... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

reklamne predmety bmwklub.sk
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 16:45

Práveže nebol no :-/ Ale áno, podľa mňa bude tiež chyba, že ho drží ďaleko. Vyskúšam zajtra ja volať, to bude najlepšie. Ale môže sa stať, že aj ten proximity senzor odišiel možno, aj keď tiež som nepočul o tom zatiaľ, že by sa to stalo. Dnes tam akurát baterku menili za novú, tak možno aj senzor vymeníme.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 17:45

no praveze som o tom pocul pomerne casto, ze odisiel ambient light senzor, ktory tiez je potrebny spolu s proximity aby sa spravne displej vypinal, je to nejaky iphone 6/s? pri nich to byvalo dost casto resp. si pamatam ze pri tych generaciach iphonov to casto odchadzalo.
lebo si zas neviem predstavit, ze telefon drzi 15cm od hlavy, displej zhasne uz ked je pomerne daleko este od tvare, ved to sa da lahko otestovat ked pocas hovoru si telefon podrzi normalne v ruke a druhou skusi dlanou zakryvat hornu cast telefonu ci zhasina alebo nezhasina vzdy ked prekryje telefon.

#edit
no a ten problem sa prejavil uz aj pred vymenou baterky alebo az po nej?
pri lepeni telefonu mohol niekto posunut nieco a tie dve dierky na ambi a proxi mozu byt vyosene a senzory dobre nevidia.
skus aj nejaku diag appku https://apps.apple.com/us/app/phone-diagnostics/id1171677218?ls=1
a nabuduce k dnu matiek manke kup radsej volajaky ackovy tamtunk novy ako kybel 2x lepeny, s ktorym bude len ostara, co si to za syna :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 18:04

vzhladom na cenu za jaky chcel kupovat Macbook ma seriozne zaujima, za kolko kupil toto :D
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 19:32

Jasné... Tak aby bolo jasné, kúpil som to od dlhoročného známeho, čo má dlhé roky servis telefónov a IT techniky. Dal mi na to rok záruku, baterku vymenil len za robotu. Je to 7 Plus, 2 ročný. Žiadny problém a ním nie je, displej bez škrabancov, sklo celý čas a púzdro, úplne super stav. A už som s ním volal, ten senzor stojí vraj do 20€ ak by bolo treba. Pred výmenou baterky to robilo tiež, povedala mi to až dnes, keď som ho priniesol zo servisu. A zasa sa tu ukazuje tá irónia a škatuľkovanie.... Že som sem vôbec písal. A áno, radšej kúpim dvojročný iPhone ako nejakú piču Huawei za 250€, čo po roku zamŕza, keď niekto volá, vôbec to neukazuje, že niekto volá, len to zvoní a domovská obrazovka svieti, hovor sa nedá prijať. Keď volá naspäť, po 39 sekundách ju začne páliť ucho a nepočuť druhého. O zálohe toho a telefónu a záchrane fotiek a dát ani nehovorím, som chcel ten telefón prejsť autom alebo hodiť pod kamión... Takže ešte raz, áno, radšej jazdený ajfon... Človek sa tu len opýta na normálnu vec a hneď ho zosmiešniia, nič nové. Kúpte si všetci macbooky za 10 000€ a Alpiny, nech sa vám dari, už sa tu nič nebudem pýtať...
Killo ty si tiež najmúdrejší na svete. Som zvedavý, keby si sa tu slušne spýtal na niečo, v čom sa nevyznáš, či je to blbosť alebo nie a povie ti niekto slušne, že je to blbosť a poďakuješ za rady, nebudeš ďalej riešiť a namiesto toho, aby sa to hodilo za hlavu, budeš zosmiešňovať vždy, keď sa len malá šanca nájde... Toľko škodoradostných ľudí snáď nie je ani v parlamente, čo na tomto fóre.

Bobor - dík, skúsim appku.
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 19:38

vcera som cital kocnerovu threemu a ani on sa tak neopustal ked mu jeho kurva 3 dni neodpisovala na spravy ako sa opustis ty
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 19:51

Vidíš to, asi som mal Kočnerov ajfon kúpiť... Čo som to za syna #-o A v čom som sa opustil prosím ? Prepáčte, ja som nevedel, že je trestný čin podľa paragrafu bmwklubu kúpiť starší iPhone a nie nový Android, to som fakt netušil :cry: Šak dajte tu nejaký poriadok alebo zákonník, čo je rozumné a čo nie. Pred rokom som kúpil paletu surovej kávy za cenu xy, ktorú sme pražili a predali, dojebal som to ? :cry:
Btw. Undy, tiež ľutuješ, že si tu niečo o to, že si doktor a o Jaguari písal ?
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 20:03

v com si sa opustil prosim pekne dakujem precitaj si svoj posledny prispevok.
uz som si 10x povedal, ze na teba nebudem reagovat za ziadnych okolnosti, lebo aj naozaj pri nevinnej teme ako dojebany proximity senzor to skonci kokotinou.
a to som rad, ze tu este nie sme pri alternativnych mediach, vyvolani druhej svetovej vojny zo strany USA ci sireni stbackej propagandy "lebo ved necital som, len zdielam".
nemas ani tolko odrazovej plochy na sebe, ze ta polozi poznamka o otm, ze mas mame kupit hociaky novy telefon a mat pokoj ako lepenicu z bazaru a riesit hned sfleku a rozliepat telefon 2x dokola? a killova poznamka, ze je zvedavy co si to kupil ked si chcel kupit najlacnejsi macbook na europskom trhu ta pretocila jak zigulak v januari? si vztahovacny ako pubertak. co tu teraz davas shout out na inych klubakov, nevies si sam ustat vlastne diskusie? Potrebujes za rucicku vodit, po pleci pobuchat, bobenko pofukat? Niekto ta podpichne a ty krvacas jak panna po jebacke.
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 20:12

boha jeho jaky vylev :D :D
mal som byt na prechadzke so psom ale k tomuto este odpoviem - co ta hned tak podrazdilo, ze musia byt litanie na stvrt webu? ved som sa NORMALNE a SLUSNE opytal, co to stalo.
Chcel si Mogbuk za 300, slusne sme ti napisali, ze to bola hovadina, tak ci si nekupil nejaky iP za 70 bez nabijacky bez krabice, corknuty na stanici. Lebo sledujem ceny jazdenych iP a za 7micku si pytaju cez 200eur, a to su zodrate kusy, kde sa pomaly odlepuje displej. Reku ci si sa na nieco take neulakomil :D
Ak ta to urazilo a zosmiesnilo tak prepac :) fakt to nebolo cielom. Ale uz aj Undy mi to minule vycital, asi by som mal nieco so sebou robit

P.S.: kupit dvojrocny ajfon a hned ho ciptuningovat kvoli baterke a senzorom. Dobre no.
P.S.2: to mas za to ze si si kupil Huawei :D ja mam Xiaomi A1 uz pomaly tretim rokom a v pohode. Pre info, zalohu fotiek, kontaktov ma aj Google, ja si dokonca platim nekrestanske 2eura aby som to mal v plnej kvalite, ale da sa to aj free.
P.S.3: aj ja som si kedysi kupil 2 nefunkcne iphony 3GS, jeden so zlou doskou druhy so zlym displejom, ze si poskladam jeden dobry. Poskladal som, bolo to napicu, tak to je doteraz v skrini hodene.

P.P.P.P.S.: nasiel som ti este aj mogbuk za 3 kila https://pc.bazos.sk/inzerat/111522853/macbook-pro.php 10 rocna relikvia, o 2 roky to das do starozitnictva a este zbohatnes :D
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 20:15

Bobor choď radšej kandidovať na prezidenta/premiéra, už som to tu písal, Teba je tu škoda. Máš svoju pravdu a aj keby raketoplán Columbia pristál v Senici na letisku, pozrieš to a povieš, že to Kočner, Kuciak,Korona, Kotleba, Kokoti... Všetko na K... Nič iné sa nerieši momentálne. Len som sa spýtal, dostal som odpoveď v podstate, že som debil, čo kúpil blbosť. O.K. radšej sa spýtam odborníkov nabudúce. Človek sa stále učí. Aj keď vlastne, ak mi pošle známy stavbár projekt na nejakú halu , že chce vytýčiť základy na 5cm, ani nepôjdem na kataster to prešetrovať, aká je situácia s mapami, súradnicami a podobne, rovno napíšem sem, načo sa zdržovať, tu vedia všetci všetko najlepšie :D
 
Užívateľov profilový obrázok
Killo
Príspevky: 1223
Registrovaný: 15.5.2008
Auto: lexaurin
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Trnava & okolie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 20:24

a pocuj, ten Huawei nebol tiez z bazaru? Ze mozno mu tiez blbol senzor a dali tam nejaku malu dvojplatnicku indukcnu, preto hrial pri volani. Len sa pytam, nerypem
,,ale o tom my slovaci sme, nam sa robit nechce, tu vsetci chceme byt pravnici, doktori, politici, alebo minimalne lokalny majitelia zemegule. a na to potrebujeme minimalne najlepsie auto (ale za dobre peniaze) a tym napr BMW urcite je." (© Duffy)
 
Užívateľov profilový obrázok
boborjelotor
Príspevky: 4538
Registrovaný: 24.4.2019
Kraj: Trenčiansky

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 20:26

tebe treba asi po lopate. ja som to myslel tak, ak to z mojej sarkastickej poznamky nebolo pochopene, ze tatkom a mamkam a babkam a celkovo ludom vo vyssom veku a/alebo bez zaujmu/skusenosti/chutou jebkat sa s nefunkcnou technikou, ktoru ale potrebuje k dennemu zivotnemu komfortu sa nedavaju lepenaky ale nieco, co im das do ruky, naucis ich poslat smsku, fotku, mail a ked sa to v idealnom pripade nie skor ako o 2 roky rozpadne das im dalsie. som "kontaktna osoba" pre celu siroku rodinu od cias korunovych eriksonov spred 20 rokov, furt, neprejde tyzden aby som niekomu nieco nemusel riesit s telefonom, a preslo mi rukami uz tolko telefonov, ze jednoducho ja vzdy budem presadzovat lacny novy mid range pred jazdenym high-end, proste nieco sa pokazi, da sa to na reklamaciu a hotovson.
a telefon si kupoval od kamarata, co ma bazar s telefonmi, tak co si sa rovno neopytal jeho, sak mas odbornika doslova na ruke a pytas sa tu nas kokotov skatulovych na klube. sak baterka vymenena na 1 rocnu zaruku, senzor sa vymeni na zaruku tiez, ne? hotovo, parada, iphone cuker, vsjo jasno.
 
chup44
Príspevky: 1046
Registrovaný: 10.10.2016
Auto: Nikdy v živote BMW
Kraj: Trnavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Streda, 20. Mája 2020, 20:40

Ende schluss... Nevyjadrujem sa k tomu ďalej a ani k ničomu. Česť práci, majte sa dobre...
 
undy
Príspevky: 2194
Registrovaný: 14.11.2008
Auto: Xxxxxx
Kraj: Zahraničie

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 21. Mája 2020, 06:09

no k tomu by som vedel svoje povedať...manželke sa to deje pravidelne na hocijakom mobile, neveril som tomu, ale niekoľko krát sa mi stalo,že som jej podal môj a pravidelne sa jej rozsvecoval a zhasínal displej, zblízka som na to pozeral a neveril vlastným očiam. A deje sa to vyslovene jej s hocijakým mobilom pričom mne to ten istý nerobí..asi majú tie niektoré ženy nejaké žiarenie navyše, alebo to je ten ôsmy zmysel...
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 21. Mája 2020, 14:20

aj ja sa potrejem vyplakat ze cinskemu huawsmejdovi po 3 rokoch da 100% nabitu baterku 15min hovor do smutku az sa vypne, jak pri foteni nereaguje senzor tak si otaca fotky na lubovolnu svetovu stranu ze to fotosop odmieta otacat po stiahnuti do kompu a este jak sa neviem vyontoto z kopasu ked som strateny v meste z dediny boha, fakt nemam sever
 
Užívateľov profilový obrázok
Lipo69
Príspevky: 1278
Registrovaný: 30.9.2011
Kraj: Žilinský

Re: Android vs jabličko -fristajl betl

Štvrtok, 21. Mája 2020, 14:31

chlapi kupujete picoviny a potom sa cudujete :)
F11 530 dx
Ex E60 530 xi fl
Ex E46 320 d fl

I call my car the pussy wagon, because it's where I go to cry

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných