... všetko o BMW ...

Moderátori: voMacK, alfi666

  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
reklamne predmety bmwklub.sk
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [F01 750LI XDrive] str. 9 príbeh + fotografie

Nedeľa, 26. Apríla 2015, 19:39

Dnešok by som hodnotil ako pracovnú nedeľu s rekreačným potenciálom. Faktom bolo, že som sa nachádzal vonku resp. na čistom vzduchu a stihol som dať E38/čke aj F01/tke menšiu očistu :-"

na E38 som si doprial menší doplnok na večerné brieždenia mestom pre tzv. "wow" efekt (rozumej svetlo z daného zariadenia pri pohľade zvonka) Keďže v E38 sa Light packet nenachádza :mrgreen: Dosť sa mi to takto páči takže zajtra nahodím aj druhú stranu a bude to hádam plniť estetický účel :-({|=

Ďalej R18 sú už v lakovni takže jak sa to dokončí E38 šup šup na nové papučky, ďalej KONEČNE dokončiť prah na spolujazdcovej strane (myslím samotný spodok vozidla kde sa vkladá dvihák samozrejme problém nie je tak hrdza či niečo také skôr určité pokrčenie z neznámeho stretu s neznámym objektom čo som ale takto už kúpil od Korada a Korado od Palza ... A to je asi všetko zatiaľ ...

BTW včera KE od LC potom s5 smer BB>Martin a hranica l/100km je na 11,4 / 13,2 MAX! (F01) vcelku svižná jazda dosť predbiehaní a iných manévrov. Momentálne spokojnosť :wink: , A odporúčam popozerať PLZEŇ v CZ bol som na E38/čke niečo nádherné hlavne také tie typické České zákutia s kvalitným PIVOM ! ... ak by bol záujem nahodím aj foto report :thumbup:

ďalšou vecou čo ma potešilo, že sa mi podarilo očistiť všetky časti na, ktoré potrebujete takú jemnú štetku (nemyslím doslova štetku ale niečo ako štetec) ... Hlavne mriežky od reproduktorov (vid. foto.) alebo prieduchy kúrenia/klímy

A samozrejme na záver pár fotografií po samotnej očiste a doplnku pre zadných pasažierov v E38 ...
Prílohy
IMG_20150426_143108.jpg
IMG_20150426_123843.jpg
IMG_20150426_123856.jpg
IMG_20150426_142724.jpg
IMG_20150426_142728.jpg
IMG_20150426_123718.jpg
IMG_20150426_142151.jpg
IMG_20150426_142251.jpg
IMG_20150426_142137.jpg
IMG_20150426_142445.jpg
IMG_20150426_142120.jpg
Naposledy upravil/-a Esence v Nedeľa, 26. Apríla 2015, 20:06, upravené celkom 1 krát.
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [F01 750LI XDrive] str. 9 príbeh + fotografie

Nedeľa, 26. Apríla 2015, 19:45

Samozrejme ešte doplním ten doplnok, ktorý som spomínal ... A btw ako zistím aké mapy mám v navi ?
Prílohy
1.jpg
2.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
jararak
Príspevky: 11355
Registrovaný: 13.5.2008
Auto: skodofka 120l
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Kostoliste

Re: [F01 750LI XDrive] Nové foto Ambient osvetlenia str. 9

Nedeľa, 26. Apríla 2015, 21:32

pustis si navi - potom daj doprava a informacie alebo take nieco tam je a to ti vypise ake mas mapy.

ked zastav sa, updatneme, vypijeme :D
bmwcoding.sk
bmw maps 2023/fsc/carplay/ cz/sk pre cic/nbt
kluce pre bmw/mini, klonovanie riadiacich jednotiek, chiptunning, egr/dpf/scr off
oprava frm, upravy CAS/FEM/BDC, DME/DDE, virgin prevodovky a budikov
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [F01 750LI XDrive] Nové foto Ambient osvetlenia str. 9

Pondelok, 27. Apríla 2015, 17:52

No Jaro už by som mal dačo spáchať (nie zasamovraždenie nemám na mysli) :mrgreen: lebo som pracovne už totálne ](*,)

No ale aby to nebolo len o práci tak dnes som sa bol preletieť a počul som nepríjemný tón o malom tlaku LPG resp. rezerva :mrgreen: Tak len tri nič nehovoriace snímky ... PS: Kua kto povie, že E38 nemá svoju charizmu tak ](*,)
Prílohy
1.JPG
2.jpg
3.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
Kwaky
Príspevky: 271
Registrovaný: 5.1.2011
Auto: 2013 BMW F13 640i
Kraj: Trnavský

Re: [F01 750LI XDrive] Nové foto Ambient osvetlenia str. 9

Streda, 29. Júla 2015, 07:40

Krásna Fka :) ten long ticho závidím :-"
2012 AUDI A7 3.0 BiTDI S-Line - Ex
F01 730d mod. 2012 - Ex
E65 745i - Individual - Ex
E39 528i ///M - Ex
 
Užívateľov profilový obrázok
korado
Príspevky: 2070
Registrovaný: 31.7.2009
Auto: len V12 a len long
Kraj: Bratislavský

Re: [F01 750LI XDrive] Nové foto Ambient osvetlenia str. 9

Streda, 29. Júla 2015, 16:31

zrovna táto E38 má charizmy za 4 také :wink:
INSTAGRAM: korado_korado
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [F01 750LI XDrive] Nové foto Ambient osvetlenia str. 9

Utorok, 15. Septembra 2015, 13:17

Úvodom malé upozornenie:

Myslím, že je čas opäť doplniť príbeh. Samozrejme ako človek, ktorý sa nechce dať dobrovoľne ukameňovať tak podotknem, že sa bude opäť jednať o určitú zmes myšlienok a preto nemusí dĺžka textu vyhovovať každému z Vás. Preto v prípade, že moc nie ste na daný model príbehov, kde sa toho aj dosť popíše zvyknutý, odporúčam tento príbeh preskočiť. Inak povedané "rovno to zavrite" :wink:

Takže opäť zdravím páni :thumbup:

Po dlhšej dobe sem prichádzam podať určitú aktualizáciu v rámci príbehu. Na začiatok si dovolím upovedomiť milé osadenstvo čitateľov, že sa nám príbehová „rodinka“ rozrástla o ďalší kúsok BMW... Konkrétne BMW E65 "7er", ktorá poslušne slúži mojej polovičke a jeho kúpa nastala už dávnejšie a to v mesiaci máj pre CZ užívateľov je to mesiac pod číslom "5". Nebudem klamať nemal som moc chuť to priebežne doplniť tak s odstupom času si dovolím ďalší post v podaní ďalšej 7er po E38, F01 a to E65 ... Ako už istá väčšina z Vás zaregistrovala skutočnosťou je, že k dokonalosti chýba len model E32 na, ktorý som ešte moc nedorástol ale snáď neskôr a možno v podobe prvej V12 uvidíme nech už tam po E38, E65, F01 je určitá postupnosť :-({|= ...

Už dlhšiu dobu sledujem tunajšie fórum a viacerý z Vás ma aj poznajú. Takže je to pre mňa aj určitou formou relax niečo sem občas pridávať. Týmto mi je aj veľkou cťou, že som vlastne tiež súčasťou klubu v podobe modrobielej vrtule BMW. Takže pekne po poriadku ako ? prečo ? kedy ? ... Už to bol dajaký piatok s5 kedy sme mali jednu E65, ktorú nahradila vesmírna loď značky MB triedy S. Takže vlastne výber vôd do, ktorých sme sa rozhodli opäť vstúpiť nebol pre polovičku problémový. Už sme vedeli čo očakávať a myslím, že E65 nie je veľkým krokom vedľa F01 tobôž nie pre Niku "moja DRAHÁ pozn. autora príspevku, teda mňa" Takže to začalo klasickým brieždením internetových portálov ako AB.EU atď kým sa nezhrnulo určité mizivé percento inzerátov na ešte mizivejšie percento potencionálnych kúskov určených k môjmu možnému záujmu osobného charakteru. Mesiac apríl "4" akožto mesiac dažďov sa niesol v znamení neustáleho brieždenia, telefonovania až k samotným návštevám. Bolo to dosť náročné ... Je pravdou, že i keď má E65 svoj vek nie je to také hrozné ako napr. pri modeloch E38. Väčšina E65, ktoré som mal možnosť vyskúšať počas hľadania nemala tak problém motoricky či napr. prevodovka, skôr šlo o zanedbanú údržbu v podobe bŕzd, ramien "buchot, klepot", laku atď. čo len vsugerovalo môj vnútorný pocit "ak nemá na gumy ako mohol mať na iné potrebné veci, ktoré si to auto vyžaduje ?" Takže u veľa inzerátov, ktoré som sa rozhodol osobne navštíviť ma odradil laxný prístup majiteľov. Ale nie všetko bolo tak tragické :-" Vedel som, že nekupujeme nové auto taktiež som si uvedomoval, že sa musí prihliadať na veľa kompromisov v rámci výbavy keďže u 7er je tých možností kvantum. Ale potom sa jeden deň zapísal do nášho motorizovaného života novým prírastkom... Áno viem, nie každému tento model sadol a určitej skupine ľudí pri pohľade na tento model neraz stúpne TLAK :mrgreen: Ale nebudem klamať mne osobne sa páčil už keď som ho vlastnil 1x a splňoval vtedy pre mňa dosť požiadaviek, tak prečo by to isté nesplnil mojej polovičke ? Hlavnú podstatu v podobe pohodlia, a vnútorného pocitu má E65 určite, bezpečnosť dodá určite vo väčšom rozsahu ako napr. nová Škoda Octavia v podobnej cenovej relácii. Takže takto by som zhrnul úvodné hľadanie. Kritéria neboli vôbec extrémne. V podstate som očakával výhrev predných sedačiek, širokú NAVI a to bolo všetko O:) Takže to čo bolo v popise výbavy navyše bolo len príjemným bonusom... Takže prejdime k samotnej flotile a pozastavme sa u najnovšieho člena E65 (nemyslím pochopiteľne ročník auta)

Tak aby som to nenaťahoval ako dlhopisy našej krajiny, predstavujem Bambi to je meno, ktoré Nika zaužíva pre túto "Banglovku" :D

Popis Výbavy:

Modellbezeichnung: 745i
Ausführung: Europa
Typschlüssel: GL61
E-Code: E65
Karosserie: Limousine
Lenkung: links
Türen: 4
Motor: N62B44O0 - 4,40l (245kW)
Antrieb: Heckantrieb
Getriebe: automatisch
Außenfarbe: Sterlinggrau Metallic (472)
Innenraum: Leder Nasca Steingruen (U6GN)
Werk: Dingolfing

S202A Steptronic
S216A Servolenkung-Servotronic HYDRO STEERING-SERVOTRONIC
S245A Steering wheel column adjustment,electr.
S261A Side airbags for rear passengers
S548A Kilometer-calibrated speedometer
S650A CD player
S851A Language version German

Code Optional Equipment
S169A EU3 exhaust emissions standard
S223A Electronic Damper Control (EDC)
S268A BMW LA wheel, star spoke 95
S302A Alarm system
S323A Soft-Close-Automatic doors
S356A Climate comfort laminated glass
S358A Climate comfort windscreen
S403A Glass roof, electrical
S428A Warning triangle and first aid kit
S430A Interior/outside mirror with auto dip
S431A Interior mirror with automatic-dip
S437A Fine wood trim
S442A Cup holder
S453A Climatised fornt seats
S456A Comfort seat with memory
S464A Ski bag
S488A Lumbar support, driver and passenger
S494A Seat heating driver/passenger
S496A Seat heating, rear
S502A Headlight cleaning system
S508A Park Distance Control (PDC)
S521A Rain sensor
S522A Xenon Light
S534A Automatic air conditioning
S601A TV function
S609A Navigation system Professional
S620A Voice control
S630A Car phone with cordless receiver
S672A CD changer for 6 CDs
S677A HiFi System Professional DSP "LOGIC7"
S785A White direction indicator lights
S861A Data record without EOBD
S863A Retailer Directory Europe
S879A On-board vehicle literature German
S984A Maintenance interval encoding
_______________________________________

Čomu som bol rád je odvetrávanie sedadiel, ktoré u takej F01 nemáme v spojení s prevedením "comfort seats" Áno viem väčšina E65 tie "comfort seats" majú ale predstava, že by sa tu nachádzali klasické sedačky by ma asi troška u 7er ubíjala, keďže dané comfort seats sú už v mojej E38. Takže pre ňu bude pri každom kilometri aspoň pohodlná jazda a sedenie, a samozrejme pohľad na lavice resp. klasické sedadlá sa do vlajkových lodí moc nehodí nebudeme si tu klamať :-" . Ďalej sa mi páči strešné okno, ktoré je pre mňa premiérov čo sa týka vlastných vozidiel (firemné alebo požičané nerátam) Netvrdím, že to je niečo bez čoho by sa nedalo žiť ale keď idete spoločensky unavený a vezie Vás domov Vaša žena tak pohľad na tie HVIEZDY Vám nenaruší ani jej monológ o tom ako ste to zase prehnali :D Ďalej soft-close je vec na ktorú som si veľmi ale skutočne veľmi rýchlo zvykol už u predošlej E65. Tento zvyk, ktorý sprevádza pohodlie pri nastupovaní je prerušené len v prípade, že Vám do auta sadne niekto kto daný systém ešte nemal možnosť okúsiť o čom Vás informuje klasické buchnutie dverí takýmto jedincom.U F01 je toto dovieranie k môjmu prekvapeniu hlučnejšie. Samozrejme je tu ďaleko viac vecí, ktoré každý z Vás pozná už pri modeloch ako E38 napr. "memory seats" a s ním spojené nastavenie elektronického volantu, ktorý pri Vašom opustení vozidla ustúpi tak, aby Vám neprekážal pri vystupovaní nastupovaní :wink: Neviem ako je na tom zvuková stránka u sériovej E65 bez L7 no LOGIC7 v E65 kvitujem ako niečo čo Vám spestrí bežnú cestu dostatočne ale tu má F01 mierne navrch ... Lepšie pár krát počuť ako o tom len bezhlavo písať ... Ďalšia možno pre niekoho úsmevná záležitosť je kedy som po zaťažení zadných sedadiel mojou Váhou bol prerušený pohľadom na to ako AKČNE sa mi vrhli opierky hláv do pohybu smerom k hlave :D ÁNO, ÁNO je to len maličkosť ale strašne dobrá a neviem z akého dôvodu to u F01 nie je i keď mám dokonca "comfort seats" aj vzadu. Ďalšou vecou, ktorú by som rád spomenul je veľmi dobre premyslené chladenie lakťovej opierky, nečakal som taký efekt. Nakoľko je otvor resp. výduch väčší ako u F01 a u predošlej E65 som mal túto fíčurku neodhalenú čo spôsoboval fakt, že vetračky na opierke pre zadných pasažierov som mal stále v polohe 0. Samozrejme to nie je chladnička ale klasickú plechovku Vám ochladí pomerne za krátky čas do stavu ktorá smäd aspoň na určitý čas umlčí, ako naopak tým, že do hrdla vlejete niečo čo sa blíži v lete k bodu varu. Jasné už to nebudú 40C teploty ale tak spomenieme si na nedávne obdobie :twisted: Je toho skutočne veľa čo by som spomenul ale verím, že tu je to zbytočné a každý to pozná či sa s tým stretol a preto to nechcem naťahovať do takej miery, že si to nikto neprečítate. Nebudem klamať teším sa za fakt, že ona sama je spokojná ja tiež a to je hlavné...


Samozrejme pridávam pár fotografií a toľko k E65

/Zmeny po kúpe

1: Predaj Styling 95 r19 (ach čo som to len spravil ](*,) )
2: Kúpa Styling 93 r18 "leto"
3: Renovácia 4ks Styling 94, ktoré som dostal spolu s autom na ZIMU (mrzí ma absencia rezervy (5ks) ak by niekto mal 1ks kľudne do 150€ kúpim)
4: Výmena oleja v motore, filtrov atď ... "Preovdovku som ešte neriešil :-k tak snáď na jar zatiaľ ide ako má"
5: Naplnenie klímy (35€ :shock: )
6: Kúpa BREMBO brzdových platničiek predok, zadok
7: Nové letné pneumatiky (kupované XY.07.2015)
8: Striekanie spodného prahu na vodičovej strane ... Neviem ako to popísať ale tie hrany pri prednom a zadnom kolese mali akoby vyblednutú farbu... Je možné, že na niektorých fotkách to bude vidieť ešte v stave pred striekaním na ďalších, ktoré sú novšie už toto zblednutie nie je pozorovateľné. Ak sa nemýlim ide o menšiu chybu dizajnu, ktorú spôsobovala v zime sol poletujúca od kolies na hrany danej lišty resp. prúdenie vody, kamienkov, soli atď od kolies smerom na ten spodný prah
9: vytiahnutie preliačiny na zadných dverách bez poškodenia laku ak je zaujem prihodím fotografiu pred/po

A to je asi všetko čo ma momentálne napadlo čas na fotografie...
.
.
.
.
.
Prílohy
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.JPG
15.JPG
16.JPG
 
Užívateľov profilový obrázok
Patricius
Príspevky: 1176
Registrovaný: 11.9.2009
Kraj: Trenčiansky
Bydlisko: mám

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Utorok, 15. Septembra 2015, 15:44

slušný park, naozaj chýba už len tá e32 :smile:
[E61 525dA] ex
[E39 530dA] ex
 
Užívateľov profilový obrázok
miro 33
Príspevky: 117
Registrovaný: 13.8.2012
Auto: E39 528i
Kraj: Nitriansky
Bydlisko: Topoľčany

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Utorok, 15. Septembra 2015, 18:35

:thumbup:
 
Užívateľov profilový obrázok
runder
Príspevky: 2801
Registrovaný: 7.8.2011
Auto: ropak
Kraj: Prešovský

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Utorok, 15. Septembra 2015, 19:19

a hlavne má to človek ktorý sa o to ukážkovo stará :thumbup: radosť čítať tento príbeh
BMW F01 740d
ex: BMW e92 335d
ex: Nissan 350z
 
Užívateľov profilový obrázok
TT-SIMIK
Príspevky: 12263
Registrovaný: 8.9.2007
Auto: BMW
Kraj: Trnavský
Bydlisko: SERVIS BMW Mobil:0917 741480 www.bmwtt.sk

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Utorok, 15. Septembra 2015, 22:19

Tu je vidiet pozitkarstvo,ak raz niekto skusi 7er tak len malokto sa vrati no nizsieho modelu.....a tu mame dokaz....



Krasa na 3tu.....:-)
SERVIS BMW TT-SIMIK
Obrázok
http://www.ttsimik.sk
Mám v živote dve lásky, SIMONKU a BMW
AJ MÚDRI SÚ OBČAS SPROSTÍ,AJ SPROSTÍ SÚ OBČAS MÚDRI!!!!!
https://www.instagram.com/ttsimik/
 
zollo
Príspevky: 418
Registrovaný: 22.9.2012
Auto: E60 535d
Kraj: Banskobystrický

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Streda, 16. Septembra 2015, 13:32

si vazny blazon, klobuk dole :thumbup: to, uz chce aj trosku odvahy mat doma 3 x 7 er, ale po tebe by som si jednu kludne kupil :D
 
Užívateľov profilový obrázok
//MPower
Príspevky: 3991
Registrovaný: 29.4.2010
Auto: BMW F82 ///M4
Kraj: Bratislavský

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Streda, 16. Septembra 2015, 15:13

Tvoje príbehy su vážne TOPka :thumbup: Tak vela štastných km tvojej milej :wink:
PS : uvítal by som foto interieru kde je viac zabrany ako celok :)
PS 2 : ta navi v monochromatickom LCD v budíkoch (čo určite výborne doplnuje iDrive navi) ma dostala, to som nevedel že E65 ma, v dobách jej najväčšej slávy tažký luxus :)
 
Esence
Autor témy
Príspevky: 378
Registrovaný: 5.4.2011
Kraj: Zahraničie

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Streda, 16. Septembra 2015, 18:10

Patricius napísal:
slušný park, naozaj chýba už len tá e32 :smile:


Patricius zrejme áno ale auto ako hobby mám E38, na prácu F01 a E65 je mojej drahej. Takže i keď chýba E32 tak v momentálnej dobe nezvažujem jej nadobudnutie. Samozrejme ak ma raz prepadne dačo v hlave bude to určite práve E32 :-k

runder napísal:
a hlavne má to človek ktorý sa o to ukážkovo stará :thumbup: radosť čítať tento príbeh


Runder Ďakujem ale myslím, že tiež si práve s tej sorty ľudí, ktorý sa starajú takže sám poznáš ten pocit keď je všetko v poriadku :wink:

TT-SIMIK napísal:
Tu je vidiet pozitkarstvo,ak raz niekto skusi 7er tak len malokto sa vrati no nizsieho modelu.....a tu mame dokaz....

Krasa na 3tu.....:-)


TT-SIMIK Ďakujem pekne od človeka ako si ty to dobre padne O:) Je skutočne pravdou, že kto raz pluje na vodách 7er tak z nich ťažko odchádza do slabších prúdov. Myslím, že ty sám si dôkazom toho čo 7er dokáže ponúknuť :-({|= ĎAKUJEM ešte jeden krát

zollo napísal:
si vazny blazon, klobuk dole :thumbup: to, uz chce aj trosku odvahy mat doma 3 x 7 er, ale po tebe by som si jednu kludne kupil :D


Zollo Nemyslím si, že to je také tragické mať pár sedmičiek niekto vlastní jedno ako napr Rolls Royce a ten servis prevýši niekoľkonásobne napríklad mňa. A zase ako som spomenul u každého príbehu zatiaľ som nemal vážnejšie problémy takže KLOP KLOP [-o<

Ak budem dajakú predávať tak ti mám dať vedieť ? :mrgreen: "joke" ...

//MPower napísal:
Tvoje príbehy su vážne TOPka :thumbup: Tak vela štastných km tvojej milej :wink:
PS : uvítal by som foto interieru kde je viac zabrany ako celok :)
PS 2 : ta navi v monochromatickom LCD v budíkoch (čo určite výborne doplnuje iDrive navi) ma dostala, to som nevedel že E65 ma, v dobách jej najväčšej slávy tažký luxus :)


MPower Ďakujem som rád, že sa páčia O:)

k PS1: Mám len cca 4 fotografie okrem tých, ktoré som zverejnil moc som to nefotografoval ale v piatok idem na detailing F01, E65 tak budú určite aj fotografie ... U E65 aj exteriér, takže sa bude na čo pozerať :-" Určite doplním jak F/ko tak E/čko

k PS2: Samozrejme to nie je ako Head-Up Display v F01, ale je to zaujímavá vecička, ktorá vie tiež trocha pomôcť v rámci možností. V podstate dokáže na displej zobraziť križovatky ako aj kruhové objazdi ďalej názvy ulíc a ešte pár info. ...

Takže fotografie doplním po detailingu, teraz prikladám pár čo som ešte objavil, na prvej fotografii večer po kúpe vedľa mňa a v pozadí S/ko :wink:
Prílohy
1.jpg
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
 
Užívateľov profilový obrázok
Peťkooo
Príspevky: 120
Registrovaný: 16.11.2012
Auto: F31 LCI
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: [F01 750LI XDrive] [E38 745LI] Niečo o Bambi [E65 745I]

Streda, 16. Septembra 2015, 18:56

zaujimavy pristup - priatelka za volantom a ty vzadu :mrgreen:
nadherny vozovy park :smile:
E63 650i LCI Sport pack carbonschwarz
F31 318d LCI Sport Line alpinweiss
E61 530d mysticblau

Auto racing began 5 minutes after the second car was built. - Henry Ford
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných