... všetko o BMW ...

banner

Užívateľov profilový obrázok
PeqpeK
Autor témy
Auto: povacsine BMW
Kraj: Bratislavský

[[ Asistovana kupa vozidiel ||| Obhliadky ||| Poradenstvo ]]

Utorok, 24. Februára 2015, 07:25

Ahojte klubaci aj neklubaci, ponukam svoju pomoc pri kupe jazdeneho, ale aj zanovneho vozidla.

Ak sa chystate zaobstarat si noveho milacika a nechcete kupit macku vo vreci, auto zlepene po havarii, pripadne si neviete rady s procesom kupy vozidla, tato sluzba je prave pre Vas.

Pre koho je sluzba urcena:
- pre ludi, ktori nie su moc technicky zdatni, nemaju potrebne technicke vybavenie a skusenosti aby vedeli zhodnotit stav auta
- pre ludi, ktori chcu zistit podrobny stav auta a investicie, ktore su aktualne potrebne a daju sa odhalit uz pred kupou
- pre ludi, ktori nemaju cas sa kupe auta na tolko podrobne venovat, nepoznaju problematiku a nechcu sa nechat nachytat od podvodnika
- pre ludi, ktori nemaju prehlad (nielen) v autach znacky BMW

Co sa o aute dozviete:
- aktualny technicky stav (motor, napravy, brzdy, karoseria, interier, osvetlenie, el. zavady a ine, ktore su pocas daneho casu zistitelne...)
- najblizsie predpokladane vydavky
- odhad ceny oprav, ktore auto potrebuje aby bolo v dobrom stave
- ci a ako moc bolo auto havarovane, kvalitu opravy

Speciality: korekcie vstrekovacov, na vyziadanie aj test priepustnosti DPF filtra, asistencia pri dovoze zo zahranicia

Sucastou obhliadky je samozrfejme aj meranie hrubky laku a pocitacova diagnostika vozidla.
Dlzka obhliadky je 1,5-2hodiny.
Moje posobisko je hlavne zapadne Slovensko, ale podla dohody viem vycestovat kdekolvek, aj do zahranicia - CR, DE, A, H, PL
Moznost obhliadky aut aj na zdvihaku v nasej dielni (15min od BA), pripadne priamo na mieste.
Viac info v PM alebo 0948 96 66 33 :thumbup: ak nezdviham skuste neskor, SMS moc nestiham citat
Naposledy upravil/-a PeqpeK v Streda, 23. Augusta 2017, 23:04, upravené celkom 11 krát.

SurrendeR
Auto: e36 328i Tour

Re: |||Asistovana kupa vozidiel | Obhliadky | Poradenstvo|||

Streda, 25. Februára 2015, 14:41

tohoto chlapika vrele odporucam :thumbup:

eko.fresh
Auto: bmw
Kraj: Zahraničie

Utorok, 3. Marca 2015, 13:04

S Peppekom som bol kupovat E61 a nelutujem. Odporucam :wink:

kekro
Kraj: Trenčiansky

Utorok, 3. Marca 2015, 21:08

Mozem tiez odporucit, profesionalny pristup, poradi porozprava co by bolo najlepsie. Vrele odporucam, boli sme obhliadat E91, ktoru som aj kupil. :thumbup:

Zeky3
Auto: Imola E46
Kraj: Žilinský

Pondelok, 6. Apríla 2015, 11:19

Každý kto váha, tak nemá nad čím. Bezproblémová komunikácia, profesionalita, porozpráva čo a ako.
Takže palec hore! :thumbup:

Nargil
Kraj: Banskobystrický

Štvrtok, 9. Apríla 2015, 15:31

Úprimne sa čudujem, že táto služba tu nie je viac propagovaná.
S PeqpeKom skvelá komunikácia, nemusel som ani len pohnúť prstom a len poslať inzerát a do pár dní som mal kompletný report aj so subjektívnym názorom.
Pre každého, kto sa nechce nechať ojebošiť skutočne odporúčam. Za tie peniaze neuveriteľne hodnotná služba.

topMko
Auto: BMW E90
Kraj: Žilinský

Streda, 29. Apríla 2015, 07:21

Priatelia a klubaci, aj touto cestou by som sa chcel uprimne podakovat PeqpeK-ovi. Vyuzil som jeho sluzby nie za ucelom obhliadky, ale za ucelom odstranenia problemu a opravy auta. Jednoducho sa mi stalo, ze mi moja E90 odmietla nastartovat a ja som uz nevedel kam z konopy. Bal som sa najhorsieho, ze to bude nieco horsie, ludia ma strasili cerpadlom, vstrekmi tryskami, odtahom atd..., no PeqpeK bol OCHOTNY prist vecer o 21:00 k autu a behom chvile mi to nielen okamzite zdiagnostikoval a co je najlepsie OPRAVIL, ale dokonca mi o mojom aute povedal este viac. Chcel by som teda vyzdvihnut jeho profesionalitu, ochotu a hlavne pristup ku vsetkemu. DAKUJEM.

ronin44
Auto: BMW 530xd lci E61

Nedeľa, 3. Mája 2015, 10:19

Pridavam sa k vyssim prispevkom a aj ja este raz dakujem PeqpeK-ovi za ochotu prijst a pomoct nam s obhliadkou aj vo velmi kratkom case pocas weekendu, maximalnu profesionalitu a mimoriadne pozitivny pristup! Odporucam kazdemu, kto chce vediet, co kupuje...

Dakujem! Kiez by bolo takychto ludi viac!
BMW 318d '18, 110kW
VW Golf 1.6TDi '17, 85kW

ex: BMW 530XDT '07, 173kW / Skoda Octavia '07, 1.9TDi, 74kW / VW Passat Var '06, 2.0TDi, 103kW / VW Golf GT Sport `08, 2.0TDi, 103kW / Opel Vectra `04, 1,9CDTi, 88kW / Opel Astra `98, 1.4, 66kW

vette
Kraj: Trenčiansky

Štvrtok, 7. Mája 2015, 23:38

S Peqpekom som maximalne spokojny robil mi obhliadky viacerych aut a to som pri nich ani nebol len poslal link na inzerat a vzapati som dostal podrobny report auta v akom je stave co treba na nom nutne spravit a ake su najblizsie investicie. Profesionalny pristup, poradenstvo a bezproblemova komunikacia --- Odporucam !!!

miki012
Auto: x5
Kraj: Trnavský

Sobota, 9. Mája 2015, 08:40

Musim aj ja napisat svoju skusenost.obhliadka na vysokej urovni.super pristup vsimol si veci ktore by ma nenapadlo pozerat:)pepek palec hore.auto sme nakonec kupili este spustil cenu:) este raz dik

jkk
Auto: E91 330xd

Utorok, 2. Júna 2015, 20:27

chorobopis od lekara nie je taky presny ako PeqpeK-ho rozbor auta :thumbup: aj vdaka nemu kupene avto, vrelo odporucam
EX: E91 330xd `08
EX: E46 330i `00
EX: E46 323i `99

Winston Wolfe: Že tě někdo vychoval ještě neznamená, že jsi vychovaná.

mmmattta

Streda, 17. Júna 2015, 11:51

Moc doporucujem. Ja som mala vybratych 5 aut, a nakoniec, zaujimave bolo zistit, ze co na tych autach nie je oka a tiez, co tam nie je uvedene spravne :). Uprimne som bola dost zmatena ze podla coho sa rozhodovat a takto to bolo vyriesene a tiez , s PeqpeK-om sa super komunikuje a super poradi. Dakujem.

undy
Auto: X5 E70
Kraj: Trnavský

Streda, 17. Júna 2015, 12:22

jkk napísal:
chorobopis od lekara nie je taky presny ako PeqpeK-ho rozbor auta :thumbup: aj vdaka nemu kupene avto, vrelo odporucam

urazený som
X5 E70
Range Rover Evoque
MB 320 CLS
X6 E71 ex
Chrysler 300C ex
Rover 75 ex
Opel Omega MV6 ex

PeqpeK
Autor témy
Auto: povacsine BMW

Streda, 17. Júna 2015, 12:31

jkk asi navstevuje zleho lekara, mal by si sa prestahovat do BA ;)

kisnecek
Auto: E91, 2010
Kraj: Nitriansky

Pondelok, 24. Augusta 2015, 05:01

Fešákovi ďakujem za asistenciu pri 3 obhliadkach. Oplatí sa s ním ísť kľudne aj ďalej od bydliska - super výlet :) Tretia bola finálna. Hádam ešte dáme aspoň kafíčko voľakedy.

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných