... všetko o BMW ...

Moderátor: jkk

banner

Gepard72
Autor témy
Auto: BMW 118d/100 kW
Kraj: Košický

BMW 118d/100kW- zablokované riadenie a motor

Streda, 10. Júla 2019, 07:27

Dobrý deň, po odstavení auta a pokusu o opätovné naštartovanie mi hodilo oranžovú hlašku (auto na zdviháku) Servis a nedal sa motor naštartovať. Hneď na to mi zablokovalo riadenie s červenou ikonou volant s výkričníkom...na palubnom displeji mi vypísalo hlášku CC ID 186 a po diagnostike INTELIGENTNY SNIMAC AKUMULATORU. Prišiel som na to, že napätie batérie je 11,9V, čo je dosť málo. Kúpil som novú batériu, tá ukazuje 12,6V a závadu s akumulátorom som zmazal. Blokovanie riadenia zmazať s neoriginál diagnostikou nejde. Môže blokovanie riadenia súvisieť s podpätím batérie? Ako znova spojazdním môjho cukríka? Vopred ďakujem za odpovede a rady...

Onestep
Kraj: Prešovský

Re: BMW 118d/100kW- zablokované riadenie a motor

Utorok, 16. Júla 2019, 01:58

Neviem či ti to pomôže , ale kamarát mal tiež problém z batériou na e87 , vravel , že volal kade tade aj do koki teamu a jediní kto mu pomohol bol jeden maník do BMW, ktorý v Nemecku robil prevažne z BMW vtedy vraj bolo vo veci niečo z Control module Car Access CAS a nejaký BMW multi tool obd 2

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný