... všetko o BMW ...

Moderátor: voMacK

banner

trenertenisu
Autor témy
Auto: bmw gt 5
Kraj: Trenčiansky

Bmw gt5 zobrazenie externeho obrazu na head up-e

Nedeľa, 6. Októbra 2019, 05:51

Je nejako mozne aby sa mi na origo head up displei zobrazoval externy obraz? Napriklad obraz z externej cuvacejnkamery (nie z origo). (bmw gt 5 2016)

PetoK
Kraj: Žilinský

Re: Bmw gt5 zobrazenie externeho obrazu na head up-e

Nedeľa, 6. Októbra 2019, 10:25

Nie.

trenertenisu
Autor témy
Auto: bmw gt 5
Kraj: Trenčiansky

Pondelok, 7. Októbra 2019, 12:21

Vdaka

Observer
Auto: naftove
Kraj: Zahraničie

Pondelok, 7. Októbra 2019, 14:19

To by si si ako predstavoval zobrazit obraz z cuvacej kamery vratane signalizacie prekazok na tom malom projektore so zopar farbami (oranzova, biela, cervena a tusim modra) a vopred definovanym umiestnenim symbolov?
Obraz z cuvacej kamery na HUD som este nikde nevidel ani u futuristickych konceptov :mrgreen:
Este takto film na HUD by si sledovat nechcel?! :lol:

Užívateľov profilový obrázok
DARKEN26
Auto: E60 530d,F07 35d
Kraj: Prešovský

Pondelok, 7. Októbra 2019, 15:30

Observer napísal:
To by si si ako predstavoval zobrazit obraz z cuvacej kamery vratane signalizacie prekazok na tom malom projektore so zopar farbami (oranzova, biela, cervena a tusim modra) a vopred definovanym umiestnenim symbolov?
Obraz z cuvacej kamery na HUD som este nikde nevidel ani u futuristickych konceptov :mrgreen:
Este takto film na HUD by si sledovat nechcel?! :lol:

to by som bral....ale skor by som bral keby sa tam premietalo nocne videnie..ako technicky je to mozne

Observer
Auto: naftove
Kraj: Zahraničie

Utorok, 8. Októbra 2019, 09:44

monochromaticke nocne videnie s vyraznym vyznacenim najdeneho objektu by asi bolo technicky mozne, ale zase naco....
staci, ked sa mi na HUD objavi jasne upozoznenie (sprevadzane gongom) a potom uz si najdem na obrazovke iDrive "v com je problem"
kym ma HUD rozmer povedzme 10x15 cm, tak nejake zobrazovanie obrazu kamier na nom nema vyznam...
az nejaki sudruhovia vymyslia realne fungujuci HUD cez cele celne sklo, to bude ina kava... aj mne by sa pacila navi s realnym zobrazenim dopravneho prudu a informaciou kolko sekund bude estše svietit zelena na nasledujucich 3 krizovatkach.... to je ale este hudba (aspon u nas) dalekej buducnosti

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných