starynovy napísal:Si ho videl, ci prvoplanove vtipy na adresu doga

To bola nezhnita lestenka totalne najebana raritnou vybavou a keby som ti nepovedal, ze tam je M60B44 zistil by si to az na sprinte. Ja k tomu nemam vztah, je to neprakticke pazrave hovno ale ak sa mozu predavat zvarence z PL za 7500, kde nieje pohnute srobom, vydychany motor a srackovy 5 kvalt, tak hento je za 15 relativne dobry deal. Kazdopadne cenu si urcil jebly kupca sam, majitel sa videl okolo 12..chuj.

Vážne pomenuješ nezhnitú leštenku týmto?
https://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=256894&mode=viewhttps://www.bmwklub.sk/download/file.php?id=256893&mode=viewTo nebol len blatník, už z fotiek je vidieť že ten koniec prahu vzadu a vpredu pri spoji s blatníkom bol zhnitý a musel sa vyvárať. A to by som chcel vedieť, ako vyzerajú nie klasické ale chuťovky miesta na 34ke čo hnijú (uchytenie zadných pásov, vzadu okolo rozdelovníka brzdových trubiek, nad nádržou-čo nezistí nikto pokiaľ nedá nádrž dole a podobne. Ja si teda pod pojmom pnezhnitá leštenka predstavujem auto, ktoré nemá do karosérie vôbec rezané a nie toto.
A to v príbehu písal ako striekal motorový priestor lebo mu tam vytiekla brzdovka. Ja nehovorím že to pri predaji nebolo spravené, ale už do toho bolo vŕtané a to si teda za 15tis viem predstaviť lepšie investovať ako do prerobenej 530i s výbavou navyše.
Apropo výbava navyše. Bola tam ale určite v tej výbave nebolo najebaných 5 litrov a podobne. Najdrahšia vec tie zadné sedačky s výhrevom sa dajú kúpiť niečo nad liter. A verím že wincik neootvoril ebay a nekúpil z prvého inzerátu z DE ale bude to niekde z PL za lacnejšie. Takže z raritnej výbavy tam boli tie zadné sedačky s elektrickými opierkami a kožený tunel. Čierny strop je z drtivej väčšiny ovisnutý a dávno prečalunený a ten čo nie je, toho to čaká do pár rokov tiež.
Snažím sa len povedať to, že dobrý deal to bol max pre wincika ale rozhodne nie pre kupujúceho.
Nur Original ist Legal.