... všetko o BMW ...

Moderátori: salat, barabas, alfi666

bmwtt.sk
 
Užívateľov profilový obrázok
ppmajko
Príspevky: 906
Registrovaný: 8.5.2011
Auto: BMW G11 730Dx
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 9. Mája 2015, 18:51

presne tak ,,,mam trocha lepsie skusenosti s koncernom VW, tam ked je zvolavacka tak sa meni vsetko,,, :mrgreen:
BMW G11 730Dx, e60 LCI 530d, e90 318d LCI
ROZPREDAM BMW F10,F11,F15,F06,F25,F26,F01,F07,G11,G30, G31,,,info=sprava
 
Užívateľov profilový obrázok
Blooddog
Príspevky: 143
Registrovaný: 29.12.2014
Kraj: Banskobystrický

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 9. Mája 2015, 19:44

ppmajko napísal:
presne tak ,,,mam trocha lepsie skusenosti s koncernom VW, tam ked je zvolavacka tak sa meni vsetko,,, :mrgreen:


Toto nie je zvolávačka, to je technická akcia na zlepšenie stavu, t.j. nejakých 100 tis. km máš od rozvodov pokoj, kým ich budeš musieť riešiť znova.
Tvoje auto sa nikdy ráno nezobudí a nepovie, že už ťa nemiluje a odchádza. Preto doňho môžeš nasypať toľko peňazí, koľko chceš.
 
Užívateľov profilový obrázok
ppmajko
Príspevky: 906
Registrovaný: 8.5.2011
Auto: BMW G11 730Dx
Kraj: Prešovský
Bydlisko: Poprad

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Nedeľa, 10. Mája 2015, 09:00

tak toto mi pripada ako poriadna p....na,,,,ake zlepsenie stavu??? ved tie retaze proste praskaju a dobre o tom vedia,,,,,tak vymenim vsetko nech to zakaznikovi neprdne,,,ci?

vo vw ked vedia ze su zle vstreky proste ich vymenia a neskumaju ci treba alebo nie, takisto soft rj motora, atd.....uz som vo vw par takych akcii absolvoval

niesom zastancom vw koncernu lebo maju o dost drahsie diely ako bmw,, ale bmw ma v tomto smere sklamalo,,,,malo by to byt tak ze ziadne skumanie, proste vymenit komplet a hotovo
BMW G11 730Dx, e60 LCI 530d, e90 318d LCI
ROZPREDAM BMW F10,F11,F15,F06,F25,F26,F01,F07,G11,G30, G31,,,info=sprava
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 8. Augusta 2015, 09:12

Včera som mal tú "česť" navštíviť servis v autopalace. Ako hovorí aj názov témy, tento servis, nikdy viacej. Bol som objednaný včera na konrétny čas (09:30) s autom - MINI Cooper R56, ktorý bol dokonca kupovaný priamo v autopalace ako nové auto. Už vtedy som krútil hlavou nad prístupom slečny, ktorá mala na starosti predaj nových áut, a ktorá ma presviedčala, že montážny otvor na zadnom nárazníku je cúvací senzor , pritom auto vo výbave PDC nemalo :D Keďže nie som z Bratislavy prišiel som v predstihu. Auto som odovzdal prijímaciemu technikovi a počkal na rozvoz zákazníkov. Bolo mi povedané, že auto bude okolo 12tej hotové, čo mi už nebolo povedané a čo som sa dozvedel až neskôr, že rozvoz zákazníkov funguje vlastne len jednosmerne :D, keďže chlapec z rozvozu má pracovnú dobu len do 12:00. Keďže telefonát ohľadom informácie, že auto je hotové neprišiel ani po dva a pol hodine po čase, kedy auto malo byť hotové, zavolal som iniciatívne, aby mi povedali, kedy asi auto bude hotové a vlastne prečo to tak dlho trvá. Po minútovom zvonení telefónu mi zdvihla slečinka, ktorá povedala, že mi ihneď prezistí a zavolá v akom stave sa auto nachádza. Ihneď v jej predstavách asi znamená, že ani po polhodine nič. Moje vytočenie sa dostávalo na novú úroveň a tak som opäť volal, čo je s autom. Zdvihla mi iná slečinka, ktorá povedala, že kolegynka to ešte stále zisťuje :D a že sa hneď ozve. Po ďalších desiatich minútach som dostal telefonát, že už to zistila, no ale že ma nepoteší, lebo autíčko vraj bude hotové až v pondelok, lebo nemajú nejakú súčiastku, o akú sa malo jednať mi nevedela povedať a netušil som to ani ja, keďže išlo len o predpísaný olej servis s výmenou filtrov. Po mojom rozhorčení som sa spýtal, že čo mám podľa nej robiť a čo sú teda ochotní urobiť pre zákazníka. Jej reakcia a ponúknuté možnosti: odvoz k nim sa nedá, lebo kolega už nerobí, a teda mám si zaplatiť taxík alebo autobus a náhradné auto na víkend vraj nemajú, takže vlastne mi vedia ponúknuť prd. Moje vytočenie sa vygradovalo najviac ako bolo možné, preto som už zvýšil hlas a povedal, čo si o takomto prístupe myslím. Zobral som prvý taxík a vybral som sa do autopalace. Ako som išiel okolo umyvárky, tam zbadám ako moje auto práve umývajú, a teda vyzeralo, že je hotové. Po nemom úžase som prišiel na recepciu, kde dve slečinky, s ktorými som volal na mňa zazerali, že oni nič nevedia, oni mi nič také, že auto nebude hotové vraj nepovedali, vlastne zo mňa urobili totálneho debila, ktorý si celú túto etudu vlastne vymyslel. :D Po vyčkaní na prijímacieho technika mi tento oznámil, že auto je hotové, všetko v poriadku a že on tiež nič nevie o tom, že auto by dnes nemalo byť hotové. Neviem čo toto divadlo z ich strany malo znamenať, či to bol len zlý piatkový pokus o žart alebo snaha vytĺcť zo mňa peniaze. Vyskúšal som už viaceré servisy, ale s takýmto dementným prístupom som sa ozaj nikde nestretol, a preto autopalace už nikdy viac. Nie som osoba, ktorá má potrebu sa sťažovať, ale o tento príbeh by bol hriech nepodeliť sa.
Naposledy upravil/-a maxete v Sobota, 8. Augusta 2015, 10:20, upravené celkom 2 krát.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 8. Augusta 2015, 09:54

pozri si cennik ci tam nieje polozka "zdvihnutie kultury zakaznikom" :-D story ako sa patri, hlavne ze maju reklamu na klube v baneroch, im by som ju zakazal :-D
 
Užívateľov profilový obrázok
maxete
Príspevky: 109
Registrovaný: 28.7.2009
Auto: Fiat 500
Kraj: Banskobystrický

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 8. Augusta 2015, 10:23

ice.blade napísal:
pozri si cennik ci tam nieje polozka "zdvihnutie kultury zakaznikom" :-D story ako sa patri, hlavne ze maju reklamu na klube v baneroch, im by som ju zakazal :-D


Myslím, že taká položka tam nie je, ale rozhodne by ju mali zaradiť s takýmto prístupom.
 
Užívateľov profilový obrázok
upir156
Príspevky: 2319
Registrovaný: 25.11.2012
Kraj: Trnavský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 8. Augusta 2015, 12:04

Kurna čo je moc, to je moc. Mal si tie ovce roztrhať. :mrgreen: Prístup a starostlivosť o zákazníka ako sa patrí. ](*,)
 
msc
Príspevky: 23
Registrovaný: 3.8.2013
Auto: E90
Kraj: Žilinský

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Sobota, 12. Septembra 2015, 20:45

chalani, trosku off-topic, ale aka je to zvolavacka na e90tky a retaze? viem niekde najst info o tom? ake vozy tam patria ...?

no a k teme. bol som parkrat v autopalace a uz sa tam tiez neukazem.
prvykrat som tam siel kvoli poistnej udalosti, kedze to mam po ceste praca-domov. popritom som chcel, aby mi urobili diagnostiku a dali mi info, co je zle. na to som dostal odpoved, ze toto su interne informacie a sice zaplatim 70€ za diag, tak mi vlastne nic nepovedia ...
opravovali zadny naraznik a toto sice nemam nejako ako dokazat a asi sa zadne svetlo dolu nedava pri oprave narazniku, ako mi bolo povedane, ale jednoducho par dni po navsteve servisu som si vsimol, ze sa mi zadne svetlo zapina trosku neskor ako vsetko ostatne pri odomknuti auta (welcome light). uz som siel objednavat nove svetlo, ked som si vsimol, ze niekto ho zle zalozil a tesnenie nedoliehalo (zavadzal mu pant kufra), preto mi do svetla tieklo. kedze som s tym nerobil nic a dlho predtym som so svetlom nic nemal, usudzujem, ze to museli urobit oni. ale vraj nie.

samozrejme aj u mna plati, ze vzdy musim volat, kedy bude auto hotove, minule dokonca na mna zabudli, ze som si nieco objednal. snazia sa byt mili, ale uz som tam bol naposledy
 
Užívateľov profilový obrázok
wixter
Príspevky: 236
Registrovaný: 23.7.2008
Auto: BMW E91 318d
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Bratislava

Re: autopalace bratislava!! nikdy v zivote !!

Utorok, 15. Septembra 2015, 19:05

-----------------------------------------------

E91 318d LCI
E60 530d - ex
E46 316i - ex

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných