... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, alfi666, jkk

reklamne predmety bmwklub.sk
 
11mh11
Autor témy
Príspevky: 36
Registrovaný: 21.4.2010
Auto: BMW 320i cabrio
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Blava ne?-už nééé!

závada bočného airbagu BMW E36

Štvrtok, 5. Marca 2020, 17:51

Chlapci potrebujem vážnu radu.Moje kabrio BMW E36 r.v.07/1999 mi hlásilo 3 závady bočných airbagov.Dve spolujazdcove sa mi podarilo odstraniť ale ešte mi tam ostalo visieť "Spúšťací obvod ľavý airbag" teda šoférova strana.O čo môže ísť?je to problém v sedačke,alebo v čidle bočného nárazu pod sedačkou-toto by asi diagnostika presne určila keďže pravé čidlo som mal na nič a napísalo to jasne že ide o to čidlo... alebo je problém priamo vo dverách či v dverovom airbagu?kde pátrať?má niekto s týmto hlásením skúsenosť?Za každý nápad a skúsenosť Ďakujem.Ide mi o to na čo sa zamerať.
Do Bratislavy jedine UAZ 469
 
Matúš3351
Príspevky: 3
Registrovaný: 12.5.2020
Auto: E36
Kraj: Banskobystrický

Re: závada bočného airbagu BMW E36

Utorok, 9. Júna 2020, 23:51

11mh11 napísal:
Chlapci potrebujem vážnu radu.Moje kabrio BMW E36 r.v.07/1999 mi hlásilo 3 závady bočných airbagov.Dve spolujazdcove sa mi podarilo odstraniť ale ešte mi tam ostalo visieť "Spúšťací obvod ľavý airbag" teda šoférova strana.O čo môže ísť?je to problém v sedačke,alebo v čidle bočného nárazu pod sedačkou-toto by asi diagnostika presne určila keďže pravé čidlo som mal na nič a napísalo to jasne že ide o to čidlo... alebo je problém priamo vo dverách či v dverovom airbagu?kde pátrať?má niekto s týmto hlásením skúsenosť?Za každý nápad a skúsenosť Ďakujem.Ide mi o to na čo sa zamerať.
aj jaj mám presne tento problém
 
11mh11
Autor témy
Príspevky: 36
Registrovaný: 21.4.2010
Auto: BMW 320i cabrio
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Blava ne?-už nééé!

Re: závada bočného airbagu BMW E36

Streda, 10. Júna 2020, 01:32

No u mňa to bol nakoniec problém v tom malom žltom 2pinovom konektore priamo na airbagu vo dverách.
Konektor som odstrihol,opatrne mikropájkou napájkoval priamo na airbag dva kábliky,napojil a je po záhade aj po závade.
Do Bratislavy jedine UAZ 469

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných