... všetko o BMW ...

Moderátor: www.bmwklub.sk

obchodna sekcia
 
www.bmwklub.sk
Autor témy
Príspevky: 4
Registrovaný: 4.12.2007

Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Pondelok, 28. Januára 2008, 21:30

Predmet predaja: Keďže je toto bmwklub a mali by sa tu predávať BMWčka a vsetko, čo s nimi súvisí a nie nejaké chladničky, či fény na vlasy, však?
Názov: Čo predávate, aký typ bmw...
Obsah: Popis, cena, všetko o predávanom aute...
Obrázok: Čo sa týka obrázkov, kľudne ich vkladajte, ale tiež s mierou. Niektorí používatelia ešte stále fičia na dial-upe a podobných shitoch, tak berte ohľad aj na nich. Obrázky môžte vkladať napríklad aj cez freeimagehostingové servery ako http://www.imageshack.us a podobne...
Kontakt: Upresnite, ako si želáte byť kontaktovaný. Či pomocou Súkromnej správy, SMS, e-mailu, ... Je veľmi dobre, že keď už vieme, ako chcete byť kontaktovaný, napísať kontakt na Vás (to je logické) + nie je na škodu napísať aj odkiaľ ste...
Obnovovanie: Nie je potrebné prepísať inzerát, stačí dopísať pár pripomienok, aktualizacii a ste opäť in...

*upozornenie*
- súkromná inzercia je bezplatná, tak isto aj vkladanie fotiek do inzerátov
- predmet inzercie sa môže na stránke zobraziť maximálne v jednej téme, pokiaľ chcete na svoj inzerát upozorniť v inej časti fóra, môžte použiť odkaz
- v inzercii môžu byť iba inzeráty, týkajúce sa BMW (autá, diely, príslušenstvo, hudba a pod.)
- inzeráty iného charakteru budú bez predchádzajúceho upozornenia mazané alebo presúvané do koša
- inzeráty obchodného charakteru sa môžu vkladať IBA do platenej inzercie (o obchodných podmienkach v platenej inzercii sa dozviete od TiTANa)
- pokial je Váš inzerát už neaktuálny, dopíšte do názvu témy PREDANÉ
- v prípade, že žiadate moderátora o úpravu alebo zmazanie inzerátu, pošlite do súkromnej správy (PM) aj link na danú tému

BMWKLUB.SK neručí za obsah inzercie a ani za serióznosť inzerujúcich
 
Užívateľov profilový obrázok
1morok
Príspevky: 768
Registrovaný: 12.2.2007
Auto: 330ci smg
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: žiar

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Sobota, 22. Mája 2010, 20:27

cena by mala byť podľa mňa povinná
je vrchol trápnosti ak niekto niečo predáva, bez ceny a stále tam len dopisuje, že aktuálne a podobné nezmysly, a 10ludí sa ho pýta na cenu, a on len posiela blbé súkromné správy. potom aby sa človek preklikával cez 3strany "aktual", "cena?", "máš ss"
ako u sprostých na dvore- cena je tajná, len pre vážnych záujemcov
kto neudá cenu, mal by mu byť inzerát bez slova zmazaný. nech sa s takými nezmyslami zbytočne nezaťažuje server
 
Užívateľov profilový obrázok
cretino
Príspevky: 1903
Registrovaný: 13.7.2009
Auto: ..kombik :)
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: DS, BA

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Nedeľa, 23. Mája 2010, 06:55

[quote="1morok"]cena by mala byť podľa mňa povinná
je vrchol trápnosti ak niekto niečo predáva, bez ceny a stále tam len dopisuje, že aktuálne a podobné nezmysly, a 10ludí sa ho pýta na cenu, a on len posiela blbé súkromné správy. potom aby sa človek preklikával cez 3strany "aktual", "cena?", "máš ss"
ako u sprostých na dvore- cena je tajná, len pre vážnych záujemcov
kto neudá cenu, mal by mu byť inzerát bez slova zmazaný. nech sa s takými nezmyslami zbytočne nezaťažuje server[/quote]

..s tymto sa plne stotoznujem, chcem predat nieco tak musim vediet cenu za aku..
Ja som sa stretol aj s takym jednanim, ze som napisal dotycnemu a potom prisla protiotazka "kolko das?".. ked som nasledne napisal sumu, tak ma poslal nepriamo do... ved asi viete kam.. :)
 
Užívateľov profilový obrázok
Kael
Príspevky: 8
Registrovaný: 20.12.2009
Auto: BMW 323i E46
Kraj: Bratislavský

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Streda, 23. Júna 2010, 11:30

Kedy sa uz konecna zacnu mazat inzeraty typu "predam interier z E46 touring"? Uz ma nebavi precitat 15 diskusii v bazare, kym sa dostanem k niecomu poriadnemu.
 
KONNI
Príspevky: 675
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: e36 328i qp M sport
Kraj: Zahraničie

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Streda, 23. Júna 2010, 11:35

[quote="1morok"]cena by mala byť podľa mňa povinná
je vrchol trápnosti ak niekto niečo predáva, bez ceny a stále tam len dopisuje, že aktuálne a podobné nezmysly, a 10ludí sa ho pýta na cenu, a on len posiela blbé súkromné správy. potom aby sa človek preklikával cez 3strany "aktual", "cena?", "máš ss"
ako u sprostých na dvore- cena je tajná, len pre vážnych záujemcov
kto neudá cenu, mal by mu byť inzerát bez slova zmazaný. nech sa s takými nezmyslami zbytočne nezaťažuje server[/quote]

moja rec...
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Štvrtok, 7. Októbra 2010, 00:25

na druhej strane zas clovek co predava nieco nemusi vediet ohodnotit spravne cenu... alebo ked ohodnoti spravne zas mu to vsetci kupujuci ofrflu a vazny zaujemca si v inzerate precita 10 riadkov toho ako je to predrazene s pripadnymi urazkami... vsetko ma svoje pre a proti a podla mna kto bude chciet kupit rad si zatelefonuje... kto chce vediet cenu a zjednavat tak vypisuje PM ako o zivot ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
baworo535d
Príspevky: 357
Registrovaný: 4.8.2010
Auto: BMW F10 535D
Kraj: Košický

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Nedeľa, 24. Októbra 2010, 22:36

ice.blade napísal:
na druhej strane zas clovek co predava nieco nemusi vediet ohodnotit spravne cenu... alebo ked ohodnoti spravne zas mu to vsetci kupujuci ofrflu a vazny zaujemca si v inzerate precita 10 riadkov toho ako je to predrazene s pripadnymi urazkami... vsetko ma svoje pre a proti a podla mna kto bude chciet kupit rad si zatelefonuje... kto chce vediet cenu a zjednavat tak vypisuje PM ako o zivot ;)


alebo ked ohodnoti spravne zas mu to vsetci kupujuci ofrflu a vazny zaujemca si v inzerate precita 10 riadkov toho ako je to predrazene s pripadnymi urazkami... vsetko ma svoje pre a proti a podla mna kto bude chciet kupit rad si zatelefonuje

uplne suhlasim ...
F10 535d alpinweis Obrázok
EX: X6 4.0D E71 black M- interier
Yamaha R1 2007 black gold
EX:535D E60 M-Packet M19"172-black, M18"135-black
 
Užívateľov profilový obrázok
igby
Príspevky: 61
Registrovaný: 13.4.2010
Auto: bmw 323i e46
Kraj: Bratislavský
Bydlisko: Ba

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Nedeľa, 28. Novembra 2010, 00:07

Popis, cena, telefon e-mail, fotky, a zamknut nech si to len moze upovat ja uz normalne nemozem z tych trubiakov co len mudruju a mudruju.. a uz mi lezie aj ze "sorry za OT ale suhlasim s tym a tym a inac up pre super karu" facan... :twisted:
ObrázokObrázok
 
Užívateľov profilový obrázok
fOE
Príspevky: 186
Registrovaný: 26.7.2009
Auto: E46 328i r.2000
Kraj: Trnavský
Bydlisko: Holič/Brno

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Utorok, 18. Januára 2011, 08:45

jeden z bodov ma byt priamo: ziadne OT
uz len preto aby clovek nemusel skrolovat cez dve strany UP (ktore maju opodstatnenie) a OT ktore je tam vylozene naviac...
BMW E46 328i, r. 2000, 142KW "Báwo"
Obrázok
 
Rene K
Príspevky: 4
Registrovaný: 1.7.2011
Auto: 318i 1997
Kraj: Trnavský

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Pondelok, 4. Júla 2011, 10:08

pripajamm sa
cretino napísal:

..s tymto sa plne stotoznujem, chcem predat nieco tak musim vediet cenu za aku..
Ja som sa stretol aj s takym jednanim, ze som napisal dotycnemu a potom prisla protiotazka "kolko das?".. ked som nasledne napisal sumu, tak ma poslal nepriamo do... ved asi viete kam.. :)
 
bavorak30
Príspevky: 170
Registrovaný: 11.10.2009
Auto: E-30 318i M40
Kraj: Banskobystrický
Bydlisko: Krupina

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Nedeľa, 4. Septembra 2011, 14:18

Tiez by sa mohlo zaviest pravidlo kolko moze mat inzeratov jedna osoba. Lebo su tu taky ktori zapisu celu jednu stranu inzeratom typu, predam skrutku na E39, do dalsieho, predam matku na E39, predam podlozku na E39... a pritom to je vsetko na jedno auto. Na ostatnych forach, viac ako tri prispevky je uz komercna inzercia.
 
Užívateľov profilový obrázok
ice.blade
Príspevky: 6519
Registrovaný: 14.7.2008
Kraj: Bratislavský

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Nedeľa, 4. Septembra 2011, 21:44

bavorak30 napísal:
Tiez by sa mohlo zaviest pravidlo kolko moze mat inzeratov jedna osoba. Lebo su tu taky ktori zapisu celu jednu stranu inzeratom typu, predam skrutku na E39, do dalsieho, predam matku na E39, predam podlozku na E39... a pritom to je vsetko na jedno auto. Na ostatnych forach, viac ako tri prispevky je uz komercna inzercia.


ta skrutka alebo ta matka moze byt z 4 modelovych rad a to potencionalny kupujuci nemusi vediet ze ked zhana co ja viem diferencial na E46 ze mu pasne aj z X5... ja osobne si radsej napisem inzerat jeden kde je napisana jedna vec, dalsi na dalsiu ajked su z rovnakeho auta ;)
 
Užívateľov profilový obrázok
stanco1
Príspevky: 170
Registrovaný: 27.12.2007
Kraj: Žilinský
Bydlisko: Žilina

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Piatok, 23. Decembra 2011, 20:08

bavorak30 napísal:
Tiez by sa mohlo zaviest pravidlo kolko moze mat inzeratov jedna osoba. Lebo su tu taky ktori zapisu celu jednu stranu inzeratom typu, predam skrutku na E39, do dalsieho, predam matku na E39, predam podlozku na E39... a pritom to je vsetko na jedno auto. Na ostatnych forach, viac ako tri prispevky je uz komercna inzercia.


moje nervýýý ](*,) ](*,) ](*,) Jak u sprostých na obede, to je tu normálne ale masovo rozbehnutý systém inzerovania. Bežný pohľad do inzercie : - =
Obrázok

=D> =D> =D>

Uploaded with ImageShack.us
E36 2,8i tour,M-paket,svor,kozene fotelky, temp,siber,OBC, LPG stag
E36 1,8i tour,fotelky,svihadla, LPG stag
E30 2,5i 2door,anatom kozka,svor
 
bmwE38 2.5 TDS
Príspevky: 2
Registrovaný: 9.12.2011
Auto: BMW E38 2.5TDS
Kraj: Košický

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Štvrtok, 12. Januára 2012, 09:49

caute neviete kde sa da lacno zohnat zadny pravy snimac na E 38 diky
 
Užívateľov profilový obrázok
BMWslav
Príspevky: 691
Registrovaný: 1.4.2011
Auto: F22 M235i
Kraj: Košický
Bydlisko: Košice - Krásna n/H

Re: Ako napísať správne inzerát - PRAVIDLÁ

Piatok, 16. Marca 2012, 12:11

Mal by sa obmedzit pocet topovanych a zaroven postnutych inzeratov. Lebo toto nie je mozne. Ludia co davaju auta na nahradne diely maju aj 10 inzeratov na prvej strane..

Podla mna by sa malo zaviest nove pravidlo, lebo za den takto je pridany inzerat pomaly na 5tej strane ked niektori exoti maju po 3-10 inzeratov a vsetky topuju.
Aktual: F22 235i

Ex E92 335xi
Ex E46 330i
Ex E46 316Ti
Ex E36 316i

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných