... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 13:24

MatusRK napísal:
To, že treba vytrhať burinu, som samozrejme za. Možno som len paranoik a obávam sa čo bude , keď "odstavia" taký ústavný súd, súdna mapa je tiež podľa mňa chujovina.
Predsa len máme tu pána premiéra zrelého na psychiatriu(ktorého som bohužiaľ aj sám volil), mafiána , min.spravodlivosti čo si robí picu zo smrti človeka...
Ale stále dúfam že to bude nejako dobre
Mozno si len paranoik ale asi nie si schopny si pozriet 5 minut z tej casti kde vystupovala Kolikova ? Si to preboha pozri.

jutub videjko
 
Užívateľov profilový obrázok
MatusRK
Príspevky: 284
Registrovaný: 16.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 14:35

Ten koniec si možno mohla odpustiť a radšej si zahryznúť do jazyka, zrovna v takej kokotine. Určite by sa potom ukázala v lepšom svetle.

Štipka objektivity občas nezaškodí.
 
fritolko
Príspevky: 1322
Registrovaný: 7.10.2012
Auto: X3 E83
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Dolný Kubín

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 15:03

Aka objektivita ? si napisal ze si robila picu z mrtveho cloveka --> [font=Roboto, Verdana, Geneva, sans-serif]„No Kuciak ani Palach to nebol”[/font]

[font=Roboto, Verdana, Geneva, sans-serif]Takto si predstavujem ked si niekto z niekoho robi picu --> Mohol by sa k tomu vyjadrit aj GENERAL[/font]Lucansky ale nevyjadril sa lebo je mrtvy.
 
Užívateľov profilový obrázok
ROKI49
Príspevky: 2999
Registrovaný: 10.8.2012
Auto: G20 330i
Kraj: Bratislavský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 15:49

Robit si picu z mrtveho cloveka je, ked zagratulujes Paskovi, ze uz takmer 3 roky nepije a nefajci. A nie toto....
PRÍBEH: ex E39 525d, 2003, Individual Obrázok
ex F30 330d, 2013 Obrázok
G20 330i, 2022 Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 16:00

toto im strasne vadi, pricom co urobila? neospevovala ho, nemala odznak allformilan?
ale to akoze z 80% krestanske Slovensko akosi drzalo picu, ze Lucansky mal pohreb jak keby zomrel biskup, ale 99 zo 100 ludi, co spachali samovrazdu nema cirkevny obrad na pohrebe aj keby sa obesil miestny ucitel katechizmu.
Pred 10 rokmi sa mi obesil kamarat, klinicka depresia od puberty, vydrzal to do 25ky, ked mu zufala mama, ktora jednoducho lepsie nevedela, povedala, ze ak mieni cely den lezat v tmavej izbe, nech vypadne z domu aspon do hory sa prejst..tak siel na chatu, kde sa zavesil. Jeho mamka chcela pohreb, jednoducha dedinska zena, ktora cely zivot zije v tej dogme, ze pojde do pekla ak si odkroji chlieb nozom, ktorym krajala sunku, prosila farara, nech moze pochvoat syna... nie, ani pici. V chvilach, ked ten rybarsky spolok ma tym ludom pomahat - ten pohreb sa nerobi pre toho mrtveho, ktoremu je to uz pici jedno, ale pre tych pozostalych, vtedy ich poslu dopice. Ale ked si papalas, tak to neplati.
All for Milan. fuck me sideways.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 19:35

Snad necakas od krestanov nejaku konzistenciu nazorov.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 21:11

Rusko chce, aby EÚ schválila Sputnik-V; V stredu to oznámil štátny priamy investičný fond v Moskve, ktorý spolufinancuje vakcínu a predáva ju do zahraničia, informuje nemecká tlačová agentúra. Skúška sa očakáva budúci mesiac. Od tohto piatku chce Rusko nechať posúdiť kvalitu, bezpečnosť a účinnosť Sputniku V Svetovou zdravotníckou organizáciou. EMA zatiaľ nepotvrdila prijatie záznamu.

Vakcína bola ako prvá na svete schválená na rozsiahle použitie v populácii v polovici augusta, hoci zatiaľ neprebehli žiadne klinické štúdie fázy III. To vyvolalo medzinárodnú kritiku. Doteraz nie sú známe žiadne nezávislé štúdie. V Rusku očkovanie bežnej populácie vakcínou Sputnik V prebieha od začiatku decembra, paralelne s testovacou fázou III. Očkovanie údajne chráni 92 percent proti chorobe Covid 19, oznámilo Rusko v novembri.
Podľa plánu ruskej vlády by malo byť do leta zaočkovaných 60 percent populácie. Vakcínu, ktorá bola naočkovaná schémou prime-boost pozostávajúcou z dvoch dávok vakcíny s rôznymi vektormi, dostalo doteraz viac ako jeden a pol milióna ľudí.
Rusko predáva vakcíny aj do zahraničia vrátane Maďarska, Kazachstanu a Turkménska v strednej Ázii. Podľa ruských informácií sa po mimoriadnom schválení použije aj v Argentíne, Bolívii, Srbsku a Venezuele. Britská spoločnosť Astra-Zeneca plánuje spoločnú štúdiu s vývojármi vakcíny Sputnik V, v ktorej sa má kombinovať vektorová vakcína AZD1222 spoločnosti Astra-Zeneca s časťou Sputniku V.
Vďaka EpiVacCorona Rusko už v októbri vydalo druhú vakcínu. Podľa úradov sa masová výroba začne budúci mesiac. Do marca sa preto bude očkovať iba Sputnik V.
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
MatusRK
Príspevky: 284
Registrovaný: 16.4.2017
Kraj: Žilinský

Re: Politika a ine sr*cky

Štvrtok, 21. Januára 2021, 21:27

Bohužiaľ cirkev už dávno nieje len náboženstvo a to , prečo sa porušil cirkevný svatsky zákon a ako vybavili , aby korona mala v čase pohrebu v Štrbe výluku, je divne snáď každému 'normálne' zmyslajucemu.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 22. Januára 2021, 07:52

Češi objevili, kam na lyže. Místo Alp míří do Bulharska, nepotřebují test

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-lyzovani-zajezdy-bulharsko-bez-testu-obrovsky-zajem-cestovni-kancelare.A210120_144709_domaci_chtl

kto chce kam, pomozme mu tam....

vcera vecer som bol v Lidli, nasraty jak plny serbel, reku vzdy som chodil hodinu pred zaverecnou, ked tam uz nikto nie je, tak akceptujem, ze je to vybrakovane, neni chlieb aky chcem, nie je ovocie len hnile zvysky, vcera som naschval isiel o siestej, este 3 hodiny do zaverecnej, reku bude tam viac. Nic, bordel aky som nevidel uz dlho, ako po vojne, vybrakovane ako keby mali na mesiac zavriet aj potraviny. az vecer doma som potom zistil, ze tam predavali respiratory, a ked som videl fotky ako sa tam hlava na hlave ludia tlacia a biju som pochopil, preco to vyzeralo ako vyzeralo. My ludia sme fakt ovce.
 
Užívateľov profilový obrázok
futy
Príspevky: 915
Registrovaný: 1.10.2009
Auto: C180w205
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 22. Januára 2021, 08:30

90% z tých nenažrancov minie oveľa viac €ur na iné zbytočnosti, ale toto za 1,99 musí byť, ešte aj tá špina nenažraná povie predavačke, keď len 10 na osobu, tak rozdelíme nákup. Nech sa zadrhne, ten covid19 s ľuďmi nič nespravil, žiadna pokora, ľudskosť proste stále hrabať, máme málo. Keď budú vedľa v obchode za 5,-€ tak si ich kúpim v kľude tam, ale s nenažrancami sa pri válove tlačiť nebudem.
BMW 523i F10- som bez vrtule
Audi A4B8 TFSi- sa minulo už
VW BORA 1,6 16V- ex
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 22. Januára 2021, 08:58

rovnake cinske kokotiny su aj po menej ako 2 eura na alze. tusim po 1,60 alebo tak nejak. ceska vyroba okolo 3 eura kus, aj ffp3.
 
starynovy
Príspevky: 8950
Registrovaný: 10.6.2012
Kraj: Zahraničie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 22. Januára 2021, 09:26

boborjelotor napísal:
rovnake cinske kokotiny su aj po menej ako 2 eura na alze. tusim po 1,60 alebo tak nejak. ceska vyroba okolo 3 eura kus, aj ffp3.

To je ale kasta ktora ani nevie co je alza.. mozno tak ten zeleny ufon v telke pomedzi divokeho anjela. No, korona hit hard ked si zufali bulhari pozvu do krajiny nevyberavo hocikoho, vratane cechov ktori su TOP v nakazenych. :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 22. Januára 2021, 09:52

ale sak to je zase kokotsky substrat. Prave hentaki ludia co sa o to biju pri regaloch potom jedno rusko/respirator nosia mesiac. Pripadne to budu prat v octovej vode a zehlit aby vyjebali so systemom co najviac
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Autor témy
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 22. Januára 2021, 09:56

Ja mam CZ FFP2 respiky v lekarni za 2ecka. Just sayin....
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Politika a ine sr*cky

Piatok, 22. Januára 2021, 10:32

UPRAV SI INZERAT PODLA PRAVIDIEL!

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných