... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, b0ris, barabas, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
roxet
Autor témy
Príspevky: 16
Registrovaný: 25.9.2014
Auto: bmw X2 F39
Kraj: Zahraničie

Zatekanie

Pondelok, 12. Augusta 2019, 15:00

Zdravím . F30 320xd 2016. Mam taky problem ze mi pri daždi zateká cez prahy do auta. Auto nebolo burane a robí to na obidvoch prednych dverách. Stalo sa to už niekomu z vas? Už mi pekne lezie to auto na nervy najskor vrzganie okien a teraz toto. A robí to ked auto stojí. Na prahoch je voda tá steka do interieru. Dakujem za rady.
 
Užívateľov profilový obrázok
Slavino
Príspevky: 753
Registrovaný: 2.10.2012
Auto: F31LCI 320xDrive
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: TNV

Re: Zatekanie

Pondelok, 12. Augusta 2019, 20:37

Riesil som to na E90 ale myslim ze je to jedno v principe aky typ BMW ked ze to je myslim rovnake na vsetkych. Ide o to ze ked sa rozobera obklad dveri, ktory mi davali dole kvoli vymene zamku, je treba pred skladanim dat nove to tesnenie obkladu, lebo to je kriticka cast ohladom tesnenia. Voda ide cez dvere a ked mas niekde to tesnenie zle tak ti bude zatekat do interieru ako mne. To tesnenie sa ludovo vola medvedie lajno a presny nazov toho neviem. Ak sa obratis na TT-SIMIKa tu na klube tak ti povie viac o tom...
Toto som odpisoval jednemu klubakovi co sa ma pytal presne na to iste, tak to tebe snad nejako pomoze.....
 
mentolko
Príspevky: 14
Registrovaný: 14.2.2018
Auto: f30
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie

Streda, 14. Augusta 2019, 17:36

ahoj, nieje to žiadne medvedie lajno ani žiadne tesnenie dverí , je to tesnenie pod reproduktorom, je úplne tenučké a časom to vplyvom vlkosti sprachniveje, daj si dole tapacir a uvidis kadiaľ tiekla voda a garantujem ti že to pôjde okolo repro, daj tam nové tesnenie a budeš mat klud , mal som to iste, je smutne že takéto veci sa deju na relatívne nových autách ale šetrí sa všade veru aj na takých blbostiach
 
roxet
Autor témy
Príspevky: 16
Registrovaný: 25.9.2014
Auto: bmw X2 F39
Kraj: Zahraničie

Re: Zatekanie

Sobota, 24. Augusta 2019, 20:24

Ahoj. Dakujem ti za radu a mne sa aj zda že to tecie spod tapaciru dverí ale myslel som že cez okno ale to je nemožne a toto by ma ani nenapadlo že cez reprak. No skusim dat dole ten tapacir a potom ti dam vediet. A to tesnenie dostat kupit?
 
roxet
Autor témy
Príspevky: 16
Registrovaný: 25.9.2014
Auto: bmw X2 F39
Kraj: Zahraničie

Re: Zatekanie

Nedeľa, 25. Augusta 2019, 18:39

Ahoj. Tak mal si pravdu. Na obidvoch predných dverách bolo to tesnenie síce dobré ale bolo zle založené. Ono má byť prilepené o repráky ale spodok tesnenia nebol a trcalo to mimo a tade tieklo. Ešte raz ďakujem za radu.👍
 
mentolko
Príspevky: 14
Registrovaný: 14.2.2018
Auto: f30
Kraj: Prešovský

Re: Zatekanie

Streda, 11. Septembra 2019, 11:44

nemas zaco :-) :thumbup:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní