľbách odišiel z finančnej správy. Dokonca bol zrejme Pčolinského podriadeným v SIS

Z funkcie riaditeľa ho odvolali začiatkom júna, no prinajmenšom počas nasledujúceho leta bol v tajnej službe. Vyplýva to z návrhu prokuratúry na väzobné stíhanie Pčolinského.

#########################################
Janeba zastupoval dvoch nelegálnych výrobcov cigariet, ktorých poznal len pod menami „Vasiľ“ a „Jegor“. Obaja od neho chceli, aby im u daňového úradu vybavil nerušenú výrobu.
Potreboval sa preto dostať k vtedajšiemu šéfovi kriminálky finančnej správy Ľudovítovi Makóovi, ktorého nepoznal.
Oslovil teda Rajeckého, ktorý je známy kontaktmi na vplyvných ľudí a ten zorganizoval stretnutie s Makóom v kaštieli podnikateľa Zoroslava Kollára v Tonkovciach.

Priznal sa k tomu samotný Janeba, ktorého poslal súd koncom roka 2019 do väzby pre podozrenia z členstva v zločineckej skupine Sereďania a z účasti na vražde údajného bossa tohto gangu Maroša Kováča.
Vyplýva to z textu obvinenia voči Rajeckému a zvyšku skupiny.
"Za obidve fabriky som ja prostredníctvom Rajeckého vyplatil Makóovi 800-tisíc eur,“ vypovedal Janeba.

#################################################

v den, ked na ucet daniarov posielam svoje neoptimalizovane vypalne, taketo clanky vzdy zdvihnu naladu. Ale je fajn, ze slusny podnikatel a patriarcha 10 rodin podrzal toky pocas kratkej prestavky pre nasich ludi.
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Marca 2021, 07:23

Koment pod clankom : "radsej sa predavkovat a prezit!" :-D

Ja stale neveime ci ta korona je alebo nieje, virus neexistuje ale ruska ho aj tak nezachytia, Je to len chripocka ale vtieram si peria ivermektin. Kurva nech uz sa dohodnut ty hoaxeri.
 
Užívateľov profilový obrázok
Abyssko
Príspevky: 4186
Registrovaný: 12.8.2018
Auto: E60 535d, e91 330xd
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Marca 2021, 13:11

Kukol som video heger Vs Fico. Skúsim zhrnúť dojmy laika
Pána hegera moc nepoznám, ale tvoril na mňa dojem že si prišiel s pánom ficom, s prehľadom utrieť rit.
Nič také sa nekonalo a len sa potvrdila neschopnosť tejto vlády už len v tom že sa medzi nimi nenájde jeden normálny ktory vie aj iné ako lebo Fico.
Ja som nezabudol kto je Fico, je nebezpečnejší ako kedy bol a keďže Slováci sú tupé ovce s krátkodobou pamäťou ktorá odpovedá pamäti 2tyzdne zdochnutej zlatej rybicke, myslím že ak budú voľby,ma cez 10 určite, dovolím si tvrdiť že aj 15% má vo vrecku.
Neviem ale fakt asi tie voľby veď to kto ide byt zas premiér dopice... Už aj ja som sa naučil držať piču a šúchať nohami keď som za kokota zato heger vyskakuje s kokotinami jak motorista. Som znechutený, asi pôjdem na najbližší rathaus a zmením si bydlisko.
Ako telenovela fajn, aletoto nie je život ale pomyje kurva
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Marca 2021, 13:24

Abyssko napísal:
Ako telenovela fajn, aletoto nie je život ale pomyje kurva
Dpci som si oplul respirator zvnutra :D
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Marca 2021, 20:55

V kostoloch sa počas velkej noci nebudu moct konat bohoslužby. Dobre, ale kto su potom ti ludia co v habovke poobede pravidelne zapĺňajú parkovisko pri kostole? Podla mna ti kokoti zase uplatnuju nejaky loophole a itak sa tam grupuju.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 26. Marca 2021, 21:15

nech sa aj pojebu a zadrhnu tymi chipsami co im cernoknaznik rozdava ako odmenu za to, ze mu porozpravali svoje tajomstva v drevenej toitoike.
dali si ludia povedat pred vianocami, ze maju sediet na pici? nedali. poucili sa, ked zomrelo 8000 ludi a desiatky tisic ludi mali tazky priebeh, tisicky ludi maju long-covid problemy? nie, nepoucili. co budu robit cez velku noc? jebat sa po celej republike. Lebo sice neveria na to, ze tu je nejaky virus, ved oni ho nevideli, ale ze pred 2000 rokmi sa ktosi odkopal z hrobu jak spod paperovej duchny po 3 dnoch to je prauda a dovod ist utasat vsetky zeny v susedstve a pri kazdych dverach sa najebat.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných