... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

obchodna sekcia
 
gajar
Autor témy
Príspevky: 42
Registrovaný: 20.1.2015
Auto: BMW 325D e90
Kraj: Prešovský

Xeonove výbojky

Sobota, 26. Novembra 2016, 07:37

Zdravim klubaci.Prosim o pomoc,radu.Pred rokom mi v service menili xeonovu výbojku šupli tam LightGMP D1S. Cena cca 50e Asi pred týždnom pri naštartovani 3xblikla a nesvieti potom sa to stalo ešte a si 3x že po naštartovani blikla a teraz nesvieti vóbec.Stara vybojka začala postupne svietiť na fialovo.Je možne že ju v servise slabo napichli alebo je ko už po roku?Ja sa totiž neviem k nej dostať.A servisu už velmi neverím.Vďaka za odpoveď. Ps.ake výbojky odporučate vy?
 
PetoK
Príspevky: 9721
Registrovaný: 11.7.2007
Kraj: Žilinský

Re: Xeonove výbojky

Sobota, 26. Novembra 2016, 07:49

Kup si original... mas tam nejaku neznamu znacku, cinu, tak sa necuduj... v krajnom pripade sa poskodil kvoli tomu aj ballast...
 
gajar
Autor témy
Príspevky: 42
Registrovaný: 20.1.2015
Auto: BMW 325D e90
Kraj: Prešovský

Re: Xeonove výbojky

Sobota, 26. Novembra 2016, 08:33

Dik za odpoveď.Mam ešte krabičku od tej vybojky.Made in EU www germanmotorsports.de Tak neviem či je to čina ale všetko je možne.Pýtal som sa akú alebo skade kúpiť vybojku aby som zase nenaletel a nekupil falzifikat.Lebo viem že aj pod znamimi značkami sa predavajú.ďík
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2319
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: Xeonove výbojky

Sobota, 26. Novembra 2016, 09:53

No išiel by som asi Osram, Philips. Kúpiš buď priamo v BMW, alebo nejaký overený shop, napr. Autotechnik. Ponuku a kontakt má aj tu na klube. A meníš obe naraz.
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12280
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: Xeonove výbojky

Sobota, 26. Novembra 2016, 10:44

No E90 rady maju velmi citlive balasty na cinu(germanshnelmotorsporteneinzzweidreineviemco) bude tiez cina....Treba dat iba origo Osram Phillips ako pisu chalani a hlavne z overeneho sopu,lebo na trhu je vela fejkov!!Men vzdy par....
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných