... všetko o BMW ...

Moderátori: barabas, k33p, Hugino, voMacK

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18
bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
jkk
Príspevky: 2867
Registrovaný: 4.8.2012
Auto: E91 330xd
Kraj: Bratislavský

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 09:42

a mas to...chcel si nazory tak tu to mas :lol:
EX: E91 330xd `08
EX: E46 330i `00
EX: E46 323i `99

Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.
 
blesk
Autor témy
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 11:38

nazory beriem ake pridu. mam znameho co si teraz za cenu M235i objednal 420d v max vybave, v bielej kozi- to by som ja oďsobne nikdy neurobil. Pre mna je prvorady ucel a ekonomika. Dnes mi pukalo srdce ked som sa lucil s S2k ale viem ze som sa rozhodol spravne. M235i je skvele univerzalne auto ktore ma velmi vysoky fun faktor pre jazdca a zaroven tym ked sa kupi nove ma aj ekonomiku (do jazdeniek vzdy nastrkam viac penazi ked robim upravy, chcem len to najlepsie nie to najlacnejsie, lebo som taky). farba kozky a lsiticiek je len uz detajl a estetika ked je moznost to volit. U japoncov take moznosti ani nie su a mas to:-)

M3driber: Recaro Sporster CS sa robi v roznych prevedeniach, ale nie v akychkolvek, ak by som nechal zakladnu alcantaru s modrym hexagonom- to uz z nicim nezladim, treba ciernu alebo max cervenu (ktoru ale uz tak dobre ako ciernu nezladim lebo ma iny odtien). Tieto Recara mam v MRS a su to najlepsie sedadla ake sa monentalne do sportovych aut montuju, bez ohladu na cenu. Zaroven su pohodlnejsie (aspon pre mna) ako seddadka v Octavii 2RS. sedak ani chrbat zbokov netiesni, pritom drzia ovela lepsie. Vidno ze to niekto navrhoval aj so znalostou anatomie a nie len tak "naokosportovo"
 
Užívateľov profilový obrázok
TheCarista
Príspevky: 949
Registrovaný: 28.4.2013
Auto: 328i e36,Prius,Lance
Kraj: Bratislavský

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 14:49

cervena koza + cierne listy..prepac ale aj ja som toho nazoru :mrgreen:
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 15:43

Nebol si dnes náhodou V Trnave?
 
blesk
Autor témy
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 16:18

podla coho myslis? Nie nebol.
auto objednane a zobral som si na weekend domov vzorky koze aj dekoru list a laku karoserie a budem mat cas si to este rozmysliet. Ta Coral rot totiz nie je ostra cervena ale taka terakotova (ako skridle na streche) je to este krajsie ako som si myslel a uvidim co povie aj manzelka a vaham aj ked mam zatial objednavku s ciernou kozou a bruseny hlinik listy.

Zasadne su vsak dve dolezite veci pre nna ktore su stale proti cervenej, co treba zdoraznit:
1.ta cervena je tak specificka ze by bolo nerealne k nej napasovat cokolvek ine (Recara Sporster CS ktore je mozne objednat aj v cervenej kozi- slebo v ciernej s cervenymi stredmi v alcantare - obe cervene su vsak uplne ine ako Coral rot a tym padom by som uz sedadla do buducna nemohol menit a nove sedadla by som urcite nechcel davat calunit)
2.M2 ma jedinu kombinaciu - cierna koza. tym je povedane vsetko
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 18:04

blesk napísal:
M2 ma jedinu kombinaciu - cierna koza. tym je povedane vsetko

Tým podla mna nieje povedané absolutne nič.. Ked bude čierna v 235i tak to bude viac ///M2? Alebo je to automaticky krajšie?

Ked sa ti pači čierna tak si ju daj, tvoje peniaze to su.. Ty v tom budeš jazdit. Sám musíš vediet čo chceš.
Inak nechápem čo ludia s tou čiernou majú.. Prechádzam rozne bazarové stránky a ked ma konečne zaujme auto a otovrím inzerat tak s 75% pravdepodobnostou je tam najebaná čierna koža :mrgreen: V coupe ešte ten full čierny interier vyzerá ako tak pekne lebo nie je tak velký, ale ked to je v 7me a podobne.. tak jedna čierna machula. Dovolím si sem pridať malú ukážku, snad nebude vadit.. no až ma človek pocit že sú to uplne odlišné auta..

PS: to akože vážne sa do M2 nedá nič iné dat len čierna koža? ](*,) Do M4 si dáš normálne čo chceš.. EDIT : tak som si tu čiernu v M2 pozrel a vyzerá pekne na taký interier, ale čiastočne to zachranuje alcantara v obkladoch dverí, ale v 7er napr. by som to nezniesol.

PS2: neuvažoval si rovno nad M2? je tam predpoklad do buducnosti že si bude držat cenu ako 1M. (ktorá dokonca stúpa)
Prílohy
4.jpg
4.jpg (130.88 KiB) 777 zobrazení
3.jpg
3.jpg (60.26 KiB) 777 zobrazení
1.jpg
1.jpg (150.64 KiB) 777 zobrazení
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2314
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 19:20

blesk napísal:
podla coho myslis? Nie nebol.
auto objednane a zobral som si na weekend domov vzorky koze aj dekoru list a laku karoserie a budem mat cas si to este rozmysliet. Ta Coral rot totiz nie je ostra cervena ale taka terakotova (ako skridle na streche) je to este krajsie ako som si myslel a uvidim co povie aj manzelka a vaham aj ked mam zatial objednavku s ciernou kozou a bruseny hlinik listy.

Zasadne su vsak dve dolezite veci pre nna ktore su stale proti cervenej, co treba zdoraznit:
1.ta cervena je tak specificka ze by bolo nerealne k nej napasovat cokolvek ine (Recara Sporster CS ktore je mozne objednat aj v cervenej kozi- slebo v ciernej s cervenymi stredmi v alcantare - obe cervene su vsak uplne ine ako Coral rot a tym padom by som uz sedadla do buducna nemohol menit a nove sedadla by som urcite nechcel davat calunit)
2.M2 ma jedinu kombinaciu - cierna koza. tym je povedane vsetko


Som išiel okolo Holiday Inn a pred vchodom MRS na BL tabulách. Tak mi to tak preblesklo hlavou, že či. Inak celkom zaujímavý kúsok to bol, čierna metla s červenými doplnkami.
 
blesk
Autor témy
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 19:39

ja mam bielu MRS265 cup teda poface (2014) s cervenymi strmenmi Brembo (cup chassis) a Recara ak by ste ju videli v BA v Auto Palace a niekto sa zaujimal o nu info nie je problem poskytnut. Neviem ale ci uz nanho nemaju aj kupcu (siel na protiucet). Este mozem objednavku korigovat. V 5-ke by som nevahal a ciernu kozu nedaval alebo aj v trojke ale M235i bude bitkar nie nejaka slecinka.
M2 by som velmi, velmi, velmi, velmi rad, ale je ju problem objednat, cakacky na dodanie zatial v nedohladne a na akukolvek mozno uplne zabudnut kedze dopyt je vacsi ako vyrobne kapacity. Cenovy riezdiel so zohladnenim nulovej zlavy a nejakej zlavy na M235i je uz tiez nezanedbatelny az taky ze sa priblizujeme cene M3/M4 s nejakou zlavou viac ako k cene M235i
 
Užívateľov profilový obrázok
runder
Príspevky: 2801
Registrovaný: 7.8.2011
Auto: ropak
Kraj: Prešovský

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 20:35

ale zase taká m2 =P~ =P~ =P~ ak je možnosť mať niečo také tak by som na 235i asi kašlal :D mal si už celkom zaujímavé autá a myslím že 235i len spadne do tej kategórie ale s m2 by to bol level hore :thumbup:
BMW F01 740d
ex: BMW e92 335d
ex: Nissan 350z
 
blesk
Autor témy
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 21:02

runder napísal:
ale zase taká m2 =P~ =P~ =P~ ak je možnosť mať niečo také tak by som na 235i asi kašlal :D mal si už celkom zaujímavé autá a myslím že 235i len spadne do tej kategórie ale s m2 by to bol level hore :thumbup:


sa neda objednat, ja nebudem cakat pol roka ze mozno sa bud dat ibjednat alebo mi povedia ze zial vobec nie, to je hlavna pricina.
No a bude to daily a na to je M235i vhodnejsie. Nie je otazka ci M2 alebo M235i. S tym ma uz netrap, par dni som to sam so sebou riesil a ked sa neda tak sa neda.
 
Užívateľov profilový obrázok
voMacK
Príspevky: 11610
Registrovaný: 9.9.2010
Auto: G31 540i
Kraj: Trenčiansky

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 22:18

M2 nebrat!! Prilis draha a ma iba o 11kg menej ako M4 a vyrazne nizsi vykon...
"Auto je napisane na mna, ale inak s nim nic nemam!"
-- P.R.
 
RudyJames
Príspevky: 728
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: Subaru WRX STi
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Nottingham / Bratislava / Wien

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 22:40

A este jej nesvedcia AEZ disky, nebrat [-X
Subaru WRX STi
 
Užívateľov profilový obrázok
runder
Príspevky: 2801
Registrovaný: 7.8.2011
Auto: ropak
Kraj: Prešovský

Re: M235i

Piatok, 8. Apríla 2016, 23:31

blesk napísal:

sa neda objednat, ja nebudem cakat pol roka ze mozno sa bud dat ibjednat alebo mi povedia ze zial vobec nie, to je hlavna pricina.
No a bude to daily a na to je M235i vhodnejsie. Nie je otazka ci M2 alebo M235i. S tym ma uz netrap, par dni som to sam so sebou riesil a ked sa neda tak sa neda.


jasné to chápem, v tom prípade jedine už po m4 sa pozerať ak tak ale ak tvoje srdce prahne po 235i tak potom v poriadku, užívateľ tvaroh ju mal požičanú tak možno by ti vedel tiež niečo povedať
BMW F01 740d
ex: BMW e92 335d
ex: Nissan 350z
 
blesk
Autor témy
Príspevky: 2724
Registrovaný: 15.7.2010
Auto: x1 18xd (2015)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: BA

Re: M235i

Sobota, 9. Apríla 2016, 07:40

tak ja uz mam od vcera M235i objednanu (este sa buduci tyzden doladit specifikacia) ja v tom mam jasno M4 vyjde v setupe ako by som si naskladal cca 25tis nad M235i.
To co pise VoMack tak na tom nieco je- M4 poziva kompozity, avsak k relevantnym udajom hmotnosti sa tazko da dostat zamerne je v tom nejasno kvoli nezmyselnemu vypoctu emisnych limitov. takze ono to najskor bude v skutocnosti cele inak a ukaze sa az reale na vahe. Planujem to dat ist potom odvazit. vybavu co zvysuje hmotnost som tam nedal (siber, automat, el. sedacky)
 
Užívateľov profilový obrázok
heretik
Príspevky: 603
Registrovaný: 21.12.2007
Auto: S6
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Banská Štiavnica

Re: M235i

Sobota, 9. Apríla 2016, 10:59

Ako dlho budes cakat na dodanie?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 18

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných