... všetko o BMW ...

Moderátori: alfi666, BinKooL, fox1k

bmwtt.sk
 
Zildo
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 20.1.2016
Auto: E46 330i
Kraj: Trenčiansky

Problém s LED svetlami

Nedeľa, 26. Marca 2017, 00:41

Zdravím, zistil som, že mi každých 30 sec. blikne ľavá zadná smerovka + osvetlenie RZ (pravdepodobne aj obe bočné smerovky). Pri otočený kľúčika do 2-hej polohy mi zablikajú všetky spomenuté (vidno na začiatku priloženého videa). Doposiaľ som si toho nevšimol kedže mi to na palubovke neblikne a to zablikanie pri otočený do 2-hej polohy som si vysvetľoval ako nejaký sprievodný jav čohosi mne neznámeho.... Ja som sa v elektrike auta nijako nehrabal ale sú v aute určité prerábky: LED zadné svetlá, LED bočné svetlá, LED osvetlenie RZ, LED osvetlenie interiéru (prebliknutie robia iba LED svetlá mimo pravého zadného), obrysové svetlá v nárazníkoch, osvetlenie kľučiek z vonka i z vnútra a dorobená funkcia follow me home ktorá je spojená s osvetlením interiéru. Tiež je tam odomknutie auta už pri zhasnutí motoru a nie vytiahnutí kľúčika zo spínačky. Ak niekoho napadne čo by to mohlo byť budem len rád. Prípadne sa pokusím lepšie overiť tu pravidelnosť toho bliknutia kedže tak ako je na videu to urobilo presne každých 30 sec. (pri štarte a potom ešte 2x).

 
Užívateľov profilový obrázok
jurkyLE
Príspevky: 3091
Registrovaný: 17.7.2009
Auto: Volvo XC90 + BMW X5
Kraj: Zahraničie
Bydlisko: Levice

Re: Problém s LED svetlami

Pondelok, 27. Marca 2017, 19:18

Daj si vypnut cez diagnostiku check control.
Ex Mercedes CL500
Daily Fabia RS
Mercedes SLK 320
 
Zildo
Autor témy
Príspevky: 40
Registrovaný: 20.1.2016
Auto: E46 330i
Kraj: Trenčiansky

Re: Problém s LED svetlami

Utorok, 28. Marca 2017, 05:41

jurkyLE napísal:
Daj si vypnut cez diagnostiku check control.
Napadlo ma ci to nieje kontrola vypalenych ziaroviek. Skusim teda vypnut a uvidim...
 
Užívateľov profilový obrázok
xcubus
Príspevky: 294
Registrovaný: 31.3.2009
Kraj: Bratislavský

Re: Problém s LED svetlami

Pondelok, 3. Apríla 2017, 14:00

mne blikali pri otoceni do 2ky, plus obcas pocas jazdy. bolo treba rozobrat tie cierne plastove kocky zaliate v zivici a prepajkovat kontakty
Obrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
FENON
Príspevky: 330
Registrovaný: 19.7.2014
Auto: E46 320dT STAHLGRAU
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Problém s LED svetlami

Utorok, 4. Apríla 2017, 05:25

Mne kazdych cca 30sek bliknu vsetky smerovky aj osvetlenie spz O:-) ale dako mi to neprekaza.
ako pisu. jedine cez diag vypnut check control
///

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní