... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

reklamne predmety bmwklub.sk
 
rudinko
Autor témy
Príspevky: 6
Registrovaný: 3.10.2009
Kraj: Bratislavský

[ E66 750Li] moje prve BMW :)

Sobota, 19. Septembra 2015, 08:37

Ahojte chcel by som sa pochváliť mojim autíčkom.
Ako to cele začalo a ako som sa dostal k autu? S autami BMW som skusenosti mal len cez kamarátov ale vždy sa mi páčili. Dávny sen bol e46. Moje prvé auto bola Škoda Fabia ročník 2000 1.4mpi. Samozrejme s auta som bol nadšený učil som sa na nom jazdiť a najazdil prvé kilometre. Dost som najazdil aj na Vw Passat variant 2.8 co bolo celkom svizne zvezenie aspoň som si to myslel. V roku 2012 som začal pozerať po novom aute a do oka mi padol Vw golf 2012 výbava rabbit 1.2tsi. Nakoľko som bol sam auto mi úplne stačilo. Po nejakej dobe som začal podnikať behal dlhšie vzdialenosti a aj na tovar začalo byť malo miesta. Nastala výmena s maminou za Passat variant 2.0tdi 4x4. Ale podme uz k sedmičke. K autu som sa dostal úplne náhodou. Hľadal som si nieco väčšie, pohodlnejšie luxusnejšie. Po prejdení xy inzerátov mi kamarát doniesol ukázať svoju loď. Po prvých kilometroch za volantom som vedel, že ho chcem. Zatiaľ mam prejdených cez 4000km a za tie 3 týždne si užívam každý jeden kilometer.

Pár informácii k autu:
BMW 750Li rok výroby 2005 auto je prerobené na LPG. Nejakú výbavu to má aspoň co si spomeniem. Komfortné sedadlá v predu vyhrievané, ventilované a masážne. Vzadu výhrev a ventilácia. TV tuner odblokovaný aj za jazdy, DVD menič, CD menič, soft close.

Veci ktoré chcem porobiť na aute

Fólie na okná- hotovo
Vyleštiť predné svetlá- hotovo
Výmena zadnej roletky
Denné svietenie
Spojazdnenie Bluetooth
Kúpiť pekné 20" kolesá na leto


Fotiek zatiaľ veľa nemam postupne budem pridávať.
Prílohy
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
 
Užívateľov profilový obrázok
THX24
Príspevky: 654
Registrovaný: 17.2.2011
Auto: BMW E90 330d LCI
Kraj: Košický

Re: [ E66 750Li] moje prve BMW :)

Nedeľa, 20. Septembra 2015, 18:33

krasna je :thumbup:

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných