... všetko o BMW ...

Moderátori: Hugino, SmartBastard

mmracing.sk
 
cucpo
Autor témy
Príspevky: 56
Registrovaný: 9.8.2016
Auto: X3
Kraj: Trenčiansky

Riadenie vola v loziskacha lebo ???

Štvrtok, 27. Júna 2019, 14:26

Dobry den pani. Pls mam problem ked na nenastartovanom X3 F25 pootacam volantom tak ej pocut z lavej strany buchanie, vola alebo nieco take. Predpokladam ze musi ist na vymenu (asi to je bezna porucha) na aku ciastu priblizne si mam pripravit rozpocet ?
 
Užívateľov profilový obrázok
airbone
Príspevky: 6528
Registrovaný: 5.5.2007
Auto: F25 X3
Kraj: Prešovský
Bydlisko: doma

Re: Riadenie vola v loziskacha lebo ???

Nedeľa, 21. Júla 2019, 15:55

naco tym pootacas pri vypnutom aute? Je nejaky problem aj pri jazde resp pri nastartovanom motre? F25ky mali nejaky problem s elektrickym riadenim, malo volu alebo nieco podobne, neviem ci sa to nemenilo aj cez nejaku zvolavacku alebo ako technicka akcia. Na mojej to bolo menene tesne predtym ked som vozidlo kupoval a malo to len 45tkm. Tusim to hradilo bmw, ale vozidlo malo vtedy este service inclusive..... v opacnom pripade to zozerie pekny majland, lebo cele to riadenie stoji vyse 2500eur.... Skusil by som original servis, co oni nato povedia. Samozrejme to nemusis cez nich riesit, ale mozno sa tvojho vozidla tyka ta technicka akcia a budu vediet to spravit z casti v kulancii. Informuj sa u nich.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných